Skocz do zawartości

Czarny langur


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tylko znowu będę musiał żonę zaskoczyć :biglol: Mówiła, że chromy jej się podobają na czarnym samochodzie. Jak zobaczyła czarną listwę z tyłu to nie miała zachwyconej miny... :huh: Ale skoro to przeżyła, to czarny grill też nie powinien jej zaszkodzić... mam nadzieję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ej, to już chyba jest choroba... Zrobiłem jedno, zastanawiam się, co następne zmienić w aucie, żeby jeszcze bardziej mi się podobało. IMAG2244_1_2.jpg

Nic się nie przejmuj. Choruj dalej! :D

Moja sugestia: Szyby, na czarno.

I oświniaczyć :P

Edytowane przez thomson0073
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trochę już spadło, tylko zaraz się wszystko roztapia :|

 

------------

 

Trochę przy srebrnym zwierzu trzeba było zrobić. Od zakupu zrobiony został magiel, sprężynka przy drążku biegów (nie wracał na środek z biegów 1/2), przepływomierz z filtrem powietrza, korek od chłodnicy, wyszorowane wnętrze, brakujące spinki, silniczek regulacji wysokości lewej lampy i takie pierdoły. A zazdrosny czarny popisał się szpilką do wymiany podczas zmieniania kół.

Żona się śmieje (narzekać by nie śmiała :P ), że najwięcej mojej uwagi skupiam na autach :rolleyes:


Srebrna gotowa na zimę  :D

 

post-18062-0-72876500-1479319829_thumb.jpg

Edytowane przez rosaskc
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio srebro miało problemy z chłodzeniem, ale już sytuacja opanowana. Nadal trochę płyn ucieka pompą wody, ale przy ciągłym kontrolowaniu jego poziomu będzie żyć. Nie mniej jednak, w nowym roku rozrząd z pompą wleci i będzie lux.

Do przewodów paliwowych ruda zaczęła się dobierać, więc zostały wymienione. Tak samo jak przepustnica i od razu wehikuł lepiej się odpycha ;)

Padł jeszcze czujnik abs lewy tył, ale z nimi ciężko, więc będę na taki polować. Raczej wolę mieć abs niż nie mieć...

 

I najważniejsze - w ramach prezentu świątecznego jest BULGOT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie natomiast jak wygląda poziom hałasu w takim 2.0 w por do STI, ktory jest tragicznie (jeśli w ogóle) wygłuszony...? Rodzina się nie skarży podczas jazdy w trasie?

Temat akurat u mnie na topie (w bliźniaczym langurze ;)). Jest nie tyle niewyciszony co jeszcze nagłośniony (np. przez rezonujące przednie błotniki). Fajne jest jednak to, że można go skutecznie i szybko poprawić (np. naklejając kawałek maty o wymiarach 10x25cm, co zajmuje jakieś 10 minut ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...