Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2,0 RX - ktoś pozna?


dominikon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, też od niedawna mam Subaraka w wersji 2.0 RX. Może ktoś z Was kojarzy ten egzemplarz? Póki co nie napiszę skąd go wyhaczyłem (w Polsce jest jednak już od 10-ciu lat).

 

post-22779-0-69646400-1439569826_thumb.jpg   post-22779-0-87103600-1439569827_thumb.jpg   post-22779-0-03652300-1439569829_thumb.jpg   post-22779-0-99205100-1439569829_thumb.jpg   post-22779-0-14347000-1439569831_thumb.jpg   post-22779-0-54238000-1439569825_thumb.jpg

 

więcej zdjęć mojej Imprezki tutaj - http://mente-et-mall...-aparatami.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jeszcze go nie przerejestrowales to to skad go przywiozles nie jest tajemnica, bo po blachach widac, ze z Somalii ;)

 

Ladne to, ale to chyba tylko RX look, bo chyba powinien miec stolki z gt, a ma zwykle ze ssaka :P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerejestrowany już jest - był z innego rejonu Polszy, a co za tym idzie i blachy miał inne - te są świeżutkie, somalijskie ;-)

Co do foteli to nie wiem jak to być powinno - tapicerka wszędzie jest jednakowa tzn. fotele, boczki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydech wymieniłem na serię, bo stary był skorodowany trochę, a nie przepadam za jakimiś zbytnimi modyfikacjami tym bardziej, że to przecież całkowicie "cywilna" wersja jakby nie patrzeć.

Rybka faktycznie została po poprzednim właścicielu. Inne i łatwiejsze do zdemontowania gadżety religijne usunąłem (przynajmniej z widoku - a było ich sporo więcej). Z tą naklejką nie jest już tak łatwo a nie chcę zostawić śladów na desce po kleju lub rys po zdrapywaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladne to, ale to chyba tylko RX look, bo chyba powinien miec stolki z gt, a ma zwykle ze ssaka :P

nopenope, całe wnetrze było opcjonalne za dopłatą, zdarzały sie wolnossaki z wnetrzem z gt i ponoć nazywały sie RX plus :rolleyes:

 

aha, to jest wg. broszury na dojczland, niestety linki mam na starym kompie <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem też RX tylko w kombiaku a środek był identyczny również fotele.

Piękna sztuka i dbaj o nią. Bo ja żałuję że sprzedałem swojego.

Spokojnie, ma się bardzo dobrze :)  I cały czas coś się zmienia na plus :)

 

A co do RX'a z tematu - bardzo ładna sztuka :)  I chyba w 100% oryginał - nawet felgi takie, jak RX'y dostawały w fabryce :P  Wnętrze identyczne jak u mnie :)

 

I chyba się jeden spryskiwacz reflektora gdzieś zapodział :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dokupić jedynie kompletny spryskiwacz (no chyba, że ktoś gdzieś samą obudowę zaoferuje używaną). W ASO natomiast kompletny spryskiwacz kosztuje coś ok. 130zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...