Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo że w prognozie nie siedzi 24h garbaty informatyk, koleszka we flanelowej koszuli w krate która wpadła mu w spodnie i z podstawkami od sloików na nosie.

Co nie zmienia faktu ze to ICM włącza i wyłącza deszcz a informują nas o swoich zamiarach z dokładnością do godziny :)

Czekam na prawdziwą ziemę. Podobno w przyszłym tygodniu powinno mocno się ochłodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam prognozę kilka razy dziennie i za każdym razem piszą co innego. O godzinie 9:00 pokazywało, że w przyszłym tygodniu ma być już +8. A przed chwilą sprawdzałem i ma być -7. Też czekam na prawdziwą zimę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez pierwszy raz u mnie w mieście w subarynce i...troche kosmos,bo z jednej strony trakcja rewelacyjna i problem nieruszania spod świateł mnie nie dotyczy,z drugiej strony,jak pojechałem na placyk to...musze sie duuuzo nauczyc,zrozumieć wanienke i w ogóle.

Dośc powiedzieć ,że jako odpowiedzialny kierowca ,o ile z pracy do domku mam 5 minut (ze staniem na światłach) to dzis jechałem 1,5h,po prostu trzeba było polatac ,zobaczyc z czym to się je :!: :!:

 

Dwa razy musiałem sie ewakuować,bo patrząc w lusterka wsteczne ,zauważałem ,że panowie za mną mieli problem z oceną wystarczającej ilości miejsca na hamowanie :evil: :shock: 4x4 uratowało mi i sobie tyłem sprawnie wskakując na chodniczek oraz za drugim razem na trawkę :evil:

 

i to co bardzo ważne,rozpędza sie lepiej,ale hamuje tak samo i cudów nie ma,trzeba uważać na odległości :!: :!: tzn ja to wiem,bo sobie spokojnie hamowałem i zauważyłem,że po lodzie idzie aż miło (zaczęło padac ok 11,a do 16 drogowcy chyba mysleli,że to jakieś złudzenie optyczne a nie śnieg na serio i nigdzie sie nie ruszali=sliziuteńko :mrgreen: )

 

Zazdroszcze ci tego placyku ze zdjęcia :P

 

to to jeszcze pikuś:) 10 km od Bolesławca mamy taki mały placyk :shock: :shock:

czekamy tylko na snieg,aby móc sie rozkoszować jego możliwosciami :mrgreen::mrgreen:

 

Na pierwszej fotce masz placyk dla osób "nielatających" po placyku ,czyli park maszyn ,tudziez inne miejsce do integracji grillowej-wielkośc boiska piłkarskiego :shock:

A na drugiej fotce sam placyk do latania,jak widzisz miejsca troszke jest :mrgreen:

 

 

a to co wrzuciłem wczoraj ,to zwykły placyk autoszkoły,jak ktos ogarnia auto to moze sie pobawic ,a jak chce sie uczyć,lub polatac szybciej no to mordercze sa wysokie krawężniki :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę siedzieć w firmie... a dopiero jutro mam załatwiać sprawy na mieście :(

 

-- 18 sty 2012, o 11:04 --

 

Ja też muszę siedzieć w firmie... a dopiero jutro mam załatwiać sprawy na mieście :( ale za to jutro ma być więcej opadów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... Biała Marszałkowska... Dawno się tak w centrum nie bawiłem, jak dziś o jedenastej :-) W dzień! :-)

Niestety kiedy godzinę później wyszedłem z Arkadii, było już nomen omen pozamiatane :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmm... Biała Marszałkowska... Dawno się tak w centrum nie bawiłem, jak dziś o jedenastej :-) W dzień! :-)

Niestety kiedy godzinę później wyszedłem z Arkadii, było już nomen omen pozamiatane :-(

Miałem to samo... Butowałem do wola parku z bloku padał śnieg, wracałem było już po wszystkim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po wszystkim :( w poniedziałek posypało,popołudniowe i nocne latanie po mieście baaaajka :) wtorek juz rano snieg z deszczem,drogi czarne,nic się juz nie działo,dzisiaj chłodno ale nic nie spadło i jak na razie to mielismy 1 dzień zimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...