Skocz do zawartości

Forumowy Kalendarz 2016 - walczymy po raz 3? :)


Jachu93

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

 

 

Jeśli o moje chodzi to myślę że te byłoby lepsze :) Ale to tylko moje zdanie, a fotografem fakt nie jestem.

 

https://scontent-ams2-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/11885357_966264540114638_7048403765923843407_n.jpg?oh=b64c125c91a15038e08a90be5bb573aa&oe=568F5D44

 

Przepraszam,naprawdę uważasz to za dobre zdjęcie?

bez urazy, ale tu nic ni ma ;)

Mi tam sie podoba :D Pewnie przez to, że Moje :P

 

Nie czepiam się, a kalendarz i tak biorę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Ayu, jak do nich zadzwonisz na pewno będzie im miło. A jak podasz im datę imprezy to odnajdą w archiwum nazwisko fotografa.

Dzięki, wszystko jasne.

 

Malkontentom polecam zrobienie swojej edycji kalendarza, w dzisiejszych czasach można sobie wydrukować nawet jedną sztukę. @Jachu93 odwala kawał mega roboty i za to szacun oraz naddatek na zwierzaki się należy :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził :)

Ja wybrałem najlepsze zdjęcia ze wszystkich wybranych z każdego maila. Nie chciałem dopuścić do sytuacji w której 1 użytkownik wyśle 5 genialnych zdjęć i wszystkie 5 będą w kalendarzu. Wolę, żeby było kilka gorszych fotek, ale żeby była różnorodność.

 

Poza tym ja wybrałem MOIM zdaniem najlepsze, ale zostawiłem też wolny wybór dla braci forumowej. Rozumiem i szanuję to, że część z Was chciała zrobić możliwie najlepsze zdjęcie, ale nie zawsze da się to docenić. Matsil nie uważam, że Twoje zdjęcie jest złe, ale zakwalifikowałem je do dogrywki, bo nie trafiło do mnie. I sądząc po wynikach ankiety nie jestem odosobniony :)

 

No to jeszcze fotka ode mnie :)

post-4288-0-55939700-1445337878_thumb.jpg

Edytowane przez Jachu93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matsil nie uważam, że Twoje zdjęcie jest złe, ale zakwalifikowałem je do dogrywki, bo nie trafiło do mnie. I sądząc po wynikach ankiety nie jestem odosobniony :)

Ale moich zdjęć nie ma w dogrywce, jedno jest jako pewniak :).

Nie chodzi o moje zdjęcia, bo ja z tym problemu nie mam, ale ogólnie o całość. Jest sporo ujęć, na których jak to mówią fotografowie, nic na nich nie ma - ani kadru, ani obiektu, ani kompozycji, ani pomysłu. Uważam, że do kalendarza powinno wkleić się coś więcej niż tylko fotkę. Powinno być zdjęcie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie chodzi o moje zdjęcia, bo ja z tym problemu nie mam, ale ogólnie o całość. Jest sporo ujęć, na których jak to mówią fotografowie, nic na nich nie ma - ani kadru, ani obiektu, ani kompozycji, ani pomysłu. Uważam, że do kalendarza powinno wkleić się coś więcej niż tylko fotkę. Powinno być zdjęcie :).

zgadzam sie z przedmowca,

jest i tak o niebo lepiej niz w latach poprzednich, ale brakuje reki zdolnego grafika ze zmyslem estetycznem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tegorocznym kalendarzu przed forum.subaru jest jakiś piktogram. 

 

To chyba zbyteczny ozdobnik, pewno różne przeglądarki lub silniki wstawiają taką grafikę, więc nie jest to tylko przyporządkowane naszemu forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem trochę pracy na studiach, ale już fotki spakowane, podzielone na miesiące i wysłane :) 

Niestety zdjęć zimowych nie było, więc w tym roku nawiązanie kolorystyczne do danego miesiąca nam nie wypali.

A co powiecie o podziale na kwartały? Żeby samo tło kalendarza różniło się kolorami, zależnie od pory roku (np. niebieski, zielony, żółty i czerwony).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...