Skocz do zawartości

sobota 25.11 - pojezdzawka w slomczynie


Adam.

Rekomendowane odpowiedzi

Oj prawda, prawda - po pierwszych paru kółkach byłem załamany, bo kompletnie nie mogłem się wjeździć, bo tak: na okrągło - żadna zabawa, potem się uparłem, żeby łapą się łamać - to mnie okręcało :oops:. No i na sam koniec wymyśliłem, żeby pojeździć bokiem, shodan mi podpowiedział, żeby się z kinetyki łamać i... zaczęło wychodzić. A jak zaczęło, to boczury zrobiły się baaardzo tłuuuuste :mrgreen:.

 

 

hehe spoko i tak nie bylo zle.ja dzis dorwalem wielkie zaorane pole kolo tarczyna.jezu jaka zabawa.ziemia jest przyklejona nawet na skrzydle.kola plus 10 kilo kazde.no i ja debil nie zamnalem okna ale dostalem takiego amoku ze jak wysiadlem to sie okazalo ze w srodku mam ze 30 kilo ziemi...biedna myjnia bedzie jutro.ale pole jest jeszcze dostepne wiec jak ktos chetny to w kazdej chwili mozemy pojechac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i na sam koniec wymyśliłem, żeby pojeździć bokiem, shodan mi podpowiedział, żeby się z kinetyki łamać i... zaczęło wychodzić. A jak zaczęło, to boczury zrobiły się baaardzo tłuuuuste :mrgreen:.

 

Szkoda, że już mnie nie było, żeby pooglądać, ale musiałem shodaniątko odstawić do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem, smigałem, pilotowałem, generalnie po ostatniej rundzie jestem z Brata dumny :D boki takie sadził że oooo... :P Podziekowania dla wszystkich za atmosfere, Adaś nie przejmuj sie :D wyklepie się :D a i podziekowania dla kierownika w srebrnym GTku z klatą za to, że Przemeq nie musi naprawiać prawego przodu :D

 

Srebrnego GT-ka ujeżdżał Marcin Ślusarczyk, który ma bardzo duże pojęcie o jeżdżeniu samochodem, ale pierwszy raz miał do czynienia z czterołapem. I jest ugotowany:) Dziś mi powiedział, że zdążył już przejrzeć ogłoszenia z Subaru w tytule:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrnego GT-ka ujeżdżał Marcin Ślusarczyk, który ma bardzo duże pojęcie o jeżdżeniu samochodem, ale pierwszy raz miał do czynienia z czterołapem. I jest ugotowany:) Dziś mi powiedział, że zdążył już przejżeć ogłoszenia z Subaru w tytule:)

 

Cinek juz ma jednego czterołapa. Co prawda jeszcze go nie widzial :mrgreen: , ale lada moment.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrnego GT-ka ujeżdżał Marcin Ślusarczyk, który ma bardzo duże pojęcie o jeżdżeniu samochodem, ale pierwszy raz miał do czynienia z czterołapem. I jest ugotowany:) Dziś mi powiedział, że zdążył już przejrzeć ogłoszenia z Subaru w tytule:)

 

Cinek juz ma jednego czterołapa. Co prawda jeszcze go nie widzial :mrgreen: , ale lada moment.... :roll:

 

Cóż, powiedzmy że są czterołapy i czterołapy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrnego GT-ka ujeżdżał Marcin Ślusarczyk, który ma bardzo duże pojęcie o jeżdżeniu samochodem, ale pierwszy raz miał do czynienia z czterołapem. I jest ugotowany:) Dziś mi powiedział, że zdążył już przejrzeć ogłoszenia z Subaru w tytule:)

 

Nie pierwszy raz siedzial w czterolapie z tego co wiem ;-) No i Slomke to on zna jak wlasna kieszen ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srebrnego GT-ka ujeżdżał Marcin Ślusarczyk, który ma bardzo duże pojęcie o jeżdżeniu samochodem, ale pierwszy raz miał do czynienia z czterołapem. I jest ugotowany:) Dziś mi powiedział, że zdążył już przejrzeć ogłoszenia z Subaru w tytule:)

 

Nie pierwszy raz siedzial w czterolapie z tego co wiem ;-) No i Slomke to on zna jak wlasna kieszen ;-)

 

Oczywiście chodzi mi o jazdę sportową, nie o to czy siedział czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin@klubsubaru.pl, 2500 za caly dzien.

 

mocno negocjowalne jest te 2500

 

no powiem ci ze nie jest specjalnie negocjowalne.mi sie w kazdym razie nie udalo.pomimo wczesniejszych telefonow od kopera do mroczkowskiego :shock: zaplacilem 2500 plus vat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin@klubsubaru.pl, 2500 za caly dzien.

 

mocno negocjowalne jest te 2500

 

no powiem ci ze nie jest specjalnie negocjowalne.mi sie w kazdym razie nie udalo.pomimo wczesniejszych telefonow od kopera do mroczkowskiego :shock: zaplacilem 2500 plus vat

 

przykro mi ze ci sie nie udalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...