Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Windows 64bit ma standardowo wsadzoną bazę z 32bit (inaczej większość aplikacji by nie działała), pod Linuksem sprawa wygląda nieco inaczej - tu 64bity są znacznie dłużej i 32bitowe protezy potrzebne są... jak odpalamy coś z Windowsa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, jaką masz kartę graficzną (i który sterownik) i procesor?

 

Zastanawiam się, czy jest u mnie o co walczyć, bo aktualnie pod Windows nie jestem w stanie ustabilizować RBR (wygląda na problemy z dźwiękiem, choć poprzednia instalacja systemu była z tą samą kartą dźwiękową i tą samą wersją sterowników do niej). Kto wie, może pod Linuksem pracowałby stabilniej, a wystarczająco szybko. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem do was dołączyć ale znów moja cierpliwość się skonczyła i znów wróciłem do RSRBR.

Kurcze Francuzy zrobili to super- sciągasz,klikasz,rejestrujesz, mistrzostwa,nation cup,treningi, co chwile update. R4,R1. Czemu nasi nie potrafią zrobić czegoś za darmo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dźwiękiem też sobie jeszcze nie poradziłem :P a trasy... masz przeważnie prostą instalke, nic nie musisz podmieniać i grzebać.

 

RichardBurnsRally-SSE-2013-04-01-10-44-45-96.jpg

 

RichardBurnsRally-SSE-2013-03-31-13-26-46-15.jpg

 

RichardBurnsRally-SSE-2013-04-01-10-46-43-35.jpg

 

Jak wam się podoba ten skin ? :P

Edytowane przez aQq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sb.slaskdatacenter.pl/fsvrt/index.php?option=com_content&view=article&id=80:instrukcja-instalacji-dwikow-do-imprezy-555&catid=47:pomoc-i-porady&Itemid=2 - tutaj jest instrukcja instalacji dźwięków Imprezy 555, inne instaluje się podobnie.

Trasy "homologowane" na czeskim pluginie mają własne instalatory i nic nie trzeba kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, jaką masz kartę graficzną (i który sterownik) i procesor?

i5-2540M oraz AMD FirePro M5960 (coś bazującego na Radeon HD 6700M), sterownik to standardowa binarka AMD/ATI w wersji 13.1:

 

[aflinta@localhost ~]$ rpm -qa |grep drv-catalyst

xorg-x11-drv-catalyst-13.1-1.fc18.x86_64

xorg-x11-drv-catalyst-libs-13.1-1.fc18.i686

xorg-x11-drv-catalyst-libs-13.1-1.fc18.x86_64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się obawiałem - binarka... Ze swoim xf86-video-ati zapewne nie mam czego szukać,

Niestety 3D na wersji opensource (mimo coraz lepszych wyników) ciągle ma spory dystans do narobienia:

http://www.phoronix.com/scan.php?page=article&item=amd_gallium_cat2012chr&num=2

Owszem, chodzą słuchy o Gallium3D, ale zanim to zawita pod strzechy, to jeszcze kilka miesięcy minie (jak nie więcej). Gdyby nie 3D to bym siedział na standardowym sterowniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juhu, ja licencję też już mam :)

Można by pomyśleć nad jakimś wspólnym malowaniem, numerami na szybę i nazwiskami. Mamy kogoś kto zastąpi Oskara?
Fajnie by było coś takiego mieć. Jednak ja nie potrafię obsłużyć photoshopa. Naklejenie trzech naklejek na N14 do pucharu asów zajęło mi 3 godziny prawie :S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...