Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmmmm rzeczywiscie teraz na swojej fotce nawet ja widze idealnie droge :roll: o kurde nawet na dysku co zapisalem tez dobrze widze :shock: a zapisujac i wrzucajac ja na imageshacka byla jedna jaskrawa biel i tylko drzewa byly wyznacznikiem gdzie jechac :mrgreen: Cuda normalnie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wełniacz witaj w klubie, mam podobnie, m.in. dlatego nie chce mi sie jezdzic zimowych odcinkow mimo, ze auto calkiem fajnie sie prowadzi, mozna cos pokombinowac z ustawieniami grafiki zeby bylo lepiej, moze mi sie zachce jak bedzie wolna chwila ;)

 

wy pewnie uzywacie damskich lopatek do zmiany biegow? ja preferuje meska galeczke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownicy g25 nie kupowalem po to zeby robic dobre czasy, ale po to zeby dobrze sie bawic. poza tym, w przeciwienstwie do wurca, jezdzac enka jeszcze nie ma takiej roznicy miedzy galka a manetkami (chociaz musze przyznac, ze to tylko przypuszczenie gdyz na manetkach nie jechalem ani razu :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeżdżę na jakichś niskich ustawieniach grafiki bo mój komp nie daje rady :) Możecie spróbować obniżyć :)

ja juz nie mam z czego obnizac :mrgreen: :wink: Erixon ja nie mam mozliwosci innej niz łopatologia, chociaz mialem okazje w SIPie w Krakowie jezdzic na G25 ale pewnie potrzebowalbym troche czasu na przestawienie sie z Saiteka, ktory poki co idealnie mi pasuje :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem jeszcze dodać, że Pirka Menoko wywoływała u mnie nerwicę. Problem zniknął jak ustawiłem krótką skrzynię :) Szkoda tylko, że w trakcie turnieju nie można zmieniać ustawien - można tylko zloadować gotowy setup. I cały trening na krótkiej skrzyni poszedł sie walić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomus nie cwaniakuj, bo dolozyles mi 2 sekundy w calym rajdzie, a upalales do ostatniej chwili :mrgreen: nastepnym razem nie bedzie tak latwo :razz: pirka menoko to rzeczywiscie szatanstwo, mam swoja teorie na temat tych krzakow, zarosli i kamieni w nich schowanych

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

krzewy sadzil welniacz a pablonas porozrzucal tam kamienie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem śnieg, ale mnie nie sklasyfikowało w generalce...dziwoty jakieś ;(

 

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 1:10 pm ]

maro-, pare postów wcześniej Pablonas rzucił linka do setupu dla N12, po co kombinować...

http://www.chomikuj.pl/pablonas/rbr/setrbr.zip instalujesz na tym samym slocie - N12 za WRC06 i wgrywasz te setupy do savedgames w folderze gł rbr i tzw afterscream czyli po krzyku :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała prośba do tworzących turnieje - miło będzie, jeśli będą zahaczać o weekend. Ostatnich szutrów nie zdążyłem pojechać, bo w tygodniu raczej nie udaje mi się siąść do komputera w celach rozrywkowych (a przynajmniej na czas potrzebny do przejechania rajdu)... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że w trakcie turnieju nie można zmieniać ustawien

 

można :idea:

przy naprawie jest też możliwość wejścia w setup i np dopompowania koła :wink:

także przed każdym następnym odcinkiem możesz sobie pomieszać w śrubkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maro-, pare postów wcześniej Pablonas rzucił linka do setupu dla N12, po co kombinować...

http://www.chomikuj.pl/pablonas/rbr/setrbr.zip instalujesz na tym samym slocie - N12 za WRC06 i wgrywasz te setupy do savedgames w folderze gł rbr i tzw afterscream czyli po krzyku :twisted: :twisted:

Akurat z tego co pamiętam N12 mam zainstalowane u siebie za peugeota 206. Ale to nieistotne. Ten setup będzie działał pod każdym slotem tylko trzeba zmienić jego nazwę a dokładnie cyfrę na początku nazwy. Cyfra musi odpowiadać tej pod którą wrzuciliśmy wybrane auto do cars.ini

Mała prośba do tworzących turnieje - miło będzie, jeśli będą zahaczać o weekend. Ostatnich szutrów nie zdążyłem pojechać, bo w tygodniu raczej nie udaje mi się siąść do komputera w celach rozrywkowych (a przynajmniej na czas potrzebny do przejechania rajdu)... :-(

Jacek postaram się tak te rajdy stawiać żeby zahaczały o chociaż jeden dzień w weekend. Problem polega na tym, że jeden użytkownik może postawić maksymalnie 5 rajdów trwających w tym samym czasie.

