Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

Też niedługo im coś przeleję bo mocno korzystam z wirtualnego grania. Dzisiaj sporo czasu poświeciłem na szutrowy zawias do N14 i jest w miarę dobrze obrany kierunek ale auto lubi mocno tyłkiem zarzucić albo wykonać mocny skok w bok... chyba tył muszę ustawić bardziej miękko :roll: Potestujcie bo ja już nie mam siły :lol:

http://www.sendspace.pl/file/8adb25974f7f21e319f5e51

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro potestuje, btw Wełniacz, jak tylko poustawiasz N14 to wrzucaj jeśli możesz, świetnie mi się na nich jeździ. Po tym jak pierwszy raz potestowałem Twoje sety, stwierdziłem że jeszcze dłuuuga droga żebym się nauczył auto ustawiać, a ja głupi myślałem że mam evo dobrze ustawione :razz: Choć jedno dla evo na, lepiej skręcał przód na asf. N14 trochę wyjeżdża, da się poprawić, mogę sam popróbować tylko nie mam pojęcia jak geometrie ruszać? :roll: Jak coś ustawisz na CZ też wrzuć, takie śmiałe prośby mam :oops:

Poprawiłem kolory na www.fsvrt.pl na tegoroczne, malowanie ku końcowi w nast. tyg. będzie, i jak już dopniemy tip top, to się zaprezentujemy na e-rajdach, jest tam odpowiedni temat. Odpicuje jakiś screen i gitara :cool:

 

Aha pisać mi tu kto czym jedzie! Zrobię listę:

Ja N14

Wełniacz,N14

pablonas,N14

slesz,N14

Graf von Burat,Lada Kalina

DNL,Clio S1600 i N14

 

A reszta?

 

Nie lada bajer :shock: :shock: :shock:

 

2:25 Umarłem :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja N14

Wełniacz,N14

pablonas,N14

slesz,N14

Graf von Burat,Lada Kalina

DNL,Clio S1600 i N14

Tomasz_555 N14

 

Fajnie byłoby też mieć N12 w nowym malowaniu ale nie chcę robić problemu ;)

 

Setup do N14 od Wełniacza jest na naszej stronce :) Testowałem asfaltowy i we Francji auto jedzie bardzo przyjemnie :)

 

Poprawiłem kolory na www.fsvrt.pl na tegoroczne, malowanie ku końcowi w nast. tyg. będzie, i jak już dopniemy tip top, to się zaprezentujemy na e-rajdach, jest tam odpowiedni temat. Odpicuje jakiś screen i gitara :cool:

Ekstra z tymi kolorami :) Wrzuciłbym tylko coś zamiast tego "witamy na stronie" ale to moje subiektywne odczucie. Widziałbym tam rzut od boku N14 albo nieduzych rozmiarów "subarowy miks fsvrt". Czyli ustawione obok siebie N14, 555 i Wurc :)

Muszę się znowu zabrać za uzupełnianie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak coś ustawisz na CZ też wrzuć, takie śmiałe prośby mam :oops:
Proście a będzie Wam dane :mrgreen:;) asfalt http://www.sendspace.pl/file/cf757d16b2c60ee655ffcd8

czechy http://www.sendspace.pl/file/12a8bd10708392f5375cf34

A teraz znikam bo na Cyne trzeba się szykować :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oskar ten logos całkiem fajnie się komponuje, widzę na początku zrobione jest rozmycie, ciekawe jak będzie wyglądać po całości, czy nie nada wtedy wrażenia prędkości.... ale na PS to już Ty się znasz.... chrisro aktywowałem Ci konto na FSVRT.PL, na chwilę obecną za wiele tam nie możesz poza pisaniem artykułów, ale zawsze :)

kluska też Ci aktywowałem konto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...