Skocz do zawartości

beSTIa My05 EU i Colinowa babcia my95


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Mateusz22 napisał:

Wróciłem wczoraj nad ranem do PL, specjalnie do domu wchodziłem przez garaż by zagladnac na bestyjke, stała sobie taka smutna cała zakurzona, posiedzialem minutke w środku, troszkę pogadaliśmy i poszedłem spać, coś tam jej obiecałem.. rano urwanie głowy, bo to prawie pięć miesięcy mnie nie było, zagladnac na budowę, jakieś sklepy, rozmowy o niczym, ogólnie pierdoly no ale musiałem je odbyć żeby rodzice nie powiedzieli że auto dla mnie najważniejsze :lol: nosiło mnie na krześle przy kawie jak byka na rodeo.. W końcu udało się wyrwać koło 15.00, spr. olej, wodę, podłączyłem akumulator, zmieniłem opony na zimę i odpalam: motor zbudzil się niczym zeus walacy piorunami, wszystkie szyby drżą w garażu, aż mnie nosiło zeby żeby wyjechać na ulice, ale nie twardy byłem i miało być idealnie, 2 stopnie ciepła a ja targam Karcher, wiadro, szampon i myje :blink:

Tyle mi zeszło ze była już 18.00, małżonka  marudzi że do dzieci trza iść, wujek woła na jednego:D

Dziś rano do kościółka, kawka, zaraz obiad a po obiedzie... wreszcie :superhero:

Wszystko gotowe pysk już mi sie cieszy, przymykam oko na świecący ABS, po południu przejażdżka :wub:

0wS9wuu.jpg

To teraz liczę na bogactwo wątku i oczekuje odwiedzin na mojej górze. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, irektob napisał:

tak żebyś Cię mnie w nich ujęli

 

Jasna sprawa :)

Pojezdzone, wspaniały samochodzik to jest :wub:

 

Wracając do ABS, bo nikt sie nic nie odezwał wcześniej jak pytałem.. W sumie pojechałem kawałek i ABS zgasł, ale ciekawi mnie czy to normalne że przy swieceniu kontrolki spina dccd na " sztywno" nie informując o tym na wyświetlaczu?? Miał ktoś cos takiego?? Turbo chyba chodzi normalnie;)

Edytowane przez Mateusz22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, thomson0073 napisał:

To teraz liczę na bogactwo wątku i oczekuje odwiedzin na mojej górze. :D

To może by tak zorganizować kiedyś Rajd wzdłuż 28-ki, Wadowice- Medyka, z dwoma noclegami np. Przemyśl i Nowy Sącz. Byśmy się dołączali i odłączali po drodze, każdy miałby przejechać "pętelkę" tam i nazad. Czyli Rajd dla KWA, KSU, KNT, KLI, KNS, KGR, RJS, RZ (leasingi ;)), RKR, RSA, RBI, RP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guliwer napisał:

To może by tak zorganizować kiedyś Rajd wzdłuż 28-ki, Wadowice- Medyka, z dwoma noclegami np. Przemyśl i Nowy Sącz. Byśmy się dołączali i odłączali po drodze, każdy miałby przejechać "pętelkę" tam i nazad. Czyli Rajd dla KWA, KSU, KNT, KLI, KNS, KGR, RJS, RZ (leasingi ;)), RKR, RSA, RBI, RP :D

Śniegi zapowiadają na południu, byłby rajd :D:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja was zapraszam jak tylko opady śniegu będą odpowiednia jak i warunki na "torze" to wspólnego wieczornego upalania u mnie na "wsi" :D  Mały filmik na zachętę ;)

 

 

 

Tylko proszę nie udostępniać go dalej, jakoś nie chcę widzieć smutnych Panów pukających do moich drzwi w związku z powyższym filmikiem ;)

 

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Guliwer napisał:

To może by tak zorganizować kiedyś Rajd wzdłuż 28-ki, Wadowice- Medyka, z dwoma noclegami np. Przemyśl i Nowy Sącz. Byśmy się dołączali i odłączali po drodze, każdy miałby przejechać "pętelkę" tam i nazad. Czyli Rajd dla KWA, KSU, KNT, KLI, KNS, KGR, RJS, RZ (leasingi ;)), RKR, RSA, RBI, RP :D

Ciekawa opcja. :D Tylko ten czas...
A może coś na mniejszą skalę w którąś sobotę? I tutaj zebrać okolicznych chłopaków i zrobić jakąś objazdówkę po naszych rejonach a na końcu jakieś ognisko w plenerze? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, thomson0073 napisał:

