Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Wg modelu COAMPS (któremu dotychczas ufałem bezgranicznie) właśnie pada śnieg.

 

Tylko zamiast białego jest taki bardziej przeźroczysty i te płatki są takimi bardziej kulkami, niż płatkami - przez co znacznie szybciej spadają na ziemię.

 

Ale w sumie to prawie jak śnieg :roll:

 

Jeśli mam być szczery, to wierzę modelowi UM, a i to, jeśli prognoza jet zbyt piękna, to i tak mam jakieś obiekcje :wink:

 

Oby w końcu spadł prawdziwy śnieg i oby leżał długo przy ujemnej temperaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

major ,to juz jak my byliśmy w sylwestra to taka trasa była pomiędzy Świeradowem a szklarską :)

Oglądam TVN24 i w Jakuszycach są jakieś MŚ "zaprzęgów pieskich" organizatorzy bali się że sniegu nie ma i ogólnie kicha,a tu w środę spadło w ciągu doby METR sniegu (słowne jeszcze raz : METR :!: :!: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

major000, a chciałem dzisiaj rano jechać na narty do Szklarskiej, na cały weekend i odpuściłem sobie. Wczoraj patrzałem na necie, to wiekszość stoków była zamknieta, a jeżeli były otwarte to warunki były trudne ( miejscowe braki śniegu). A tu dzisiaj tak sypneło.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

major podczas naszej wyprawy sylwestrowej tylko na tym odcinku szklarska-świeradów było tak jak na fotce (tzn mniej sniegu ,ale ani grama asfaltu) ,nawet szkalrska-jakuszyce była czarna :( dopiero jakuszyce i harrachov robiło sie biało.

 

-- Pt sty 06, 2012 9:35 pm --

 

oglądam pogodę i...u nas w nocy snieg,do południa tez snieg,po południu deszcz a niedziela deszcz i 3 stopnie,poniedziałek 6 na plusie.. :evil:

 

bartZ tylko cicho :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i my byli w górkach i zahaczyli o czechy:) Żadnych atrakcyjnych holek nie widzieli bo to opatulone po same oczy :)

Za to...śnieeeeeg :mrgreen: Śniegu az po zęby :mrgreen::mrgreen: (BartZ pozdrawiamy :P )

Poza śniegiem udało kupić się jakieś souveniry czyli...Primator :) i takie tam napoje :)

 

oto kilka foteczek:)

Ta pierwsza fotka,czyli pierwszy śnieg to juz po ok.30 km,ale po niecałych 60km mamy Świeradów a tam juz biaaaaałoooo :mrgreen:

 

-- So sty 07, 2012 6:29 pm --

 

 

 

-- So sty 07, 2012 6:30 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i my byli w górkach i zahaczyli o czechy:) Żadnych atrakcyjnych holek nie widzieli bo to opatulone po same oczy :)

Za to...śnieeeeeg :mrgreen: Śniegu az po zęby :mrgreen::mrgreen: (BartZ pozdrawiamy :P )

Poza śniegiem udało kupić się jakieś souveniry czyli...Primator :) i takie tam napoje :)

 

oto kilka foteczek:)

Ta pierwsza fotka,czyli pierwszy śnieg to juz po ok.30 km,ale po niecałych 60km mamy Świeradów a tam juz biaaaaałoooo :mrgreen:

 

-- So sty 07, 2012 6:29 pm --

 

 

 

-- So sty 07, 2012 6:30 pm --

Tja... Słyszałem, że na Machu Picchu też coś spadło... :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...