Skocz do zawartości

Pierwsze forumowe zawody w RBR


pablonas

Rekomendowane odpowiedzi

poważnie nic nie przyszło?? :shock:

wysłałem wszystko 17 sierpnia na spalili555@op.pl :???:

widać masz jakiś problem z pocztą. w takim razie wrzuciłem paczkę na chomika. po rozpakowaniu będziesz miał plik tekstowy z krótką instrukcją, setupy no i ten programik do wyciągania setupów z repów.

co do jeżdżenia online. najlepiej zerknij na początkowe posty w tym temacie - jest FAQ co i jak zrobić. a jak coś będzie jeszcze nie jasne to pytaj mnie :cool:

 

P.S.

Bryku nie wiem czy wiesz, ale od VI edycji ligi będziemy kolegami z zespołu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wiem. możesz coś rozjaśnić.

jesteś za przeproszeniem członkiem PAK VRT? dostałem propozycję startowania w barwach tego teamu w drugim zespole WRC z Wojtkiem T i Jarkiem F :cool: Ty zdaje się będziesz jeździł w pierwszym?

 

chyba, że jest jakiś drugi Tomek Bryk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem RBR na allegro, ale albo nie zwróciłem uwagi, albo się sprzedawca nie pochwalił i mam wersję czeską. Z przywróceniem jej normalnego stanu i cywilizowanego języka nie było problemu, za to z książeczką już tak łatwo nie ma. :) Jest tam coś ciekawego?

 

O widzę, przy końcu jest rozpiska tekstów pilota wraz z ich wyjaśnieniem, mógłby ktoś to zeskanować i wrzucić gdzieś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem RBR na allegro, ale albo nie zwróciłem uwagi, albo się sprzedawca nie pochwalił i mam wersję czeską. Z przywróceniem jej normalnego stanu i cywilizowanego języka nie było problemu, za to z książeczką już tak łatwo nie ma. :) Jest tam coś ciekawego?

 

O widzę, przy końcu jest rozpiska tekstów pilota wraz z ich wyjaśnieniem, mógłby ktoś to zeskanować i wrzucić gdzieś?

 

Książeczka to jedna wielka lipa. Mam polską wersję i nic ciekawego się z niej nie dowiedziałem :)

 

Gdybyś chciał mieć polskiego pilota to zerknij tu:

http://www.cmr3.pl/forum/viewtopic.php? ... lski+pilot

 

apropos: kiedy zawody robimy?

A zainstalowałeś czeski plugin? Co nieco zmian tam nastąpiło (nowy plugin i nowe fizyki, a co za tym idzie przeróbki setupów autek)

polecam dział "download" na stronie: http://rbr.onlineracing.cz/index.php?act=download

 

jak poinstalujecie wszystko to postawię jakiś turniej :cool:

 

P.S.

pojawił się mod który odwrócił pozostałe oryginalne trasy z RBR... R E W E L A C J A :twisted: Do ściągnięcia również od czechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zainstalowałeś czeski plugin?

a warto go wrzucać? i jak wygląda kompatybilność w grze sieciowej?

ja dość rzadko gram, i jeszcze wszystkie trasy jadę na opis bo większości nie pamiętam. tak specjalnie do tego podchodzę, żeby przypadkiem sie tras nie nauczyć na pamięć jak np. kiedys w CMR2 ;)

 

pojawił się mod który odwrócił pozostałe oryginalne trasy z RBR

tryb lustra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a warto go wrzucać? i jak wygląda kompatybilność w grze sieciowej?

Nie wiem co masz na myśli mówiąc o kompatybilności w grze sieciowej. IMO warto go wrzucać. Nie ścigasz się sam ze sobą tylko z tysiącami graczy z całego świata. Możesz uczestniczyć w przeróżnych cyklach np Puchar czy Liga RBR (akurat jest przerwa) - te akurat są polskie, ale jest też dużo przeróżnych "champów" organizowanych przez ludzi z innych krajów, a to wszystko stoi na czeskim pluginie

tryb lustra?

Nie. Jak wiesz część odcinków w RBR przejeżdżana jest w obie strony (np Chirdonhead 1 i Chirdonhead 2). Ten mod pozwala jechać na tej zasadzie pozostałe odcinki które standardowo istnieją tylko w jednej konfiguracji, (np Falstone).

Przy okazji. Żeby jeździć z tym modem musisz mieć zainstalowny czeski plugin bo te odcinki są dostępne tylko pod nim w trybie shakedown (offline) i online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, z tym że najpoierw chyba musze jako lepszą grafe załatwić :lol: na święta postaram się byc gotowy.

Nie łapię. Po co lepsza grafa? Ja od samego początku latam na 640x480 :twisted:

 

na dwróconych odcinkach opisu rozumiem nie ma. a przynajmniej pacenotes?

Jest normalny opis.

 

Jak pisałem wcześniej odcinki są mega kozackie... szkoda, że czasu na granie nie ma :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Małe pytanko, działa u Was force feedback w RBR :?: :neutral:

 

Powinien działać

 

Testowałem na Toca 3 i FF jest, na innych też, a w RBR nic. :sad: Jak działa FF to wiem, kiedy wylecę z trasy, a jak nie działa... to wiem, że zaraz wylecę. W każdym razie nie umiem jeździć jak się właśnie okazuje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co też z tym miałem kłopot na poprzedniej kierownicy. Tyle tylko, że ja olałem temat, a po zainstalowaniu DFP, FF zaczął w jakiś magiczny sposób działać na nowo :)

Może to kwestia przeinstalowania sterowników?

 

P.S.

pochwal się jakimiś czasami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

u mnie lata spokojnie 1024x768x32

Mój komp nie służy do grania (z wyjątkiem RBR właśnie). Od tego mam konsole (szkoda, że czasu nie można kupić :wink: ). Karta grafiki kupiona kilka lat temu tylko do RBR. Jakiś czas później kumpel sprzedawał swoją starą płytę główną z prockiem to odkupiłem i RBR przestał się wieszać. Więcej mi nie trzeba :cool: Najmłodszy komponent w moim kompie ma pewnie ze 4 lata :mrgreen:

 

Inna sprawa, że grafa mnie nigdy jakoś specjalnie nie rajcowała. Wolę mieć 60 klatek na sekundę na minimalnej rozdzielczości i detalach. Ot taki dziwny przypadek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie nie udalo podloczyc do sieci ( czytaj siec RBR ) moze ktos napisze jakiegos FAQa krok po kroku :) tylko takiego dla ostatniej lamy bo innych nie rozumiem

 

 

o to to to :!: ja tez nie mam pojecia jak to zrobić :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...