Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

m...a takie piekne pachołeczki czekają na uzycie w bezpiecznych lotniskowych warunkach :mrgreen:

O, i ta idea mnie akurat się podoba... :wink:

 

Z ręką na sercu :mrgreen:

 

Czuję podstęp.... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, moim zdaniem Bartek sugeruje, żeby śnieg padał tylko nad lotniskiem... i to pewnie nie każdym :mrgreen:

 

Hahaha, takie cuda, szanowna Pani, to tylko u Andersena... :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, jak ja sobie wyobrażę, że mam znowu wracać z pracy przez 3 godziny... zamiast pół :mrgreen: ... to taka wizja nie wydaje mi się całkiem głupia :mrgreen: :wink:

Nieprawdaż? :wink:

 

I nie było podstępu... 8)

 

Dobra dobra, z Tobą nigdy nic nie wiadomo :twisted:

 

Cóż, przyznam się, że tuż przed Świętami w KRK spadł śnieg, zamknięto 2 przeprawy przez Wisłę i rzeczywiście sam utknąłem w 3 godzinnym korku... :roll: ALE ponieważ jestem dosyć rozsądny (podobno, czasami :roll: ) i przebiegły (to na pewno :twisted: ) do samochodu spakowałem sobie kubek termiczny z gorącą herbatką o pojemności 0,6L :lol: oraz kanapeczkę, kupioną na wynos w znajomej knajpce (chociaż kanapeczka to w przypadku tego pożywienia raczej spore niedomówienie, głodny ledwo zjem całą... :roll: ). Nawet nie macie pojęcia, jak spokojnie sobie dojechałem do domu :mrgreen: W takiej spokojnej, miłej atmosferze, słuchając muzyki z 7 głośników, w ciepłym samochodzie z podgrzewanymi fotelami, delektując się w korku pyszną kanapką z kurczakiem i warzywami, popijając herbatkę z błogim uśmiechem na twarzy i kontemplując miny....

 

 

 

 

 

 

... wściekłych na korki kierowców :mrgreen: :wink:

 

PS: Słuchanie CB w korku - bezcenne :lol: Najlepszy kabaret świata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jest jak wypijesz kawę przed wyjściem z pracy i dwa red bulle żeby nie zasnąć w tym korku... i musisz dziecko odebrać ze szkoły :P

 

No tak, nie pomyślałem o tym... :roll: Samolub ze mnie wyszedł... :| :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...