Skocz do zawartości

III Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza - TOR KIELCE 1-08-2015


kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny słoneczny dzień + pozytywnie zakręceni ludzie + przyjemne dla ucha dźwięki bulgotania = mega miło spędzony dzień :-)

 

Miło było Was zobaczyć, co niektórych po kilku latach :-)

 

Zdjęć mam megaaa dużo więc musicie dać mi chwile na ogarnięcie :-P Wczoraj niestety przy zgrywaniu zdjęć chyba umarł całkiem mój komputer i muszę się jakoś pozbierać po tej stracie .... :-)

 

Gratulacje dla Wszystkich którzy dotrwali do końca a zwłaszcza tym najszybszym :-)

 

Dziękuję za prawy w drodze na tor ( Paweł B.) i za lewy w drodze do domu (Paweł R.) z przygodami ale bez tego by było smutno :-)))

 

Ayu dzięki za dostarczenie kasku :-)

 

Na zachętę fotki dla Bębna za 1 miejsce :-D

post-11396-0-89494000-1438600130_thumb.jpg

post-11396-0-50974100-1438601869_thumb.jpg

post-11396-0-27396500-1438603775_thumb.jpg

Edytowane przez moniss
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ębna w końcu 1 miejsce :-D

 

No to gratulować ;)

 

Czy to historyczne dla Yeti? ;) 

 

 

Oczywiście gratulacje dla wszystkich startujących i podziękowania dla foto i video reporterów  ;)

 

Się grubo działo, podobno Graża naszych chłopaków sklepała   :twisted:

 

 

Widać, że Marasa to roznosi bez rajdów  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były faktycznie świetnie dwa dni na torze w miedzianej górze. Najpierw sjs, jak zwykle udany, sporo cennych rad, w tym od samego Mistrza Polski z prawego fotela. Wojtek krzyczał non stop "wolniej, wolniej "  :biglol: , pewnie chodziło mu o to że przepałowuje zakręty ale fajnie to brzmi z ust najszybszego kierowcy zeszłego sezonu  ;)  :D  :D . Sporo się dowiedziałem, teraz będę wprowadzał w życie, zacząłem już w sobotę  :P

 

Sobota to moje ulubione sekundeczki. Co prawda auto samo nie pojedzie ale jednak nie da się ukryć że Yeti trochę odstawał od reszty aut więc było łatwiej. Trasa była świetnie ustawiona. Chłopaki z sjs wykorzystali wszystkie nowe fragmenty toru czyli było trochę nowości plus ustawili całkiem szybki las. Pierwszy lewy (bramka ustawiona na zewnątrz czyli zakręt ostrzejszy) był naprawdę na dobre spięcie cojones żeby go pójść na maxa. Ja miałem na nim 4 bieg i ok 5-5,5 tys obr (a na dwóch ost przejazdach nawet 5 bieg)  czyli ok 140-150. Auto w zakręcie lekko stawiało bokiem, a żal odjąć, więc było wesoło :). Następnie dojazd do szykany przed skalniakiem na 5 biegu i ok 170 na zegarze. Super sprawa. O dziwo ani razu nawet nie drasnąłem szykany choć byłem pewien że prędzej czy później to nastąpi  :biglol:

 

ale to wszystko to tylko dodatek to głównego dania czyli ponowne spotkanie tylu fantastycznych osób. Było wesoło już od czwartku, a taras w motelu tradycyjnie w formie  :) Nie chce nikogo pominąć więc wymienię tylko Grażkę i Marasa jako organizatorów grupy na piątkowy sjs

 

Oby więcej takich imprez !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy wyjazd na Kielce dał dyplom 1 stopnia SJS dzięki piątkowemu szkoleniu, dużo frajdy w sobotę, jak również świadomość, jak daleko w tyle jestem ;)

 

dojazd do szykany przed skalniakiem na 5 biegu i ok 170 na zegarze.

:o to ja trochę wolniej jechałem ;) oczywiście yeti to yeti, ale auto samo nie jedzie...

 

nie pozostaje nic innego jak uczyć się i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć....

 

Bardzo miłe już znane, jak i wcześniej nieznane towarzystwo, trasa faktycznie ustawiona bardzo ciekawie, fajnie, urozmaicenie odpowiednie, a organizacja wzorcowa (chapeau bas dla chłopaków z SJS  :bowdown:  :ok: ), oby więcej takich imprez, i oby Kielce przesunęły się bliżej Trójmiasta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym podziękować wszystkim osobom spotkanym w piątek i sobotę za bardzo udaną imprezę.

To wy tworzycie niezapomniany klimat a organizatorom należą się wielkie brawa za perfekcję w przeprowadzeniu imprezy.

Gratulacje dla zwycięzców  :biglol: 

cybel mam nadzieję że ostatni raz widziałem Ciebie w Miedzianej Górze bez fury

bęben nareszcie ogarniasz swojego potworka i wygląda to zacnie

Graża jesteś wielka :lol:

pegi mam nadzieję, że następnym razem powalczymy bez awarii ;)

Marek K. można śmiało uczyć się od Ciebie

Piotrek nie-ASO robi swoje

Martinez3233 tak niewiele brakowało przed ostatnią próbą, "chyba za lekko ściskałem kierownicę" :D

zarzyk moc to nie wszystko, popatrz na moje czasy pierwszy i trzeci przejazd jechałem na mapie 340+ a pozostałe na 260 KM po otrzymaniu " na dzień dobry nagrody" w postaci 20 s.

Piotrek O. brawo a jednak w pierwszej dziesiątce :rolleyes:

tzd też wróciłem z dyplomem SJS , chyba czas pomyśleć o drugim etapie

woyt zmieniaj w aucie co trza i jedziemy

kowal my to chyba teraz razem na Ułęż

Iwona K. pozdrawiam prawdziwą subarofankę i tak trzymaj

moniss dzięki za dobre słowa i wracaj z Kraka bo muszę Cię przewieźć na moim skuterze :yahoo:

Naprawdę było SUPER ! ! !

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza jak zwykle w wykonaniu SJS-u bardzo udana,próba świetnie ustawiona,były partie wolne i techniczne,były też szybkie,bardzo szybkie .

Impreza świetna,niezdecydowanym polecam,zabawa i towarzystwo świetne,mnóstwo śmiechu,humoru i zabawy jazdą. :) .

Na kolejną edycję bez profi opony i hamulca to nie ma co jechać ;)

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych na miejscu , Marcinowi i Przemkowi dziękuję z konwój , Monika czekamy na foto :)

 

Do zobaczenia za rok :)

Edytowane przez kowal
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki  za  wspólną  rywalizację  w  piękny  dzień i  z bardzo  fajnymi  ludźmi  ;) . Gratuluję zwycięzcy  ! i  wszystkim którzy  go  gonili  !  :angry:  :biglol:

Byłem  pierwszy  raz  na  takiej  imprezie  i  bardzo  mi się podobało  ;) .  Mam nadzieję  że  za  rok   zobaczymy  się  wszyscy  . Widziałem wspaniałe  zdjęcia od moniss-  bardzo  dziękuję  .

8 miejsce  zobowiązuje  jednak do  ciężkiej pracy ! :) .  Ale  to  w  połączeniu  z takimi samochodami  ... to  sama  przyjemność  :yahoo:  

Pozdrawiam  wszystkich uczestników i  do  zobaczenia  !!!  ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...