Skocz do zawartości

KTO SZYBSZY... rajdowcy_vs_wyscigowcy ?


Rysio

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, pojechałby szybciej. Swoją drogą ciekawe gdyby tak Japońców przerzucić na lewy fotel "kierowniczy" :smile:

 

Ps. Kiedyś miałem taką akcje z kolegą, ten jadł loda i mi kazał zmieniać biegi z fotela co-drivera :mrgreen: Conajmniej dziwna była ta zmiana biegów lewą ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna była ta zmiana biegów lewą ręką.

 

Kiedyś miałem to wyćwiczone. Potem długa przerwa... i kiedy niedawno znów wsiadałem do auta z odwrotnym układem, powtarzałem sobie: "pamiętaj - biegi lewą!".

Po czym ruszyłem, wcisnąłem gaz i... w celu włożenia dwójki, oczywiście, odruchowo wsadziłem prawą dłoń do kieszeni w drzwiczkach... :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto waszym zdaniem wykreci lepszy czas na torze kierowca rajdowy czy kierowca wyscigowy ? W pierwszej kolejnosci podac odpowiedz (wasze zdanie) potem ogladac film :)

http://www.autokrata.pl/ogien/384/rajdo ... yscigowcy/

 

 

proponuje porownanie na rajdowym OSie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa.... :smile: Już widzę te dzwony na soczystym szuterku kierowców wyścigowych :twisted: No chyba, że jefchali by (bardzo)asekuracyjnie. Z samej zasady rajdowiec jeździ po wszystkim, kierownik GT only tarmac - no ewentualnie jak mu zakret nie wyjdzie to jeszcze po trawie szusuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo to Panizzi był szybszy od swego rywala. Fakt jest faktem i tyle. W gierce też lubię poniszczyc opony jeśli w zamiarze mam pojechać widowiskowo :mrgreen:

Ps. Już niedługo opublikuje filmik z giery jak szówarkiem driffty trzaskam :wink: Nie potwierdze bynajmniej co bym jedynie w wirtualnym świecie mógłę gumy pokatować :twisted: Jednak na PC taniej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...