Skocz do zawartości

Czarny langur


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry :D

 

Jak to mówią: jak nie drzwiami, to oknem ;) Lotka już na aucie

post-18062-0-61171200-1454078384_thumb.jpg

 

Szkoda tylko, że nie w kolorze 32J, tylko kiepsko pomalowana na czarny mat - trzeba będzie pomalować ;)

post-18062-0-51375000-1454078396_thumb.jpg

 

A oprócz tego, przyjąłem dziś zasadę mojej żony, że jak jest wyprzedaż, to trzeba kupić... Zatem wpadły też stołki  :yahoo:

post-18062-0-99885100-1454078405_thumb.jpg

 

Co prawda, wolałbym bez wyszytego napisu STI, ale nie było co narzekać  :wub:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet sprzedawał imprezę z taką lotką, więc mu zaproponowałem zamianę z dopłatą z mojej strony i się zgodził ;)

Jak już zmieniłem lotki, to pomyślałem o fotelach :D Czarna skóra plus alcantara wygląda zajebiście, a on znowu się zgodził na zamianę, więc wykorzystałem okazję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

159kkm nastukane, to wypadałoby o maszynę trochę zadbać. Tym bardziej, że Subaryna za Jankiem Korneckim trochę się stęskniła okazując to świecącym się CE...  <_<

Okazało się, że grzałka od sondy nr 1 poszła spać z rybami... Do tego kompletny rozrząd, amorki z przodu, wymiana płynów, generalnie taki o przegląd, ble ble ble i 4 koła z portfela uciekły...  :huh:

Ale przy okazji wpadły halogeny i trochę lepiej już to wygląda  ;)

post-18062-0-45165700-1455368423_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny sprzęcik powiem tak, bez tej lotki akurat ta impreza wypada bardzo kiepsko :( też się będę za taką rozglądał ale jak widzę wersję bez tej lotki to naprawdę kiepsko wygląda :/ Felgi jeszcze tak nie szpecą masz rację powymieniaj to co najważniejsze lepiej żeby jeździł na tych felgach niż stał na ładniejszych :) Ogólnie prezentuje się bardzo przyjemnie, a mogę o coś spytać? Widzę z przodu soczewki i to jest xenon czy nie? Jeśli tak to albo nie widzę albo brakuje w zderzaku spryskiwaczy do takich lamp z tego co mi wiadomo w Polsce są konieczne i lubią się do tego doczepić jak jest u Ciebie? Pozdrawiam serdecznie! :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zostają jakie są. Koła są w bdb stanie, regeneracja absolutnie niepotrzebna, a co do koloru, to nie jest typowy kolor alusków, tylko jasny szary. Na zdjęciu tego nie widać, ale jak je zobaczyłem na żywo pierwszy raz, to od razu zauważyłem :)

ET 40, a szerokość.. yyyy, zapomniałem :D 7 albo 7.5, w każdym razie guma 225 jest naciągnięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli szerokość i ET całkiem cywilizowane, bez udziwnień niepotrzebnych.

Nie widać dokładnie ich stanu na fotkach, ale teraz często ludzie malują ze względu na swoje widzimisię. 

Ja np kupiłem srebrne, były w dobrym stanie, ale zawsze chciałem złoto, więc zmieniłem kolor.

Jeśli kiedyś najdzie Cie chęć, a podejrzewam dosyć szybko, to uważaj na ciemne kolory (optycznie bardzo zmniejsza się koło, w czarnym samochodzie szczególnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Uprzejmie melduję, że zamiast seryjnej impreza ma obecnie gałkę zmiany biegów z WRXa ;)

lwh5JXw.jpg

 

I potwierdzam tezę, że kolektor różnoodległościowy w wolnym ssaku zabiera moc. Nawet moja żona zauważyła, że subarak gorzej się zbiera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się tak ładny że nawet nie sposób o nim powiedzieć lanos :)

 

Nie myślałeś o ogarnięciu skrzydełek na grillu na czarno jak np tutaj? http://i81.photobucket.com/albums/j224/htautos/STI_WRX_2011_LIP_ON_WHITE.jpg

 

Gdybym był szczęśliwym posiadaczem GH, byłby to drugi mod po czerwonych lampach tylnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...