Skocz do zawartości

Rajd Szwecji


555

Rekomendowane odpowiedzi

Juz za pare dni, a dokladniej w najblizszym weekend rozpcznie sie juz kolejna el. MS - Uddeholm Swedish Rally. Taka mala ciekawostka jest, ze w odroznieniu do Monte Carlo w szwecji nie ujzymy pugow 307, ale jeszcze poczciwe dwiescie szostki. Oczywiscie nie zabraknie tam naszego akcentu, ale niestety bez Kuzaja, ktory deklarowal udzial w tym rajdzie. Zatem ujzymy dwie zalogi Kuchara i Solowowa w eNkowych Miskach evo VII.

No i polecam sluchniecia podczas tego rajdu...rajdowego radia z www.wrc.com. W zeszlym roku po szturmie naszych, co chwile byla mowa o Polakach, jeszcze dodatkowo udzielali m.in. z Kuligiem i Holkiem wywiady zaraz po mecie. Pamietam jeszcze jak nasi poprosili aby mogli powiedziec pare slow po polsku do kibicow...ale wtedy radocha byla :) . Moze i w tym roku bedzie ku temu okazja...OBY

 

KUCHAR OGNIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja korzystalem z servisu sms Michelin ale on dziala tylko podczas Mistrzostw Polski/przynajmniej tak mi sie wydaje/

jesli chodzi o mnie i smski to jak nie mam dostepu do kompa w łikend to mam qmpla ktory siedzi w domciu i sledzi wyniki i wysyla mi na komorke :wink:

zleek.pl ?slyszlalem ze jest OK :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 chcialabym sie przywitac :D

troszke tu juz siedze sobie u Was na forum ,ale dopiero dzis sie zarejetrowalam :)

trafilam tu dzieki Flipperowi :D (PzDR)

i jestem jak Wy milosniczka motoryzacji - szczegolnie tej w japonskim wydaniu,a mianowicie subaru :D

oprocz tego uwielbiam Solberga. i Hołka.....i co tu wiecej...hmmmm mysle ,ze przyjmiecie mnie do Waszej spolecznosci forumowej :!: :D

moze tez sie uzaleznie od Waszego forum :lol::lol: :wink:

 

 

Dzieki :D na internecie znalazłem też serwis www.zleek.pl i nie wiem które wybrać. Czy ktos z forumowiczów korzystał z któregoś z serwisów i który lepiej wybrać. Pzdr M;)

korzystalam i korzystam z serwisu www.zleek.pl - polecam jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej cos mi sie wydaje, ze niedlugo posiedze na tronie krola ilosci postow :lol: :wink: :P

 

Mam nadzieje, ze ten wypadek nie przeszkodzi i ze Hollywood wreszcie znowu wygra. Ciekaw jestem tez, jak se poradzi Hirvonen?

 

Pugi beda wkoncu 307-ki czy 206-ki?

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank jadą 307-mki. Zresztą po kiego muchomora mieliby wracać do starego auta?? Jeżeli już to 206 jako samochód nie oficjalny.

Solberg powinien ataować aczkolwiek raczej sie go nie obstawia jako zwycięzcy. Głównie mają atakować Gronholmik i inni finowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bank jadą 307-mki. Zresztą po kiego muchomora mieliby wracać do starego auta?? Jeżeli już to 206 jako samochód nie oficjalny.

Solberg powinien ataować aczkolwiek raczej sie go nie obstawia jako zwycięzcy. Głównie mają atakować Gronholmik i inni finowie.

Solbergowi nigdy ten rajd nie leżał... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...