Skocz do zawartości

beSTIa My05 EU i Colinowa babcia my95


Mateusz22

Rekomendowane odpowiedzi

ZsxWjUQ.jpg

 

Ostatnia fota w nor, już nie długo beSTIa powróci do ojczyzny :)

Edytowane przez Mateusz22
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najladniejszy new age i do tego porządne koło ;)

 

 

bloby są najładniejsze :)

Kolejny raz nic innego jak zgodzić sie mi nie pozostaje ;)

Zawitaliśmy ostatnio na spocie podbeskidziaków, w sumie gdyby nie pogoda i mecz to wyjazd udany, ale w spotach najważniejsi są ludzie i spotkania znajomych już  potem w domach czy innych ogniskach, a to było udane ;):drunk:

Doborowe towarzystwo:

 

xW9yrst.jpg

 

Dzisiaj wpadł set zimowy (gdzieś na pierwszej stronie jest jak wygląda beSTIa na enkeiach ;) ) przy tej skomplikowanej operacji najważniejsza była pomoc młodego:

 

cd0E0W2.jpg

 

EHBKrxI.jpg

 

9HUwCOS.jpg

 

Pozdro dla Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee Panie z takim pomocnik to zmiana kół idzie raz dwa :) Świetna imprezka :)

No  wiadomo, tak jakby samo sie odkręcało ;) Młody sie rwie zawsze do takich robót :D 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit stop jak w F1 ;)

Tylko przecinki przy sekundach trzeba poprzesuwać w prawo i by sie zgadzało :P

Jakby jeszcze nie wszyscy wiedzieli to beSTyja będzie w kalendarzu kolegi Jahu na listopadowej stronie :yahoo:

Tak że kupować, brać i pomagać zwierzakom no i od razu na listopad ustawiać :P;)

(o ta fota)

 

yeHeaZI.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pit stop jak w F1 ;)

Tylko przecinki przy sekundach trzeba poprzesuwać w prawo i by sie zgadzało

Jakby jeszcze nie wszyscy wiedzieli to beSTyja będzie w kalendarzu kolegi Jahu na listopadowej stronie :yahoo:

Tak że kupować, brać i pomagać zwierzakom no i od razu na listopad ustawiać ;)

(o ta fota)

 

yeHeaZI.jpg

Zacne towarzystwo dla mojego Lanosa :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pit stop jak w F1 ;)

Tylko przecinki przy sekundach trzeba poprzesuwać w prawo i by sie zgadzało

Jakby jeszcze nie wszyscy wiedzieli to beSTyja będzie w kalendarzu kolegi Jahu na listopadowej stronie :yahoo:

Tak że kupować, brać i pomagać zwierzakom no i od razu na listopad ustawiać ;)

(o ta fota)

 

yeHeaZI.jpg

Zacne towarzystwo dla mojego Lanosa :-)

 

A jak, nie licząc profi fot "potworów" listopad najfajniejszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Łup, siema.

Zaczne od małych problemów z hamulcami, od jakiegoś czasu STI słabo hamowało, wystarczyło nie hamować podczas jazdy przez chwile aby podczas pierwszego hamowania pedał wpadał prawie w podłoge, coś jak gdyby zamontować nowe klocki i wcisnąć pierwszy raz. 

Jako iż nie mam: czasu, umiejętności i narzędzi do tego, problemem zajął się zaufany człowiek @irektob ;) 

Szybka diagnoza i zaciski do małej regeneracji, gumki sparciały i popękały. Mam nowe gumki, odpowietrzniki no i lakierek jak nówetki do tego płyn eneosa i wszystko znowu hula jak należy :yahoo:

Wielkie podziękowania dla @irektob,  :bowdown:  zajął się bestyją jak swoim, mimo deficytu czasu skończył idealnie na czas kiedy powróciłem z wygnania.

Na podnośniku obok "forumowego samobójstwa" :)  

 

Fuagdqc.jpg

 

Nowy kolorek

 

CheM2Qr.jpg

 

Doszedł wreszcie do mnie set na pojeżdżaffki, moim zdaniem fajnie siadły, wszyscy mają albo ats albo enkeie na upalania ja se bede miał compomotivy (dzięki FIT)  ;) Niestety termin zimowego sjs jest dokładnie 4 dni po tym jak kończy mi sie urlop więc tam nie będzie dane mi zestawu przetestować, ale mam nadzieje, że @pancin nie zawiedzie i będzie track day 6.1.2017 to może wtedy uda sie coś upalić  ;)

 

WUKNwQ0.jpg

 

4apuqR3.jpg

 

Ostatnio przewietrzyliśmy z @irektob integralke co by taka smutna nie była i udało sie pare fotek pyknąć ;)

 

A67yFkj.jpg

 

qoaSaLE.jpg

 

wK9hZ3f.jpg

 

Piękna maszyna, pozdro dla wszystkich :)

  • Super! 1
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam nowe gumki, odpowietrzniki no i lakierek jak nówetki

 

Troszkę mało złoty ten kolor. Brakuje naklejek B) Jaka metoda malowania, proszek czy zwykła farba wysokotemperaturowa?

