Skocz do zawartości

Foto- i videoradary


Patryk55XL

Rekomendowane odpowiedzi

Bezpieczna Ósemka w stronę Wrocławia, przed samym Sycowem jest radar i kolejny raz był aktywny...Jechałem w piątek w nocy i gdzieś z 1,5km widziałem łunę od flesza fotoradaru, więc warto tam zwalniać...Pan z czarnej Vectry był mocno wk....urzony jak dostał fotkie (dogoniłem go na światłach 150m za radarem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 561
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzisiejszy news z WWW.WP.PL:

Postrach piratów! Evo na służbie

Policyjny Lancer Evolution X sieje postrach wśród przestępców na ulicach South Yorkshire. Samochód pełni służbę w oddziale do walki z przestępczością drogową Road Crime Unit.

 

:lol: to się nasze misiaczki z suszarkami oblizują.... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas wyjazdu wakacyjnego wracając wieczorem w deszczu z Monachium do Augsburga chyba strzelili mi fotkę... były roboty i ograniczenie do 80km/h

Ciekawi mnie czy jeśli to mi strzelili to czy i kiedy przyjdzie foto :)

 

Latem, w drodze z Włoch strzeliło nam w Szwabii 3 zdjęcia i żadne nie przyszło, wczoraj strzelilo jedno, i póki co nie ma, i pewnie nie bedzie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Stawiać się to wiadomo przepychanki i na koniec można w sądzie wylądować przez takie foto.

 

Jak dostałe ostatnio fotkę... no to trudno fotka to nazwać.. jakiś nędzny wydruk z drukarki. Czy jako podejrzy mogę prości o materiał lepszej jakości ! Bo na tym co dostarczyli nie rozpoznaje kto prowadziła chętnie to zrobię o ile coś będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie zastanawia mnie jak potem wygląda rozmowa na komendzie... własciciel pojazdu zostaje wezwany i poproszony o wskazanie kierujacego...

... i z czystym sumieniem może uniknąć punktów bo za diabła nie da się stwierdzić kto kierował pojazdem jeśli fotka jest zrobiona z tyłu...

kolejny genialny pomysł! :twisted:

PZDR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie wezwą w ciągu 3 dni, a na fotce czy filmie nie widać kto jechał, to WALBRO... :grin: nie ma w prawie polskim artykułu który nakazuje kierowcy samemu się obciążać.... :smile: no i może mieć słabą pamięć....to ONI muszą niestety :grin: udowodnić....w moim przypadku pojawili się po ok. trzech miesiącach, film z Meganki jak z okresu międzywojennego, ni cholery nie widać kto jedzie, a Pan Policjant jak małpa: no przyznaj się no przyznaj się no przyznaj się, zacięło mu się, a ja naprawdę nie wiedziałem kto jechał bo w tym czasie pożyczałem kilku osobom to auto. W maxie 200pln za niewskazanie, może teraz po tych zmianach w przepisach trochę więcej,jeszcze nie wiadomo. Swoją drogą jak ten ustawodawca o nas dba, o nasze bezpieczeństwo, nakładając coraz wyższe mandaty nawet za bagatelne wykroczenia. Z tej kasy na pewno powstaną super ekspresowe drogi i autostrady....Już się cieszę :!: Ciekawe kiedy wprowadzą dodatkową karę chłosty, przepadku mienia, powieszenia lub rozstrzelania na miejscu popełnienia wykroczenia? Wiekszego drenażu kieszeni jeszcze nigdy nie było, mandat za przejechanie przez czerwone swiatło w wysokości średniego tygodniowego zarobku robotnika....super przyjazne państwo... :evil: moment nieuwagi i pracowałeś tydzień za friko....a czy ktoś wie czy jest jeszcze takie coś jak POUCZENIE :?: takie normalne, bez łapówki czy prezentu.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
to może pomóc

 

http://poi4am.prv.pl/

 

mi pomaga

 

niestety, za chwile nastawiają tego tyle, że nic nie pomoże (jak co pare km trzeba zwalniać, to sie czlowiekowi jechac sensownie odechciewa...). na mojej stałej trasie własnie kolejną puszkę wstawili... jedyna nadzieja, że czasem jakis dobry człowiek naklejkę w odpowiednim miejscu przyklei :twisted: ale z kolei widze tez, że z każdym tygodniem nowa vectra sie pojawia teraz dosłownie codziennie ich widze z jakas ofiara na poboczu, trzeba miec oczy dookoła głowy :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

ale i tak najlepsze jak ich sie spali......ostatnio zrobilismy taka akcje na bordowej vektrze na A4 kolo katowic....z impetem doszlismy do nich i zwolnilismy zeby sie upewnic, to wiec kukam do kabiny a tu pieski wiec na ich oczach za CB i na ktorym kilometrze sa (caly czas jadac obok) ....szybko panowie zjechali z autobany:))

 

Wrazenia bezcenne a za reszte nie bylo trzeba placic karta:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Takie foto dostałem już w 1990r. Zrobione na trasie Łazienkowskiej pod PL. Na Rozdrożu - podobno potem to cacko ukradli . Został tam tylko taki cokół i wystające kable między barierami zaraz za wiaduktem w kierunku Pragi. Mandatu nie dostałem , bo żona była dyplomatką w Polsce. Dwa tygodnie temu zapłaciłem 200 i 6pkt . Namierzyli mnie z tyłu gdy wjeżdżałem do jakiejś miejscowości koło Chęcin . Był to jakiś FORD . Jechałem w kolumnie aut za dwoma tirami , dwiema bagażówkami z lawetami i autami na pace . Złapali ostatniego .

W Grójcu i okolicach na siódemce jeżdzi nowa VECTRA z numerami WMA F392.

 

[ Dodano: Sob Lut 21, 2009 7:41 pm ]

Czekam na śnieg aby tą VECTRĘ sprawdzić !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jakiś bezsens, jasne jest że stwarzanie zagrożenia jest złe, ale jak kurde radzić sobie z piratami bądź uciekającymi przestępcami? Jeśli kierowca jadący przed radiowozem wparza na czerwone to niech Policja włączy koguty (widać je i słychać) i go dorwie a nie puszcza wolno bo rzekomo nie wolno im przejechać przez czerwone :evil:

Ciekawe jak jest w innych krajach, nigdy nie słyszałem żeby Policja jadąca nieoznakowanym radiowozem puszczała wolno pirata bądź bandziora bo im nie wolno gonić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Fotoradary zaczely faktycznie robic zdjecia od tylu Wlasnie kolega z pracy przyjal 300PLN i 6 punktow. Data wystawienia: 17.11.2008. Miejsce: Człuchów.

Witam. W tej miejscowości to jest standard. Czasami łapią w jednym miejscu na 2 fotoradary. jeden ustawiony w jedną drugi w drugą. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na krakowskiej obwodnicy prawie codziennie widuję bordowe mondeo w poprzedniej budzie.

Od kolegów wiem też o pomarańczowo-czerwonym nowym mondeo i zielonej skodzie oktavii, ale ta bardziej lubi zakopiankę, podobnie jak stare A8.

Kiedyś na wylocie z Radomia widziałem piknik zielonego lanosa z trójnogiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a hipopotamicznie tfu, hipotetycznie, jesli jakiś maestro z ptakiem na czole zatrzyma mnie taką iskrą pierwszą, to myślicie, że jest sens nieprzyjmować mandatu i twierdzić, że zawsze jeżdżę na klimie?

Ciekawe co na to sad ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...