Skocz do zawartości

odkrywanie Forestera


Aero9000

Rekomendowane odpowiedzi

witam

kupilem 2,0T niestety bez instrukcji i mam kilka pytań:

1/ do czego sluzy mała dzwigienka po prawej stronie kierownicy pod wyłącznikiem wycieraczek? (tempomat jest na desce rozdzielczej po lewej stronie)

2/ jeździłem kiedyć foresterem 2,0T 2002r. i tam dołączenie turba było czuc, a u mnie 2004r nie odczuwam tego - troche mi tego brakuje. czy to normalny objaw (chodzi o dołączeni turba a nie moje oczekiwania :) )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ do czego sluzy mała dzwigienka po prawej stronie kierownicy pod wyłącznikiem wycieraczek? (tempomat jest na desce rozdzielczej po lewej stronie)

Ja w tym miejscu mam tempomat (SF MY'06)

Zobacz tutaj: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103254

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej jest tylko włącznik tempomatu, a przy kierownicy sterownik (obsługiwacz).

Co do turba to niewiele pomagę bo w Forysiu nie mam, a w Antyku czuję kiedy się załącza :wink: Jakaś diagnostyka pewnie by nie zawadziła.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę "super" (czyli już z olbrzymią siwą brodą) dziadkiem 2.0 S Turbo (12.1998) automat ale jak turbinka się włączy to mam kłopoty z utrzymaniem kierownicy :grin: Przyśpieszenia jest naprawdę mocno odczuwalne.

 

Pewnie ta diagnostyka by nie zaszkodziła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info,

Z tym turbo to się zastanawiam czy nie jest to zrobione jak w skodzie - jest turbo, ale takie, że nie czuje się jego załączenia - odbywa się to bardzo płynnie, co mi osobiście się bardzo nie podoba. jeździłem kiedyś wersją super i tam załączenie turbo było bardzo zauważalne

pozdr.

Szukałem na forum różnic w budowie silnika imprezy (ponad 200 KM) i forestera ( prawie 180) – niestety nic nie znalazłem a nie chce tworzyć nowego wątku, gdyby ktoś był tak uprzejmy i wskazał te informacje ... byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem na forum różnic w budowie silnika imprezy (ponad 200 KM) i forestera ( prawie 180) – niestety nic nie znalazłem a nie chce tworzyć nowego wątku, gdyby ktoś był tak uprzejmy i wskazał te informacje ... byłbym wdzięczny.

 

Niewiele roznic. Inne turbo, inny rozrzad, inny wydech inny komputer :-)

...Ale fajny jest ;-)

 

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...