Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2016


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

I levebre wygrywa odcinek prawie o sek. szybciej od Ogi/Mick. :o . Citroen to jest mega maszyna na asfalcie, szkoda że Meeke nie jedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I levebre wygrywa odcinek prawie o sek. szybciej od Ogi/Mick. :o . Citroen to jest mega maszyna na asfalcie, szkoda że Meeke nie jedzie ...

Uważam ze zrobili błąd.mogli wystawić męka w całym sezonie jako jedno auto i mieli szanse zakończyć erę DSa triumfem w kategori kierowcow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zapaleńców nie zaskoczę ale wpadłem wczoraj na stronie Tomiego Makinnena na informację dot. powrotu Toyoty do WRC od przyszłego 2017 roku. Przepraszam za lekki off top ale nie chciałem zakładać nowego tematu. Linków niestety telefon nie pozwala mi wkleić. Wierzę że zainteresowani znajdą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forum.No cóż,dla nas ten rajd był wyjątkowo pechowy.Przygotowujac auto,zalozylismy 4 nowe polosie oraz nową skrzynię biegów.Jadąc na rajd liczyłem się z tym,że coś zawsze może chrupnąć.Wiec chrupło,zaraz po starcie kilka km padła prawa półoś na przodzie,dojechaliśmy na drugi oes i podłączyć z lewego tyłu.Po wymianie okazało się że jeszcze jedna jest ukrecona ,podczas jazdy testowej.Udało się powymieniać ,więc jedziemy dalej na drugi dzień.Drugi dzień minął spokojnie ale kamień uderzył w miskę oleju w skrzyni i na dojazdówce stanęliśmy.Zrobilismy skrzynię i dzisiaj do boju.Lecimy pierwszy oes i na czwartym nawrocie łup.Wiedzialem,że to kolejna półoś.Koniec rajdu.
Chcialbym podziękować za wsparcie,cały czas dochodziły sygnały.
Drugi samochód czyli babka Harviego ciśnie dalej.Auto wytrzymuje trudy rajdu i oprócz zerwanego paska mikro,o dziwo też nowy,odpukac,nic się nie dzieje.Jak to mówią,rajd był fajny,rajd był długi więc wrócimy za rok,a przynajmniej mamy taką nadzieję.Od przyszłego roku bardzo mocno zaostrzaja się przepisy zabezpieczenia rajdu.Pani Mouton chce mieć osobisty bezpośredni kontakt z autami zabezpieczenia.Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić póki co narazie,jak ma to wyglądać.Jechac mocno i nadsuchiwac czy przy okazji ktoś nie dzwoni do nas.Czas pokaże.Pozdrawiam the Forum.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...