Skocz do zawartości

Biale z nieba leci!


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

BartZ, na wsi , koło Nowego Sącza :)

Góry... 8)

 

-- 11 sty 2012, o 14:39 --

 

kecajek, wychodzi na to , że śnieg jest tam gdzie nas nie ma :)

Śnieg jest tam gdzie ma być, czyli w górach... :mrgreen:

 

A niziny to co, siano, że tak spytam zuchwale? :evil:

:mrgreen:

Absolutnie...

 

+5 i deszcz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, na wsi , koło Nowego Sącza :)

Góry... 8)

 

-- 11 sty 2012, o 14:39 --

 

kecajek, wychodzi na to , że śnieg jest tam gdzie nas nie ma :)

Śnieg jest tam gdzie ma być, czyli w górach... :mrgreen:

 

A niziny to co, siano, że tak spytam zuchwale? :evil:

:mrgreen:

Absolutnie...

 

+5 i deszcz :twisted:

 

A echo tylko odpowiada z przyzwyczajenia "mać... mać... mać..." :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracając o postu Artura-cb w korku lub w ogóle w mieście (a i nierzadko w trasie) to kabaret jak cholera :mrgreen:

 

Jadymy spokojnie A4 ,cisza...małe hasełko od jakiegoś truckera :"Kolego w tej skakance ,wyłacz te halogeny na dachu,pogode mamy ładna a one wala opo oczach",a facet za chwilę :"uj cie obchodzą moje halogeny" następny dodał :"kawał luja jak widać,pewnie typowy slązok" i tak dyskusja sie rozpetał a ci co chcieli doweidzieli sie kim jest ich siostra,jakiej najstarszej profesji matka itd itd :mrgreen::mrgreen:

 

wrócmy do tematu-pada deszcz i jest +4 stopnie...Igi czyżbys znów w tv widział tradycyjne stwierdzenia,że za dwa tygodnie...

Zobacze pogodę to sie okaże cieszyć sie czy lajtowo potraktować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z grysikiem?? :mrgreen:

 

jadymy do wro,zeszła zima ,pogoda około zera stopni i pochmurno,przelotny snieg,na cb ktoś się pyta jak tam w niemcach pogoda,sypie czy nie,ktos tam odpowiedział,że juz od zgorzelaca pada taka kasza manna tagi grysik.

Ja stwierdziłem,że jaja sobie zrobię i zapytałem:"koledzy powtórzcie kto ma ten grysik ,bo potrzebuje do ogródka kilka worków" I sie zaczęło,jedni mieli pompę z tego,ze doszło do takiego głuchego telefonu ,a inni lecieli na agresorze pt:"grysik,taki urwał drobny snieg a nie jakis urwał do ogródka urwał.Zastanów sie człowieku co ty urwał pintolisz" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdradzę Wam moją tajemnicę a propos pogody:

 

1. Głw. czynnikiem generującym warunki klimatyczne na Ziemi jest poziom zachmurzenia.

2. Poziom zachmurzenia jest ściśle związany z wiatrem słonecznym.

3. Poziom natężenia wiatru słonecznego jest związany z aktywnością Słońca i ilością plam słonecznych.

4. Jeżeli aktywność rośnie (czyt. wzrasta liczba plam na Słońcu) wzrasta "siła" wiatru słonecznego i rośnie zachmurzenie.

5. Jeśli rośnie zachmurzenie, robi się mokro, niemiło i ciepło...

 

Tyle teorii.

 

I teraz największa tajemnica.

Jest taka stronka, która jest podstronką NASA, na której można obserwować aktywność słoneczną. Na razie aktywność jest duża (widać na dworze :mrgreen: ). Mniej więcej od początku przyszłego tygodnia aktywność ma maleć i dlatego zrobi się zimniej, na jakieś dwa tygodnie... Potem aktywność ma zacząć znowu rosnąć i tak już do lata... i tyle będzie tej zimy - dwa następne tygodnie, pi x drzwi... Sorry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...