Skocz do zawartości

KYB AGX


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytańko czy ktoś juz ćwiczył w STI zamontowac KYB AGX, tzn chodzi mi o to czy tez po przejechaniu 15-20 tys. zaczynaja się tłuc tylne. Ja na drugich swoich przejechałem 16 tys. i znowu pomału słyszę stuki amorów z tyłu. Co prawda mam jeszcze gwarancję ale pytam na przyszłość, bo zaczyna mnie to wkurw... i wale ta gwarancje, lepiej wydać z 2000 klocki i miec spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz sedana prawda :?: na jakich ustawieniach jezdzisz :?:

ja bede chyba zakladal i chcialbym troche twardziej ni seria... na poczatek :smile:

 

Tak sedan

Przód ( zakres regulacji 1-4) mam 3

Tył (od 1-8) mam 5.

Jest sztywniej. Ale myslę dokręcić jeszcze tył do 6 max 7.

 

Polecam. Fajnie wybierają dziury i autko nieźle sie trzyma na łukach i cisanych zakrętach.

Nie wiem jak z żywotnością bo przejechałem na nich może 1500 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do Wafki to sie przejedziecie moim autkiem na D2 ;) mam to w GieTeku i sprawuje sie znkomicie - jezdze na tym zawiasie od czerwca i zrobilem ok 15k km i spokojnie - na warszawskie drogi mogloby byc bardziej miekkie ale daje rade - wczoraj Raju sie zachwycal w drodze powrotnej z kartow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko czy ktoś juz ćwiczył w STI zamontowac KYB AGX, tzn chodzi mi o to czy tez po przejechaniu 15-20 tys. zaczynaja się tłuc tylne. Ja na drugich swoich przejechałem 16 tys. i znowu pomału słyszę stuki amorów z tyłu. Co prawda mam jeszcze gwarancję ale pytam na przyszłość, bo zaczyna mnie to wkurw... i wale ta gwarancje, lepiej wydać z 2000 klocki i miec spokój.

 

 

Lepiej przyinwestuj w jakiś porządny zawias. D2 jak jakieś samochody trochę na tym pojezdżą i okaże się że nie psuje się to może być niezłą opcją. Niedługo powinno parę aut się na tym pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słuchajcie ja raczej nie mam zamiaru wymieniać całego zawiasu, łącznie ze spręzynami, chce kupić same amory, bo mnie te tylne wkur....

Zawias STI jak dla mnie jest ok, co prawda czasami mógłby by być trochę niższy, bo mam wrażanie że się za dużo wychyla na boki, ale można przeżyc.

A ten zestaw D2 to razem ze sprężynami jest? czy można kupić osobno, i jaki to wydatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko czy ktoś juz ćwiczył w STI zamontowac KYB AGX, tzn chodzi mi o to czy tez po przejechaniu 15-20 tys. zaczynaja się tłuc tylne. Ja na drugich swoich przejechałem 16 tys. i znowu pomału słyszę stuki amorów z tyłu. Co prawda mam jeszcze gwarancję ale pytam na przyszłość, bo zaczyna mnie to wkurw... i wale ta gwarancje, lepiej wydać z 2000 klocki i miec spokój.

 

 

Lepiej przyinwestuj w jakiś porządny zawias. D2 jak jakieś samochody trochę na tym pojezdżą i okaże się że nie psuje się to może być niezłą opcją. Niedługo powinno parę aut się na tym pojawić.

 

 

Jaki wg. Ciebie jest porządny, i gdzie go mogę nabyć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytańko czy ktoś juz ćwiczył w STI zamontowac KYB AGX, tzn chodzi mi o to czy tez po przejechaniu 15-20 tys. zaczynaja się tłuc tylne. Ja na drugich swoich przejechałem 16 tys. i znowu pomału słyszę stuki amorów z tyłu. Co prawda mam jeszcze gwarancję ale pytam na przyszłość, bo zaczyna mnie to wkurw... i wale ta gwarancje, lepiej wydać z 2000 klocki i miec spokój.

 

 

Lepiej przyinwestuj w jakiś porządny zawias. D2 jak jakieś samochody trochę na tym pojezdżą i okaże się że nie psuje się to może być niezłą opcją. Niedługo powinno parę aut się na tym pojawić.

 

 

Jaki wg. Ciebie jest porządny, i gdzie go mogę nabyć ???

 

 

 

Jak porządny to tylko gwint na wyczynowej sprężynie cylindrycznej. Jeżeli te D2 będą się dobrze sprawdzały to są zdecydowanie najtańsze. Ale ja bym poczekał aż sie trafi mocno eksploatowane auto na nich. Na razie zmień sobie serie na gwarancji a potem można spokojnie pomyśleć ;-) Marcin jest bardzo zadowolony z Teina, D2 ma supr cenę a może coś innego się pojawi. Dobra opcją tez jest Bilstein B-16 (PSS-9). Emil jest chyba zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam WRX '01, KYB AGX od 10 tys. km. - w porównaniu z tym co było wcześniej (amory seria plus popsute sprężyny) - niebo i ziemia, wreszcie to zaczęło się trzymac drogi.

 

Zresztą wg opinii zasłysznej u Czopera to jeden z lepszych wyborów w tej cenie.

 

pzdr;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carfit, zadzwoń do mnie (ale nie w poniedziałek) - mam dla Ciebie kilka rozwiązań na półce ;)

 

Super bede dzwonił, pewno zrobimy jakigoś deala :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...