Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjeżdżam z parkingu po ekstra podjeździe (hulakula powiśle Wwa), a na drugie danie śnieg :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

sypie mega, widoczność na 200m :D 20min radości i strzeliła opona :evil: gdy zakładałem zapas przestało padać, zaczął topnieć i na Ostrobramską wjechały pługi.

W piwnicy zapasowa 5sztuka i znów jest teges, tylko jutro trzeba swoje odstać w kolejce.

Pozdrawiam.

 

-- 14 sty 2012, o 01:35 --

 

tynek, baaaajkaaaaa! Myśle, że zima w ramach rekompensaty za obecność wiosny tyle czasu, powinna nam zrobic taki prezent :mrgreen:

 

Z głodu byśmy zdechli bo pewnie nie byłoby sprzętu do wykopywania takich pięknych tuneli.

 

Czy ktoś z Waszego otoczenia jeszcze uważa Nas za w pełni sprawnych umysłowo?

Nam najgorsza zima niestraszna. Choć takie opady to nie teges, chciałbym opowiedzieć wnukom jak Subaru pomykało na rakietach śnieżnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kluczborku sypie śnieg - jest pięknie, wszędzie biało !!!! :D

gadałem z koleżanką z Opola a ona gada,że sypie jak szlag!!przeca to nie góry do jasnej anielki!!

 

-- So sty 14, 2012 2:38 am --

 

Wstępnie na następny weekend zaczynamy z hemim szykować pachołki na pojeżdzawkę na lotnisku ;). Czwartek- Piątek potwierdzimy info ;]

 

 

i z tego co widze to w niedziele ide do pracy,czyli albo coś nagrzebię w grafiku i do pracy w sobotę pójde a niedziela będzie wolna,albo...zostaje sobota:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest śnieg 8) Taka 1 z akcji tył poszedł po miękkim a przód po mokrym asfalcie... http://youtu.be/THK4FhpI2f0 tył 10cm od słupków i już się zastanawiałem jak kombi w wersji heczbek będzie wyglądało :mrgreen: Ale reguła nie puszczaj gazu i wierz, że 4x4 zadziała z kontrą się powiodła idealnie :wink:

Tu w 2 stronę przejazd http://youtu.be/PFdn6JsSbg0 uwielbiam to jak jest zakręt w prawo a kierownica w lewo skręcona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na Cujawach też trochę popadało jednak :mrgreen: w między 23-1 w nocy latałem po mieście. Dzisiaj od wczesnego rana poleciałem na nieuczęszczane leśne drogi i pozapinałem parę boków. Ten śnieg zamienił się w lód i parę razy zrobiło mi się ciepło :twisted:

Teraz jest +2 i piękne słońce czyli śnieg w ekstramalnie szybkim tempie znika niestety :( Może wieczorem coś popada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ferdek cieszę się, bo wybieram się do Poronina na tydzień i mam nadzieję, że się pogoda utrzyma do 27 stycznia. Tylko niech za bardzo nie pada, żeby "Zakopienka" była przejezdna bez korków :wink: :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...