Ciekawa opcja. :D Tylko ten czas...
A może coś na mniejszą skalę w którąś sobotę? I tutaj zebrać okolicznych chłopaków i zrobić jakąś objazdówkę po naszych rejonach a na końcu jakieś ognisko w plenerze? :) 

Czas to zawsze problem, i nigdy nie będzie kompletu. Jak się zbierzemy do kupy (ja i moja), to zapodam hasło od kremówek (Wadowice) do najlepszych lodów w Polsce ;) (Przemyśl), ale może być też Krasiczyn, albo arboretum Bolestraszyce.

p.s. mniejsza skala mile widziana, rozumiem że R-ki są zaproszone? :biglol:

p.s. niewątpliwa atrakcja po drodze to Słonne:

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Guliwer
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Impraza ma się dobrze ,dawno mnie tu nie było :(

 

Z ABS to możliwe że któryś czujnik ,ale bez diagnozy testerem diagnostycznym to trudno powiedzieć ,powinno być coś zapisane w pamięci i wtedy już Cię naprowadzi

Jak przekręcasz kluczyk to kontrolka gaśnie ?jak ruszysz kawałek to zapala się ?albo po jakimś dystansie

Edytowane przez Grzesiek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grzesiek79 napisał:

Widzę że Impraza ma się dobrze ,dawno mnie tu nie było :(

 

Z ABS to możliwe że któryś czujnik ,ale bez diagnozy testerem diagnostycznym to trudno powiedzieć ,powinno być coś zapisane w pamięci i wtedy już Cię naprowadzi

Jak przekręcasz kluczyk to kontrolka gaśnie ?jak ruszysz kawałek to zapala się ?albo po jakimś dystansie

O Panie chyba z rok Cię tu nie było,  co tam ciekawego? albo masz nowy nr albo ja mam jakiś dziwny nie prawidłowy bo dzwonię do Ciebie i dzwonię się dodzwonić nie mogę już chyba rok cały hehe ( podeślij mi nr na priv) 

W STI nie zmieniło się przez rok cały nic, kilometrów przybyło chyba koło 4.000, nie ma kiedy jeździć :(

Co do ABS to dziwne ale nawet nie ma specjalnej reguły kiedy się odpala.. czasem jak stoję w korku albo na światłach i trzymam hamulec wciśnięty dłużej, czasem jak hamuje i droga jest nie równa ( tak było na odcinku gdzie zmieniali asfalt w wakacje) , ostatnio jak odpaliłem po długim postoju świecił się ale po przejechaniu paru metrów zgasł.. Ogólnie to abs mnie nie martwi tylko to że spina wtedy napęd na sztywno i lekam się czy to tam nie ma gdzieś problemu..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, arkadius 73 napisał:

 

miałem podobnie rozpadła się koronka abs -

Dzieki, trza spr.. ja najbardziej się lekam ze to coś od sterowania, dccd, albo przy skrzyni. Czytaj drogo :lol:

20 minut temu, mariost napisał:

Pogaduchy ;)

 

IMAG3098.jpg

A no dzięki za spotkanie, dobrze z fanem pogadać, gratuluję autka :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2017 o 11:01, Mateusz22 napisał:

A no dzięki za spotkanie, dobrze z fanem pogadać, gratuluję autka :)

no ładnie Mateusz,po za moimi plecami.....hehehe:yellowcard:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, irektob napisał:

no ładnie Mateusz,po za moimi plecami.....hehehe:yellowcard:

Jak żeś wolał się szefom podlizywac w robocie, to Cię minęło :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No to łup :) 

10.IV minął 3 rok jak mam STI, cały ten czas autko nie sprawiało problemów, w sumie nadal nie sprawia, ale nadeszła pora wreszcie na zabezpieczenie beSTIi na kolejne lata. Moja kolej więc działamy;)

Oczywiście wszystkie prace są wykonywane u zaufanego Irka, daje to pewność co do jakości i ogólnej zajebiaszczości jaka będzie po ukończeniu działań:yahoo: 

:ph34r:

Resized_20180613_111104.thumb.jpeg.94ccab58ee2ccbb40f9d453eb27a1d1d.jpeg

 

 

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, nim się człowiek obejrzał zaczęła tez do tego ruda wchodzić, cyk, szybka zmiana kół na kielcach żabą  i takie efekty :(

Ale @Irektob mówi że będzie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie są efekty właśnie szybkich dźwigań żabą....ja stosuję wkładkę wyciętą w drewnie wyłorzoną filmem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...