Regeneracja hamulców to dobry ruch. Poprawa bezpieczeństwa i estetyki zarazem  :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna oczywiście ta niebieska :biglol:

 

Piękne auta, śliczne zdjęcia. Gratki

Małżonka ze zdj nie jest za bardzo zadowolona, sam nie wiem o co jej chodzi, ale za to jakie poświęcenie z jej strony było przy tej krótkiej sesji :biglol: (co nie Irek?)

A jak delta pięknie w lusterku wstecznym wygląda :wub: Życzę każdemu takiego widoku chociaż raz w życiu :)

 

 

Mam nowe gumki, odpowietrzniki no i lakierek jak nówetki

 

Troszkę mało złoty ten kolor. Brakuje naklejek B) Jaka metoda malowania, proszek czy zwykła farba wysokotemperaturowa?

Regeneracja hamulców to dobry ruch. Poprawa bezpieczeństwa i estetyki zarazem  :thumbup:

 

zdj zacisków z tel robione, dodatkowo wieczorami i dla tego. Na żywo kolor idealnie dobrany, a i naklejki siedzą na swoim miejscu B)  

Jaka metoda malowania? Nie wiem trzeba popytać Irka (@irektob) :)  ale wszystko pięknie zrobione, działa fajnie, czucie pedału wreszcie jest idealne. 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżonka ze zdj nie jest za bardzo zadowolona, sam nie wiem o co jej chodzi, ale za to jakie poświęcenie z jej strony było przy tej krótkiej sesji :biglol: (co nie Irek?)

tak zgadza się, poświęcenie było spore tryskające profesjonalizmem :)

Troszkę mało złoty ten kolor. Brakuje naklejek B) Jaka metoda malowania, 

kolor jest naprawdę dobrze dobrany,zresztą podsyłałem już ten kolor nie jednemu forumowiczowi i byli zadowoleni,niestety kolor jaki oferują w lakierniach proszkowych to coś w stylu sraczki :facepalm: naklejeczki poleciał później i nie zostały uwiecznione na zdjęciach, ale fakt zdjęcia robione telefonem potrafią spieprzyć wszystko


 

 

zdj zacisków z tel robione, dodatkowo wieczorami i dla tego

Mateusz ściśle mówiąc to o 2 w nocy :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżonka ze zdj nie jest za bardzo zadowolona, sam nie wiem o co jej chodzi, ale za to jakie poświęcenie z jej strony było przy tej krótkiej sesji :biglol: (co nie Irek?)

tak zgadza się, poświęcenie było spore tryskające profesjonalizmem :)

Troszkę mało złoty ten kolor. Brakuje naklejek B) Jaka metoda malowania, 

 

 

kolor jest naprawdę dobrze dobrany,zresztą podsyłałem już ten kolor nie jednemu forumowiczowi i byli zadowoleni,niestety kolor jaki oferują w lakierniach proszkowych to coś w stylu sraczki :facepalm: naklejeczki poleciał później i nie zostały uwiecznione na zdjęciach, ale fakt zdjęcia robione telefonem potrafią spieprzyć wszystko

 

 

zdj zacisków z tel robione, dodatkowo wieczorami i dla tego

Mateusz ściśle mówiąc to o 2 w nocy :huh:

No nie moja wina że spać nie możesz ;) A tak na serio to fakt, pełne poświęcenie z Twojej strony było :bowdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
6 godzin temu, thomson0073 napisał:

Coś, jakieś fotki? :)

Nie licząc nowej rysy na drzwiach kierowcy zrobionej przez mojego brata o dł 5cm do gołej blachy z wgnieceniem to nic nowego sie nie dzieje:(

Stoi pod kocem i czeka na mnie, jeszcze 2 tygodnie i wezme swoją beSTIe na spacer :wub:

A rozglądam sie za nowymi letnimi oponami na revo. Jako iż jestem patriotą to wpadnie chyba to (oczywiście cena nie ma tu w ogóle znaczenia:P):

http://www.oponeo.pl/dane-opony/debica-presto-uhp-2-235-40-r18-95-y-xl-fp#137983707

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz będziesz na święta w domu ?

Jeśli tak i będziesz chciał, to podjedź do mnie. Tak się składa, że mam jeszcze zaprawkę bazy z hawka o kodzie O2C - można tą ryskę zamaskować, położę clear, zapoleruję i nie bedzie znaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...