Skocz do zawartości

Kij w szprychy


leon

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Czasem lepiej jednak jak bozia patrzy ;)

 

A skok w bok jak żona nie widzi?

Podobno większy fun jak patrzy, ale ja się nie znam, bo nie mam żony :P
To nie mówisz raczej o mojej :D

 

No przecież piszę, że nie miałem Twojej żony  :P  :D

 

Prezes też mówił,że nie będzie odwetu :biglol:

 

Teraz to nie wiem, czy zapraszasz, czy mam wyjeżdżać z kraju  :huh:

 

 

Zostań :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Czasem lepiej jednak jak bozia patrzy ;)

 

A skok w bok jak żona nie widzi?

Podobno większy fun jak patrzy, ale ja się nie znam, bo nie mam żony :P
To nie mówisz raczej o mojej :D

 

No przecież piszę, że nie miałem Twojej żony  :P  :D

 

Prezes też mówił,że nie będzie odwetu :biglol:

 

Teraz to nie wiem, czy zapraszasz, czy mam wyjeżdżać z kraju  :huh:

 

 

Zostań :faja:

 

:drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja na przykład wierzę, że za jazdę 220 stracę prawo jazdy. Więc tyle nie jeżdżę.. Słaba ta wasza wiara, skoro piekła się nie boicie. :)

A jak walisz 60 w zabudowanym,to jak wtedy relatywizujesz swoją wiarę, słaby człowieku

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

Ja to robię tam, gdzie policja nie patrzy. A bozia podobno patrzy wszędzie i zawsze. :)

A skok w bok jak żona nie widzi?

W sklepie kradniesz jak nie ma kamer?

 

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

A ty nie kradniesz i dupczysz tylko dlatego, że bozia patrzy?

 

Zapętliłeś się stachu, nudno się robi. A tymczasem wyznawcy jakiegoś bożka znów strzelają z modlitwą na ustach. Jakiż to uroczy świat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

A ty nie kradniesz i dupczysz tylko dlatego, że bozia patrzy?

 

Zapętliłeś się stachu, nudno się robi. A tymczasem wyznawcy jakiegoś bożka znów strzelają z modlitwą na ustach. Jakiż to uroczy świat.

 

 

No ja na boku nie dupczę,bo jak zauważyłeś bozia widzi wszystko a ja bogobojny jestem :rolleyes:

Ale dla takich jak ty,ludzi bez wiary,wystarczy,że kamerka nie patrzy i hyc :P

No może nie jest tak żle,bo na szczęście podświadomie przesiąknięty jesteś zasadami prawdziwego katolika :) Dzięki Bogu :)

 

To ty jesteś zapętlony życiowo,jak zdążyłem zauważyć,ale poszukujesz,prowokujesz rozmowę i to dobrze o tobie świadczy.Twoja dusza szuka,nie jest jeszcze za późno.

 

A strzelają fanatycy,ludzie opętani złem i nienawiścią.Prawdziwi wierni żyją w zgodzie z zasadami wiary a one są jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

A ty nie kradniesz i dupczysz tylko dlatego, że bozia patrzy?

 

Zapętliłeś się stachu, nudno się robi. A tymczasem wyznawcy jakiegoś bożka znów strzelają z modlitwą na ustach. Jakiż to uroczy świat.

 

 

No ja na boku nie dupczę,bo jak zauważyłeś bozia widzi wszystko a ja bogobojny jestem :rolleyes:

Ale dla takich jak ty,ludzi bez wiary,wystarczy,że kamerka nie patrzy i hyc :P

No może nie jest tak żle,bo na szczęście podświadomie przesiąknięty jesteś zasadami prawdziwego katolika :) Dzięki Bogu :)

 

To ty jesteś zapętlony życiowo,jak zdążyłem zauważyć,ale poszukujesz,prowokujesz rozmowę i to dobrze o tobie świadczy.Twoja dusza szuka,nie jest jeszcze za późno.

 

A strzelają fanatycy,ludzie opętani złem i nienawiścią.Prawdziwi wierni żyją w zgodzie z zasadami wiary a one są jasne.

 

 

No i zaczynamy znów ton troskliwego tatusia, którego niemądry synek zgubił drogę. Typowe i znów nudne poczucie wyższości rozmawiających z duchami nad zbłąkaną owieczką. Tymczasem szczerze współczuję osobie, której jesteś wierny wyłącznie ze strachu przed diabłem z widłami. ;)

Fanatycy jakoś częściej opętani są religijnymi dyrdymałami, niż astrofizyką. Ciekawe, dlaczego.

Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radnor,widzę że ta umowna symbolika wywarła na tobie olbrzymi wpływ, zupełnie niepotrzebnie,bo to przekazy dla prostych ludzi.Widly,dziadek z chmurki itp.Chodziles do przedszkola u sióstr, ktoś ci krzywdę zrobił czy o co chodzi z tym przerysowaniem i nienawiścią? :)

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Symbolika równie absurdalna, co dziennik pogodowy jakiegoś egipskiego kronikarza. ;)

Zgoda

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

 

I równie wiarygodna, co duchy zapładniające in vitro palestyńskie dziewice, żeby syn stwórcy wszechświata mógł sobie po wodzie trochę pobiegać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Symbolika równie absurdalna, co dziennik pogodowy jakiegoś egipskiego kronikarza. ;)

 

Zgoda

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

I równie wiarygodna, co duchy zapładniające in vitro palestyńskie dziewice, żeby syn stwórcy wszechświata mógł sobie po wodzie trochę pobiegać. :)

Wiary-godna?

Jak możesz używać takich słów ;)

Nudny,przewidywalny i żałosny ten twój ateizm.

Szkoda,bo liczyłem na ciekawsze potyczki słowne.

 

Idę spać bo na dziś nie mam już do ciebie siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mieliśmy wyprawy krzyżowe w czasach słusznie zwanych ciemnymi, czas na kolejne czasy ciemne i wyprawy księżycowe.

Historia się powtarza i nawet religia pokrewna bo też abrahamowa. Tamta się przyjęła - przyjmie się i następna pewnie :/

Edytowane przez eurojanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mieliśmy wyprawy krzyżowe w czasach słusznie zwanych ciemnymi, czas na kolejne czasy ciemne i wyprawy księżycowe.

Historia się powtarza i nawet religia pokrewna bo też abrahamowa. Tamta się przyjęła - przyjmie się i następna pewnie :/

 

Przepraszam,zmęczony jestem i nie bardzo rozumiem przesłania :( A jednak podświdomie strasznie chciałbym popolemizować  :)

Edytowane przez stach1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia.Niestety.Ale ciemny lud to kupi,"niezależna" potwierdzi i wszystko będzie jasne.

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ze smutkiem stwierdzam, że dyskusja powyższa (jak większość zresztą wątków na tematy moralne, światopoglądowe, polityczne itp.) tradycyjnie schodzi na poziom denny i sprowadza się do wylewania pomyj na chrześcijaństwo.

 

Temat, od którego się zaczęła nie jest nowy; moi znajomi z Niemiec już dość dawno opowiadali mi o obrzydliwościach, jakich "uczono" ich dzieci w szkole, a przecież ich dzieci były w szkole jakieś 15 - 20 lat temu. Dlatego dziś jest to jedno z najbardziej zdemoralizowanych społeczeństw w Europie. Ciekawe tylko, co będzie, jak muzułmanie zaczną ich rżnąć na poważnie, ew. gdy powstanie u nich kalifat. Wtedy też będą tacy laiccy, genderowi i libertyńscy bohaterowie?

 

***

 

Do powyższych dyskutantów mam tylko jedno pytanie: czy Wy tak naprawdę myślicie, czy tylko szpanujecie? Bo nie wierzę, żebyście byli aż tak nierozumni. Poza tym nikt Was nie chce na siłę nawracać, a co by człowiek nie powiedział, od razu sypią się takie gromy, jakbyśmy co najmniej wysyłali na Was oddziały zbrojnych inkwizytorów.

 

Szkoda, że elita wśród samochodziarzy nie jest także elitą ogólnospołeczną.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No ja na boku nie dupczę,bo jak zauważyłeś bozia widzi wszystko a ja bogobojny jestem Ale dla takich jak ty,ludzi bez wiary,wystarczy,że kamerka nie patrzy i hyc

 

Hmmm... ja tam na boku nie dupczę bo swoją żonę zwyczjanie kocham i szanuję. Nie wiedziałem że do tego potrzeba jakąś bardziej wydumaną filozofię o bozi lub kamerach  :rolleyes:  

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dupczenie to już raczej nie kwestia wiary czy nawet konsekwencji.

Dla mnie to kwestia chamstwa lub jak kto woli, braku kręgosłupa moralnego.

Takie rzeczy wynosi się z domu..
Faktem jest że nikt nikomu narzucać wiary nie powinien, i ocena osoby na jej podstawie też nie jest na miejscu ;)
Można nie wierzyć i nie "dupczyć" można również wierzyć i "dupczyć"...

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...