Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Dupa zimna, zbita blada, od połowy września ma być poprawa pogody :evil:

dobrze dobrze :twisted:

Znaczy nie kupuję zimówek.

 

Wiesz, zimowki nie tylko zaklada sie jak lezy snieg, ale tez jak jest wystarczajaco niska temperatura :wink:

 

Spoko, we wrześniu to zimy nie będzie, ale październik to już po białym pojeździmy.

 

Nie moze byc inaczej :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa zimna, zbita blada, od połowy września ma być poprawa pogody :evil:

dobrze dobrze :twisted:

Znaczy nie kupuję zimówek.

 

Wiesz, zimowki nie tylko zaklada sie jak lezy snieg, ale tez jak jest wystarczajaco niska temperatura :wink:

A skoro idzie "poprawa pogody" to wniosek prosty, że będzie "wystarczająco niska temperatura"? ;)

 

Swoją drogą zeszłą zimę przejeździłam całą na BFGoodrich Radial T/A i żyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupa zimna, zbita blada, od połowy września ma być poprawa pogody :evil:

dobrze dobrze :twisted:

Znaczy nie kupuję zimówek.

 

Wiesz, zimowki nie tylko zaklada sie jak lezy snieg, ale tez jak jest wystarczajaco niska temperatura :wink:

A skoro idzie "poprawa pogody" to wniosek prosty, że będzie "wystarczająco niska temperatura"? ;)

 

Swoją drogą zeszłą zimę przejeździłam całą na BFGoodrich Radial T/A i żyję ;)

 

Jeszcze kilkanascie lat temu w naszym pieknym kraju ludzie nie wiedzieli co to zimowki i tez jakos zyja jeszcze ;)

A te oponki to do Subarbie wkladasz ? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te BFGoodrich? Już nie. Zanabyłam Subarbie na nich. Dokumentacja zdjęciowa jest nawet:

449794852_e50da2fa08_m.jpg

 

ale leciwe były, a w jedną z nich wmontował mi się drut skutecznie ją unicestwiając.

Zaś do Subarbie wkładam oponki w drodze do wulkanizacji i spowrotem. Potem je wkładam do piwnicy gdzie leży cały skład różnych opon oraz kółek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://wiadomosci.onet.pl/1610820,11,item.html

 

Śnieg może spaść w połowie października

"Dziennik": Nadeszła najbardziej depresyjna pora roku. Co gorsze - tegoroczna jesień nie pobije rekordu ciepła. Już we wtorek spadnie deszcz, a od połowy października synoptycy spodziewają się nawet śniegu.

Gazeta przypomina, że w historii polskich pomiarów najcieplejsza od 227 lat była jesień zeszłoroczna. W rejonie Warszawy średnia jesienna temperatura wyniosła 10,9 st. C, podczas gdy norma stanowi około 8 st. C. Na tak wysoką średnią całego sezonu zapracował zwłaszcza listopad ze średnią temperaturą plus 7,6 st. C. (norma dla centralnej części Polski to 2,8 st. C).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28.10 jest ALT na torze Poznań i jeśli mam być taka pogoda to chłopaki muszą się mocno zastanowić nad oponami no bo na re70 po śniegu hm... mniami

Intak gdzieś w innym temacie życzył sobie 10-15 stopni a będzie miał prawdopodobnie śnieg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...