Skocz do zawartości

Chwała wszystkim dobrym moderatorom ;)


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie zadał @Urabus i Jemu odpowiedziałem.

 

Nie chce mi się dyskutować, o tym co ty na ten temat myślisz, zwłaszcza, że brałeś czynny udział w tym co się "wyprawiało". I to nie od powrotu Stacha zależy czy na forum będzie lepsza czy gorsza atmosfera, tylko od tego jak w przyszłości będziemy je wspólnie tworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, dzialu utrzymania klienta chyba nie trzeba.

 

mam nadzieje, ze politykowanie na forum mamy za soba,

wszedlem z ciekowsci na kreske i zdecydowanie sie ciesze, ze naczelny mysliciel i komentator rzeczywistosci przeniosl sie tam nawracac zagubionych.

rozsypala sie grupka wzajemnej adoracji, potakiwania i spijania z dziubkow.

Urzekło mnie to. Tak przyznaję, bardzo lubię ludzi których poznałem dzieki Forum. Z jednymi spędzam urlopy, kontaktuje się towarzysko, z innymi współpracuję biznesowo a z jeszcze innymi od niedawna pracuję (w jednej firmie, na umowę o pracę). Rozumiem, że wg Ciebie powinienem się tego wstydzić??? Bo naturalnym stanem jest konflikt i nieufność... :facepalm:

 

I patrząc na obecne 'trendy personalne' zaczynam się obawiać, że nie poznam tutaj więcej takich osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. w kwestii problemu wpływu na treść postów i moderacji, na forum facebukowym mam wrażenie, że samo się to reguluje, ponieważ większość z userów jest mniej anonimowa i bardziej rozpoznawalna, co skutkuje większą dyscypliną tego co piszą.

 

Tam akurat posty są dodawane po akceptacji admina to po pierwsze, po drugie tam zdarza się niestety więcej chamstwa i te wątki są usuwane (np. ostatnio był post jakiegoś chłopaka o cichym wydechu). To tak a propos samomoderowania grupy na fb ;)

 

 

 

 

Tak przyznaję, bardzo lubię ludzi których poznałem dzieki Forum.

Ja również, ale to, że wzajemnie się nie znamy o niczym (przynajmniej dla mnie) nie świadczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

martrix powiedział Ps. w kwestii problemu wpływu na treść postów i moderacji, na forum facebukowym mam wrażenie, że samo się to reguluje, ponieważ większość z userów jest mniej anonimowa i bardziej rozpoznawalna, co skutkuje większą dyscypliną tego co piszą. Tam akurat posty są dodawane po akceptacji admina to po pierwsze, po drugie tam zdarza się niestety więcej chamstwa i te wątki są usuwane (np. ostatnio był post jakiegoś chłopaka o cichym wydechu). To tak a propos samomoderowania grupy na fb ;)

 

Aga, bardzo szanuję Twoją elegancję moderacji i klasę. Jesteś tu od wielu lat, tak jak ja. Teraz jako Mod znasz forum od podszewki.

Jeden przykład jest raczej wyjątkiem od reguły. Zaglądam tam często i jak dla mnie jest swobodniej. Fakt posty są moderowane w momencie wystawiania, ale dyskusja pod postami raczej i na 100% pozostaje bez wpływu kogokolwiek poza userami. Mimo tego raczej nikt nikogo nie obraża i dyskusje trzymają poziom...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tzn?

Tzn., mój komentarz dotyczył całej Twojej wypowiedzi, źle zacytowałam. Zasugerowałeś, że Forumowicze znani tylko Tobie są fajni ;)

 

 

 

 

Zaglądam tam często i jak dla mnie jest swobodniej. Fakt posty są moderowane w momencie wystawiania, ale dyskusja pod postami raczej i na 100% pozostaje bez wpływu kogokolwiek poza userami.

Bezsprzecznie :)

 

 

 

Mimo tego raczej nikt nikogo nie obraża i dyskusje trzymają poziom...

Różnie z tym bywa, zazwyczaj tak jest. Ostatni, wspomniany przeze mnie wątek, bardzo mnie zaskoczył i zniesmaczył, nie zdążyłam się nawet wypowiedzieć, bo został chyba usunięty :P Rzadko tam piszę, mam wrażenie, że ludzie stamtąd raczej nie kojarzą co to jest forum subaru ;) To tak na marginesie :)

 

Oraz dziękuję, staram się na miarę moich ludzkich możliwości ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tylko zrobiliście to o co prosił.

To w końcu jak jest lepiej? Robić to, o co prosicie, czy nie?

 

 

 

Założyłeś Gresiu wątek polityczny, i podjąłeś się go moderować, jednak obostrzyłeś go tak, że trudno tam prowadzić bardziej ożywioną dyskusję,

Tez tak uważam, ale Grześ był twórcą całej tej idei i to jego dziecię więc teraz mu wyciera nos i zmienia pieluchę ;)

 

 

 

A już zupełnie nie rozumiem Twoich słów:
 

Nie ma co rozumieć, forum jest jak sinusoida, ale trwało i trwać będzie. Nihil novi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie demonizowałbym tego siadania forum.

