Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

http://rbr.onlineracing.cz/forum/viewtopic.php?p=33068#33068

 

Trzeba nad tym chwile posiedzieć, podmieniasz te pliki (warto zrobić kopię zapasową) jak to się uda to później pobierasz samochody NGP i podmieniasz. Jak będziesz miał jakieś problemy to my jesteśmy ciągle aktywni na fejsie wiec zawsze ktoś pomoże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

A mnie juz wkurza ciagle zmiany fizyk ngp... Teraz juz 4.1. Za każdym razem instaluje nową fizykę i tam wrzucam fizyki aut ktorych używam, to za każdym razem znika mi jakieś auto, w sensie mozna nim jeździć ale jest niedostępne on-line :(

Teraz zostałem tylko z Hundayem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jakiś czas temu sprzedałem swoją kierownicę bo tylko zagracała, ale właśnie upolowałem G29 na wyprzedaży (£99 funtów, jakieś 540złociszy :D ) i pograł  bym trochę aż znowu mi się znudzi. 

 

Problem w braku wajchy pod którą zawsze mapowałem ręczny a biegi zmieniałem manetkami przy kierownicy. Na przyciskach ręczny działa słabo bo nigdy nie ma go pod ręką podczas kręcenia. Czy poza shifterem od Logitecha znacie jakieś tanie atrapy ręcznego pod USB? W internecie niewiele, może ktoś coś poleci..


EDIT: Zaćmienie umysłu, najtańszy joystick załatwi sprawę. Edytowane przez radnor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premo,

Zainstaluj sobie vdrm instaler od Czechów ze strony. Tam się łopatologicznie instaluje wszystkie samochody. Bez żadnej rzeźby w plikach.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...