Skocz do zawartości

III Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza - TOR KIELCE 1-08-2015


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

co sie stalo, ze Pegi 2 przejazdu nie pojechal ?

no i czym cisnie kolega z 2 miejsca, ze mi Dreamlinera wyprzedzil ?

Niestety awaria. W ogóle to nie powinienem nawet na pierwszy przejazd wyjeżdżać  ;)

Dreamliner się obronił widzę, a ten kolega co wcześniej był drugi to ciśnie grubo zrobionym autem (srylion koni, dwa sryliony niutów, procedury, podtrzymania i takie tam), tylko on jeszcze o tym nie wie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka jak zwykle udana,pogoda,ludzie i atmosfera super. :thumbup:

Frekwencja dopisała,wszyscy mieli doskonały nastrój,walka o sekundy na torze była przednia.

@@pegi dopadł Cię mały peszek,szkoda bo była duża szansa na dobry wynik,następnym razem sobie odbijesz. ;) 

Gratki dla wszystkich za walkę i atmosferę,duże brawa dla zdobywców pucharków. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, czy na trzecim miejscu jest ten Piotrek, który był z nami w Lublinie?

 

 

Tak, to ten Piotrek. Ale nie to auto  ;)

 

 

@@pegi dopadł Cię mały peszek,szkoda bo była duża szansa na dobry wynik,następnym razem sobie odbijesz. ;)

 

Szkoda, że muszę to sobie powtarzać niemalże co drugi start  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, to ten Piotrek. Ale nie to auto 

 

Co to za auto, że poniżej 2 minut schodził? Poza tym chyba nauka drugiego Piotrka jak widać zaprocentowała. ;)

 

Jakby z tych nauk zapamiętał, że oprócz gazu i kierownicy do prowadzenia używa się też czasem hamulca, to jeszcze by sporo urwał z tych czasów  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za super imprezę. 20 miejcie dla leszcza-debiutanta co uczy się jazdy z napędami jest super ;)

@@beben dzięki za co-drive. Świat już nie będzie juz taki sam po jeździe Yeti

@@kowal @@Ayu @ - dzięki za wspólną drogę i rywalizację na torze i pogaduchy

Dzięki SJS za super imprezę, czekam na następną edycję ;)

Edytowane przez Marcin BladeRunner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dołączam się do podziękowań za niezłą imprezę, fury zacne i doświadczenie zebane podczas jazdy zaprocentuje na przyszłość.

Kurczę, szkoda że dostałem 20s lary w ostatnim przejeździe bo wynik szykował się naprawdę niezły ;)

 

taka mała uwaga do organizatorów, myślę że kolejny raz mógłby być zorganizowany jako piknik dla całej rodziny - mam tu na myśli dzieci.

przydałoby się coś dla nich ponieważ cały dzień jazdy dla nas jest frajdą, ale i żonka i dzieci mogłyby również dołączyć i coś z tego mieć :)

 

pozdrowienia dla wszystkich

 

p.s.

Federale dawały radę po konkretnym rozgrzaniu, ale gdy ostygły znowu było ślisko

 

p.p.s

i wiem co w aucie zmienić żeby się lepiej trzymało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równiez dziękuję za miłe spotkanie z Wami, jedno wiem na pewno, wykorzystałem federale do cna :biglol: , w sensie, nic więcej zrobić nie można było.Więc do zobaczenia następnym razem.Pozdrawiam  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chcialbym podziekowac za przemila atmosfere zlotu. Fajnie spotkac taka kupe swirow w jednym miejscu.

Szczegolne podZiekowania kieruje do kolegi Bebna za prawe krzeslo. Percepcja szybkiego auta i ogarniajacego kierowcy mi sie zmienila. Kiedy ja juz "hamowalem" Beben szedl ogniem. Rollercoaster.

Ubawilem sie super choc wynikow nie bylo. Slabym punktem jest kierowca i to najwaznieszy wniosek z imprezy. Auto tez troche zawiodlo. Kiedy juz byla szansa na przedostatnie miejsce Po Pierwszym przejezdzie auto postanowilo nie ladowac wiecej niz 0,5bar. Odpuscilem. Powrot do domu z tym pewnie znanym wszystkim wewnetrznym niepokojem co sie poddalo. Przyczyne znalazlem dopiero w domu po 3 godzinach w garazu. Wezyk od solenoidu mial delikatny luz. Nie byl spekany po prostu zesztywnial i niemtrzymal podcisnienia. W pit stopie na torze tego nie znalazlem choc obejrzalem wszyskie wezyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne spotkanie i super organizacja. Cała mała pętla toru do przejechania w tym na koniec odcinek leśny gdzie można było grubo cisnąć, jak dla mnie rewelka. 

Po pierwszym punktowanym przejeździe byłem 5-ty i nie traciłem dużo do 3 pozycji, lecz niestety awaria odjęła troszkę mocy. Zluzował się intercooler, zasysałem lewe powietrze i czasy spadły o 3-4 sekundy. Ale zabawa była super, czekam na więcej takich eventów jak wejdzie modyfikacja na trochę więcej mocy. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetni ludzie, super atmosfera, organizacja,  trasa, pogoda.

 

SJS - Irek, Piotrek, Rafał no i Majster Wojtek Siemanko Chuchała - praca która jest pasją i to, że umiecie przekazać pozytywną energię innym ludziom - bezcenne!
 

@beben - szczególne podziękowania za zabranie Oli na prawy  :D 

@Maras - za rozmowy pomiędzy przejazdami i podzielnie się kawałkiem historii. Będzie dobrze! Zdrowia i trzymam kciuki! Pozdrowienia dla Grażki i Pilotki oraz  szacun za super jazdę. Będę się uczył :)

@moniss, @Marcin Blade Runner, @kowal, Tomek, ekipa z KSU i inni z którymi miałem okazję choćby chwilę pogadać również podziękowania :)

 

Gratulacje dla tych co na pudle!

 

Wszystkim obecnym dzięki serdeczne za bardzo fajnie spędzony czas. Do następnego!

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też startowałem na oponce Federal i jak dla mnie za te pieniążki dają radę polecam :)

Martinez, podpowiedz jakie te federale warto kupić, bo chcemy się z Wojtkiem do czegoś przymierzyć, może coś używanego na początek, zawsze to lepiej niż Vikingi po 5 sezonach... :) No i myślimy nad delikatnym programem, żeby chociaż dół poprawić.

P.S Dzięki wszystkim za super atmosferę, warto było przyjechać, banan na gębie przez cały weekend.

P.S 2 Mam trochę fotek, gdzie wrzucić, żeby każdy mógł obejrzec? 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...