 

Wydaje mi się, że moja wypowiedź nie ma demonicznego wyrazu ;)

Niemniej jednak jak można coś poprawić to trzeba to zrobić :)

 

Ja wiem, że praca moderatora jest ciężka i niewdzięczna, a do tego jeszcze społeczna, więc prościej jest usunąć forumowicza i wraz z nim kupę roboty i problemów, niż spróbować znależć jakieś inne rozwiązanie.

 

Tak to już jest, że jak moderator nie robi nic to jedni są zadowoleni, a inni nie... a jak cokolwiek zrobi to jest odwrotnie ;)

 

Regulaminu przestrzegać muszą jednak wszyscy, a jak ktoś nie chce tego robić to musimy go usunąć z grona Forumowiczów... to nie jest kwestia unikania problemów, tylko zwykła, przykra konieczność  :(

 

A na forum nie zapytaliście się nawet o powody prośby @kordynatora o usunięcie go trwale jego konta, tylko zrobiliście to o co prosił.

 

Ja znam te powody bo na PW poświeciliśmy tej kwestii sporo czasu... z przykrością muszę jednak stwierdzić, że ja nie przekonałem Kordynatora, a on mnie.

 

Założyłeś Gresiu wątek polityczny, i podjąłeś się go moderować, jednak obostrzyłeś go tak, że trudno tam prowadzić bardziej ożywioną dyskusję, nie narażając się na moderację, i mało kto tam zabiera głos. Może warto by przemyśleć jeszcze raz jego formułę?

 

Założyłem wątek polityczny jako przejaw przekonania, że na forum możemy rozmawiać o wszystkim pod warunkiem przestrzegania regulaminu, zachowania kultury wypowiedzi oraz poszanowania obowiązującego prawa. Obostrzenia pojawiły się później, jak po raz kolejny okazało się, że wiele wypowiedzi nie ma na celu przedstawienia własnych racji tylko raczej takie przyłożenie przeciwnikowi, aby spadł z krzesła. Taka "dyskusja" zwyczajnie nie ma sensu... z dwojga złego lepiej więc jak się nie toczy niż miałaby polegać na wzajemnym obrzucaniu się fekaliami. 

 

Niemniej jednak jestem otwarty na wszelkiego rodzaju propozycje poluzowania reguł... pod warunkiem, że będziemy trzymali tam poziom godny kulturalnych subaroholików :)

 

teraz mu wyciera nos i zmienia pieluchę

 

Zawsze to lepiej niż zmieniać opatrunki i karmić pozajelitowo :mrgreen:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tzn?

Tzn., mój komentarz dotyczył całej Twojej wypowiedzi, źle zacytowałam. Zasugerowałeś, że Forumowicze znani tylko Tobie są fajni ;)

 

Ten tekst nie nadawał się do tak dogłębnej analizy ;) Chodzi mi ogólnie o kierunek zmian (nadany przez moderatorów) i jego wpływ na szanse poszerzenia mojego grona znajomych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a j23 może? (Jak humor prezesa, inteligencja Waszczykowskiego, wychowanie Brudzinskiego i przede wszystkim błyskotliwe  jak przemówienie Szydło .)

tak - może, bo to się zgadza ze światopoglądem J.W. moderacji i Zarządu SIP (o czym można się przekonać czytając niektóre wstępniaki w "Plejadach").

pozwoliłem sobie na tę szczerość bo i tak tu więcej nie wejdę, zmieniam Forka na lexa nx200t, także możecie mnie banować do woli. (demokracja i wolność wypowiedzi ale tylko dla tych, co mają takie same poglądy jak my...skąd my to znamy...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak już nie przeczytasz ale co tam :)

j23 mimo trolowania większość postu poświęcił samochodom, Twój post to była tylko nikomu niepotrzebna frustracja. Co do orientacji politycznej moderatorni to nie wiem czy uda Ci się trafić, ale nie tak dawno zwolennicy PO i podobnych wyzywali nas od pisowców. Skoro twierdzisz dokładnie odwrotnie to znaczy, że w przyrodzie panuje równowaga i nie jesteśmy tacy stronniczy na jakich by się chciało nas kreować :)

Co do wstępniaków, to z tego co pamiętam dostaje się tam często wszystkim pajacom z wiejskiej, niezależnie od orientacji politycznej tylko od głupoty jaką robią.

 

ps. u mnie też nie ma sygnału TVP z czego się cieszę. Podobnie jak innych stacji od dobrych siedmiu lat. Polecam ku zdrowotności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pewnie i tak już nie przeczytasz ale co tam :)
   ???  łots hepend?

 

zeby zrozumiec trzeba przeczytac 2 ostatnie posty, dasz rade ;)

 

Myślisz, że mam czas na takie rzeczy przed świętami? Przeczytałem, załapałem, tylko Ty teraz przyjeżdżaj pomagać mi pierogi lepić :biglol: :biglol: :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Pewnie i tak już nie przeczytasz ale co tam :)
   ???  łots hepend?

 

zeby zrozumiec trzeba przeczytac 2 ostatnie posty, dasz rade ;)

 

Myślisz, że mam czas na takie rzeczy przed świętami? Przeczytałem, załapałem, tylko Ty teraz przyjeżdżaj pomagać mi pierogi lepić :biglol: :biglol: :biglol:

 

Sjak, skoro Ty lepisz pierogi, to musisz mieć kobiece dłonie :biglol::P

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...