Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm... w przyszłym sezonie, ale cierpliwość jest cnotą...

Taaa, u Ciebie szklanka jest do połowy pusta, u mnie do połowy pełna :wink: :mrgreen::mrgreen:

Skoro pusta to znaczy że się nie napijesz, ja mam pełną to się napiję. A jak się napiję to mam wizje, a w tych wizjach widzę ... zimę, przepiękną zimę. Ale niestety krótką.

Chciałbym tylko dla wyjaśnienia dodać, że każdy szaman wprowadza się w stan odmiennej świadomości. Robi to różnymi dostępnymi mu sposobami. U mnie na dole w bloku akurat jest koszerna.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Aaaaaa, BartZ - nalej sobie do pełna

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm... w przyszłym sezonie, ale cierpliwość jest cnotą...

Taaa, u Ciebie szklanka jest do połowy pusta, u mnie do połowy pełna :wink: :mrgreen::mrgreen:

Skoro pusta to znaczy że się nie napijesz, ja mam pełną to się napiję. A jak się napiję to mam wizje, a w tych wizjach widzę ... zimę, przepiękną zimę. Ale niestety krótką.

Chciałbym tylko dla wyjaśnienia dodać, że każdy szaman wprowadza się w stan odmiennej świadomości. Robi to różnymi dostępnymi mu sposobami. U mnie na dole w bloku akurat jest koszerna.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

Aaaaaa, BartZ - nalej sobie do pełna

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

To chyba jeden z moich ulubionych wątków :twisted:

 

 

w tym sezonie przynajmniej :mrgreen::P

 

 

Zdrowie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę za okno ale jeszcze nie sypie białym :wink: :mrgreen: Czekam z utęsknieniem kiedy sypnie i znów zaskoczy zimowców :mrgreen:

BartZ Zdrowie! Ale Ale powiedz mi czemu nie drive a pro? Przecież to jedno z drugim musi być w parze.

Jeszcze nie sypie.

To nasyp BartZ bo mnie już ręka boli

 

-- 10 sty 2012, o 18:46 --

 

Ciiiiiii, BartZ poszedł po flaszkę bo ta wyszła już.

 

Co do białego z nieba leci to ja Wam powiem, ale powiem Wam. Chcecie? To Wam powiem. Ale powiem Wam. Białe w tym roku będzie. A skąd wiem? A wiem, bo mi jeden baca powiedział. Tak, powiedział. A skąd on wie? Mówił że w telewizji słyszał. Ot, co. Sobaka nie ryba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, i masz racje, tylko lancuchy zabierz ze soba, bo zagrozenia lawinowe byly i drogi niektore nieprzejezdne i w zwiazku z tym obowiazek posiadania, jka rowniez AU i IT zycza sobie na kazdego pasazera miec w aucie, pod reka, nie w bagaju, kamizelki odblaskowe, koszt nie mienia, za glowe, 40 €, mandat za mienie w bagaju 40 € :wink: sloneczka zycze :wink:

ja wlasnie z wloskich alp wrocilam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusz, i masz racje, tylko lancuchy zabierz ze soba, bo zagrozenia lawinowe byly i drogi niektore nieprzejezdne i w zwiazku z tym obowiazek posiadania, jka rowniez AU i IT zycza sobie na kazdego pasazera miec w aucie, pod reka, nie w bagaju, kamizelki odblaskowe, koszt nie mienia, za glowe, 40 €, mandat za mienie w bagaju 40 € :wink: sloneczka zycze :wink:

ja wlasnie z wloskich alp wrocilam :mrgreen:

 

o widzisz, dzięki za info :)

ja mam zimowe półsliki więc może być ciekawie :lol:

dobrze, że mają tam barierki, źle, że niektóre to kubicówki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja barierki ale rowniez i nie maja... :|

ja 2 lata temu, bez naciagnietych lancuchow, na sliskim bialym zatrzymalam sie na zwalinach zamarznietego sniegu... cud, ze byl zamarzniety...bo jak wysiadlam z auta i spojrzalam, co bylo przed nim, to... kilometry w dol nic a potem las...

 

teraz tez staly porzucone auta na gorskich drogach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze wystepja, ale ja nie posiadam polskich znakow, przepraszam... za to mam niemieckie, gdybys chcial je poczytac, napisz :wink:

 

nie mienie, skrot myslowy, latwy do rozszyfrowania- nie posiadanie

bagaj, niech bedzie, tez skrot myslowy- bagaznik

jka- literowka- jak

AU- Austria

IT- Italia, Wlochy

 

strasznie mi przykro, ze mnie nie zrozmiales, obiecuje poprawe :wink:

 

Kubeusz, byly zywcem z horrorow sniezyce, zawieje itp, masy sniegu spadly, wlosi sobie ledwo radzili z usuwaniem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po niemiecku też skumam w razie czego. Ale www.forum. subaru.pl, więc trzymamy się tego. Skróty myślowe? Nie wiem co to takiego, więc proszę weź pod uwagę że tutaj są też ludzie starszej daty i proszę nie wyganiaj ich bo to wartościowe egzemplarze (pomijam siebie)

 

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...