Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Czas na małe podsumowanie Rajdu Polski :
Rajd ukonczyliśmy wszyscy  
Prócz pauzującego Kapicy (mamy nadzieje ze zrobisz stolik )

NASZ ZESPÓŁ FSVRT WYGRAŁ GR.N W KLASYFIKACJI ZESPOŁOWEJ :)

Największe BRAWA dla Bartosza Kowalskiego który zajał drugie miesjce w gr.N i 15 miejsce w klasyfikacji generalnej
W nominowanych w grN 
2 miejsce - Bartosz Kowalski
8 miejsce - Mateusz Koralewski
W klasie A6 - Tomulus wywalczył 6 miejsce
Kolejne miejsca w gr. N :
10 - Bialy Michal
19 - Marek Szlaur
Zespół zdobył 41pkt i wylądował na 10 miejscu
Trzeba mocno podkreslić zeby nie wypadek Mateusza mogło byc jeszcze lepiej 

Nagroda wedruje do Bartosza
Podziekowania od menago 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was gra na RBR - World na włoskim serwerze ? Porownywaliscie czasy z czeskim pługiem ?

Na RBR -word jest sporo włoskich kierowców , grają reguralnie , no i jest jest jeden debesciak polsko/włoski ;)

W niedziele jest fajny turniej Colina , czyli wszystkie auta którymi Colin jeździł :)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj Edwin linka pościgamy się z tymi debeściakami :)

http://www.rbr-world.com

 

Zarejestruj sie , posciagaj wszystko i jazda , dziś jeździł Haninen , i Crugnola , jebli mi tylko 30 sek na oes-ie :) jak Robcio wróci z Australii to sie z nim pościgamy :)

 

A w ramach treningu ściągnij sobie DTM experience i wybierz tor Hockenheim , i zrób czas referencyjny poniżej 1.31 to jestes mega kozak :) i będzie nagroda ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wszyscy jeżdzą pod swoimi nazwiskami czy pod jakimiś nickami które tu zaraz sprzedasz nam wszystkim? :)

Już się sciąga ;)

Ja jeżdzę od swoim , kierowcy tez , choć jeden mega kozak z polski ma kilka , ale z pewnością poznasz jakie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że lubię takie wyzwania, jak zainstaluje i się przejadę to zobaczę czy to realne ;)

Ja pojeździem z jeden / dwa dni i osiągnąłem 1,36 i nie mam pomysłu gdzie zrobić jeszce 5 sek :( dla mnie nie realne, tylko ja stary i zmęczony grzyb jestem ;)

Edytowane przez carfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@carfit,no to instaluje RBR World :)

ps. napisalem do Ciebie wiadomosc na FB z prosbą   :) Pewnie nie czytales :)


@@Premo,jka wczesniej zainstalujesz to napisz ile miejsca zajmuje rbr-world. Bede musiał znowu robić partycje :) 

Edytowane przez Tomulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dawaj Edwin linka pościgamy się z tymi debeściakami :)

http://www.rbr-world.com

 

Zarejestruj sie , posciagaj wszystko i jazda , dziś jeździł Haninen , i Crugnola , jebli mi tylko 30 sek na oes-ie :) jak Robcio wróci z Australii to sie z nim pościgamy :)

 

A w ramach treningu ściągnij sobie DTM experience i wybierz tor Hockenheim , i zrób czas referencyjny poniżej 1.31 to jestes mega kozak :) i będzie nagroda ;)

 

 

 

Edwin, żeby się ścigać na włoskim to trzeba pobrać tylko ten utility 2012 czy jest tyle samo ręcznego pieprzenia (instalowania wszystkich aut i tras ręcznie) co w rbrczech?

 

Chętnie bym się w sumie przejechał na czymś nowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć trzeba jednak instalować wszystko i na oddzielnej partycji systemu. Ja tak mam ale rbr i rsrbr

 

 

Z tym nie ma problemu bo Rysiek jest o tyle wdzieczną grą, że wystarczy sam katalog z Grą gdzieś przenieść lub stworzyć kopię i na świezego Ryśka zainstalować inny plugin, zresztą ja mam tak, że mam na czeskim pluginie dwie wersje ryśka, jedna kopia z autami A8, druga z Nkami i wrc bo mi się nie chce za każdym razem grzebać w plikach. Po reinstalce systemu to samo.  Nie wgrywam świeżej wersji i potem wszystko po kolei tylko gram na kopii z dysku.

 

Problem w tym, że mi się nie chce znowu przechodzić przez instalacje wszystkich dodatkowych plików i testowaniu tego czy oby się to zaraz nie wys**.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...