krzewy sadzil welniacz a pablonas porozrzucal tam kamienie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

No tu się grubo pomyliłeś :wink: kamienie również Wełniacz rozrzucał. Tego odcinka chyba najbardziej nie lubię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz_555 nigdzie nie napisalem, ze pojade lepiej od ciebie tylko ogolnie, ze bedzie lepiej ;) poupalam tyle co i bedzie gut :mrgreen: teraz bede miec mniej czasu na trening, bo wracam do roboty, ale zobaczymy jak to bedzie, w niedziele bede mogl jakis rajd pojechac jesli bedzie taki postawiony, miele widziane szutry, jesli chcecie to podam odcinki, ktore by mnie satysfakcjonowaly :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon, ale ja nie upalam jakoś mega dużo przed turniejami. Zazwyczaj jadę dla przypomnienia 1-2 razy te odcinki co są w turnieju :) A jak widać po moich wynikach to jakoś niespecjalnie te treningi się przekładają na wyniki :P Ja się mimo wszystko stresuję w turniejach i głupie błędy robię ;)

 

Pojechałem śniegi - raczej ostrożnie i zapoznawczo. Chwilami na pojedyńczych splitach się zbliżałem do czołówki ale to chyba ze względu na ich błędy ;) Ogólnie było nieźle, dachowania na pierwszym, na drugim zmagania z uszkodzeniami z pierwszego, 3 ostrożnie, 4 i 5 dość szybko a na piątym skasowałem vana, który wyskoczył mi z podporządkowanej. Jak na polskich OS'ach normalnie.

 

Dzisiaj zacząłem kolejny semestr na studiach więc też czasu będzie mniej niestety. No i ja w weekendy nie mam możliwości grać bo kompa mam w Bielsku a zjeżdżam do Katowic. No ale jakoś spróbuje sie wpasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można znowu wpłacać na konto rbrczech - przez paypal

wtedy zasypiemy się rajdami :lol:

muszę jakoś ogarnąć ten ppl :neutral:

 

[ Dodano: Pią Lut 20, 2009 11:51 pm ]

zima jest cool :cool:

jakby nie 2 piwa to byłoby jeszcze o 3 sekundy na oesie lepiej :cool: :razz: :wink:

jeżdżę na setupie szutrowym 'mistrza enki' :???:

przed ostatnim oesem zorientowałem się, że mamy reduced a nie realistic :roll: ale i tak śnieg bardzo mnie się podobuje :wink:

niezależnie od osiąganych czasów :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

erixon napisał/a:

krzewy sadzil welniacz a pablonas porozrzucal tam kamienie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

No tu się grubo pomyliłeś :wink: kamienie również Wełniacz rozrzucał. Tego odcinka chyba najbardziej nie lubię :)

 

Tak stworzylem ten odcinek pod siebie i bardzo go lubie :) Ja tez juz mam mozliwosc zakladania rajdow wiec bedzie ich znacznie wiecej i beda dluzsze czasowo :cool: Podajcie swoje ulubione odcinki to cos zaloze z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione ogólnie:

 

1. Arbuzy

2. Shepherds Shield w obie strony

3. Chirdon (bardzo lubię choć czasowo nie umiem wycisnać więcej niz 3.45)

4. Falstone

5. Diamond

6. PTD

7. Mineshaft

 

Ale to i tak wsio rybka :) Pojadę co będzie :) Grunt, że jest się z kimś ścigać. Fajnie jak jedzie 8 aut - wtedy poza czołówką tworzy się "2 liga", z którą mam jakieś szanse powalczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak wsio rybka :) Pojadę co będzie :) Grunt, że jest się z kimś ścigać. Fajnie jak jedzie 8 aut - wtedy poza czołówką tworzy się "2 liga", z którą mam jakieś szanse powalczyć :)

 

ja mam też tak. niestety Wełniacz&Pablonas jesteście poza moim zasięgiem, chyba że któryś z was wywali, czego nie życzę. Wtedy może jakimś fartem się podepnę pod was w wynikach odcinka ;)

Mimo wszytko ciągle mnie to bawi, na szczęście jak jeżdżę jakieś inne rajdy, to zawsze znajdzie się ktoś wolniejszy ode mnie, wiec tam sobie używam :twisted:

a wogóle, jedziemy coś dziś?

 

i jeszcze jedno pytanie; trafił ktoś z was kiedyś jakiś rajd na Autodromie Sosnova? Bo nie ukrywam, pojechałbym ten OS, a ZTCW to tylko admini mogą zakładać takie turnieje- mylę się? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...