Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra. turniej wystartuje o 12:30 i trwać będzie do jutra do 16:00

jedziemy 5 odcinków: 4 po szutrze i 1 po asfalcie. uszkodzenia ustawiłem na reduced. po każdym odcinku długi serwis (praktycznie wszystko można naprawić).

gdyby ktoś mocno wypakował można powtórzyć odcinek.

gdyby natomiast komuś przydarzył się restart kompa w czasie jazdy, niech wyśle do mnie requesta:

http://rbrczech.rbrmcr.com/index.php?ac ... 0f5456fdfb

na dole będzie "request for restart tournament". moge w takiej sytuacji przywrócić pechowca do turnieju (niestety siebie nie moge jako twórca, dlatego jeśli mnie przydarzy się zwis kompa to po prostu nie dojade do mety)

dopuszczone wszystkie auta - WRC, N4, S1600. ja pojade N4

 

nazwa turnieju to Forum subaru.pl

hasło dostępu do turnieju to test

 

enjoy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ to pierwszy turniej to nie chciałem zbytnio komplikować. część graczy dopiero zaczyna zabawe z RBR i nie chciałem dodatkowo mieszać z instalowaniem nowych wozów. jak pomysł chwyci wtedy bedziemy się rozwodzić nad klasami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przejechałem rajd spokojnie, ale niestety nie mogłem wybrać mojej N12, nie wiem dlaczego, a ściągnąłem ją ze strony cmr3.pl i zrobilem sobie dwa setupy na szutry i jeden na asfalt. Gdy wszedłem do turnieju jedynym słusznym autem do wyboru była Impreza 2000, bardzo nerwowa w prowadzeniu i nie miałem do niej zrobionych żadnych setupów, raz przez te nerwowe skoki zawieszenia obróciło mnie na Fraizer Wells. Nie wiem co ja mogłem źle zrobić, że nie mogę w turnieju jechać N12, ale pokombinuję. W sumie udało mi się ukończyć turniej bez zbędnych przygód poza drogą, także jest w miarę ok. Szkoda tylko, że Wam się zwiesiła gra. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej rajd ruszy o 17:25

nazwa forum subaru.pl - szutry

hasło takie samo jak ostatnio

 

tym razem lecimy tylko WRC. 5 odcinków po szuterku. uszkodzenia reduced i znowu długi serwis po każdym odcinku.

 

następnym razem poproszę o rady co do aut i odcinków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba musisz requesta wyslac Pablonasowi i Cie do rajdu przywroci :) Ja skonczylem bezproblemowo pod wzgledem komputera ale pod wzgledem jazdy to tylko z odcinka ze szkoly jestem zadowolony a reszta to kompletna nieznajomosc trasy :/ oj duzo nauki tej gry przede mna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...