Skocz do zawartości

.... SJS pod M1 .....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nooo było super! Miło było poznac kilku forumowiczów :) Fajnie było sie przejechac Pugiem (dosyc ostro) ale... szczytem szczescia była jazda STi Barta 8) Naprawde pieknie chodzi ten samochód! Moj brat zabrał aparat, ale jak twierdzi z wrażenia nie myślał o nim. W rezultacie są 3 fotki STi, ktore zaraz sie tutaj pojawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo było super! Miło było poznac kilku forumowiczów :) Fajnie było sie przejechac Pugiem (dosyc ostro) ale... szczytem szczescia była jazda STi Barta 8) Naprawde pieknie chodzi ten samochód! Moj brat zabrał aparat, ale jak twierdzi z wrażenia nie myślał o nim. W rezultacie są 3 fotki STi, ktore zaraz sie tutaj pojawią.

 

z tym super, po za jazda sti to bym nie przesadzal

bylo zimno, miejsce totalnie nie praktyczne - tylko 30 m prostej

 

skad ja znam prowadzacego?

hmm

 

zyga subaruczapka z daszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo było super! Miło było poznac kilku forumowiczów :) Fajnie było sie przejechac Pugiem (dosyc ostro) ale... szczytem szczescia była jazda STi Barta 8) Naprawde pieknie chodzi ten samochód! Moj brat zabrał aparat, ale jak twierdzi z wrażenia nie myślał o nim. W rezultacie są 3 fotki STi, ktore zaraz sie tutaj pojawią.

 

z tym super, po za jazda sti to bym nie przesadzal

bylo zimno, miejsce totalnie nie praktyczne - tylko 30 m prostej

 

skad ja znam prowadzacego?

hmm

 

zyga subaruczapka z daszkiem

 

 

...zyga: jak byles pod M1, to czemu nie szukales czerwonego skuterka :?:

 

....bylo zimno, to fakt, ale czego subaromaniak nie zrobi dla swej ukochanej marki, religii :arrow: jak to pan Waldemar pieknie nazwal w jednym ze swoich plejadowych felietonow :D ..........

 

mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i coście narobili !!!!!??!!!!

Przez te zdjęcia zaśliniłem się jak niemowle albo i młodzieniec z 1880.

Kapie to teraz na klawisze i co brak autek do zakupu. Buuu. Już mi wszystko jedno Foryś czy Impreza. Ja chce, che, che ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zyga: jak byles pod M1, to czemu nie szukales czerwonego skuterka :?:

 

....bylo zimno, to fakt, ale czego subaromaniak nie zrobi dla swej ukochanej marki, religii :arrow: jak to pan Waldemar pieknie nazwal w jednym ze swoich plejadowych felietonow :D ..........

 

mk.si

 

hmm, no wiesz bez urazy, ale ere rowerkow to ja mialem 15 lat temu

:wink:

 

byle do wiosny i na wiekszy plac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznie pozdrawiam forumowiczów, których spotkałem pod M1 a w szczególności Barta' a (Ci ktorrzy byli pod M1 wiedza czemu :) ) troche zaluje ze nie bylo mi dane to co 3 kolegom na parkingu ale mam nadzieje ze kiedys jeszcze bedzie nam dane sie spotkac i "nadrobic zaleglosci" :wink: (chociaz jazda pod dworzec tez byla bardzo ciekawa) :) do uslyszenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do spotkań. Możnaby kiedys sie spotkać na jakims sjs-ie... 8)

 

 

Już to proponowałem. Zimowe szkolenie dla forumowiczów?

 

Azrael, rozwiń prosze tem temat jak możesz 8) , jakoś to mi przeleciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś wymęczy kierownictwo SJS o jakiś termin szklenia zjedźmy się. Pojeździjmy. Napijmy się soczku wspólnie, zjedzmy jajecznice od tej miłej pani w Miedzianej Góze i w ogóle zróbmy jakąś imprezę... Mogę byc jakoś współorganizatorem ale sam tego nie sklecę. Ja powinienem mieć auto na chodzie w sobotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...