Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

WRC fan, Hamulce ustaw sobie zeby 80% bylo na przod a 20 na tyl bo na asfalcie standardowe ustawienie to masakra co dotykalem hamulec to auto bokiem stawalo :mrgreen: Jednak tak porownuje swoje czasy z tego rajdu do tych co kiedys jezdzilem to o pare sekund sa tylko gorsze a 1 nawet poprawilem :)

Lece na rower a Wy na oesy lećcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na G25.

to ja też proszę o jakieś info, jak tylko będzie wiadomo czy jest szansa i za ile to G25. na razie powalczyłem z logitechem i nawet bangla, co prawda nie ma FF no ale...może jutro po pracy uda mi się polecieć rajdzik. wieczorem uderzam na mazury rakietą, Vectrą 1,9dyszel...impreca ma miesiąc odpoczynku we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź na żywioł jak ja przedwczoraj :mrgreen:

Ale grałeś wcześniej w RBR czy w ogóle pierwszy raz i od razu on-line ?? :mrgreen:

Po piwku grać na sieci nie będe bo będzie ogólnoforumowa kompromitacja. Jutro spróbuję dołączyć do gry :)

Jestem zwolennikiem realizmu na 150%. Jeżdżę na uszkodzeniać realistic i dla zasady jak odpadnę to odpadnę. Przynajmniej tak robiłem w normalnym trybie gry. Mogę powiedzieć, że RBR jest czymś co tworzyło się w głowie jak byłem dzieciakiem spędzającym godziny przy kompie. Czyli normalna gra rajdowa, w którą zagra zarówno ktoś nie kumaty jak i ktoś kto wymaga mega realizmu i ogromnego poziomu trudności. I jeszcze jak G25 będzie współpracowała z obsługą sprzęgła to już w ogóle miód. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na G25.

to ja też proszę o jakieś info, jak tylko będzie wiadomo czy jest szansa i za ile to G25. na razie powalczyłem z logitechem i nawet bangla, co prawda nie ma FF no ale...może jutro po pracy uda mi się polecieć rajdzik. wieczorem uderzam na mazury rakietą, Vectrą 1,9dyszel...impreca ma miesiąc odpoczynku we Wrocławiu.

 

DNL, odpuściłem temat Ameryki. Kupiłem tutaj za 690 zł. Ja mogę sobie tego typu sprzęt wrzucać w koszty, więc w praktyce wyszło mnie 450 zł. Z Ameryki byłoby może 400, tylko musiałbym czekać huhu, albo jeszcze dłużej. Ale jak ktoś zainteresowany to proszę o cierpliwość - zapodałem temat koledze i on stara się wywiedzieć za ile można mieć G25 z USA tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko: czy jak już wejdę do turnieju to muszę cały przejechać czy w trakcie jest opcja wychodzenia z gry ?? :)

Wszystko poinstalowane, jestem zarejestrowany, teraz już tylko muszę zagrać. Ale asfalty zdecydowanie nie są dla mnie, kompletnie po nich jeździć nie umiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko: czy jak już wejdę do turnieju to muszę cały przejechać czy w trakcie jest opcja wychodzenia z gry ?? :)

Musisz calosc na raz przejechac nie ma opcji wychodzenia z gry w trakcie i powrot w stare miesjce "po save"

Bryka tez kojarze, bo lał mnie strasznie w Lidze i Pucharze RBR :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w strasznych męczarniach przejechałem te asfalty (z powtórkami licznymi), nie licząc na cuda (w ogóle) no ale arbuza to ja jestem w stanie przejechać (bez browarów) jakieś 4-5 sekund szybciej... co i tak daje 20 sekund w plecy do czołówki... :shock: :shock:

JAK WY TO ROBICIE?????

oes na pamięć, ustawienia, triki, czy po prostu taki cienki jestem? :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze Twoje czasy i jako sredniak Ci odpowiem...... tak patrze na swoje czasy i sa spore rezerwy oczywiscie mowie o Nce bo innymi furami poki co nie jezdze, a te czasy co ja zrobilem to 100% po trasie z ustawieniem auta na oko... czyli tenparametr w dol ten w gore i tak jakos se ustawilem pod siebie auto ale do idealu co kiedys dal mi Pablonas brakuje lat swietlnych... takze kodów nie uzywam trasy nie skracam ... moze stad te slabe czasy :mrgreen: Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...