Skocz do zawartości

.... SJS pod M1 .....


matt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

apropos Czyzyn...wybiera sie ktos z forumowiczow moze jutro/sobota/ na kreciolka?

 

....a zapowiadaja sie jakies lepsze fury czy "tylko" beda z rallykrakow :?: :?: ..........

 

mk.si

nie mam pojecia..ide na cos takiego pierwszy raz bo staruja tam moi kumple Toyotka Corolla...tydzien temu na kreciolku wielickim zajeli 6 miejsce a teraz maja apetyt na wyzsze :twisted:

a w niedziele bede napewno...bo widze ze sporo krakusow bedzie wiec moze jakies spotkanie/rodzinne zdjecie :P /tylko ze ja niestety nie znam nikogo osobiscie wiec trudno mi bedzie sie tam znalezc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej, zeby zorganizowali takie cos w Rzeszowie, na parkingu Tesco?? :P:D To jest tak pomiedzy Warszawa a Krakowem ;):P. Tez bym chcial tam byc, ale do Krakowa to niebardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze lepiej, zeby zorganizowali takie cos w Rzeszowie, na parkingu Tesco?? :P:D

To całkiem rozsądne.Połączyłbym przyjemne z pożytecznym czyli Subaru i moje studia w Res.

Jeżeli chodzi o Kraków to o ile nie nasypie ton śniegu ( w mojej Beczce nie mam zimówek :oops: ) to może wpadne ale niczego w tej chwili nie obiecuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tylko lukazzz i wrc fan, wezcie kanapki i termosy bo od 11 do 15 to was moze glod dopasc a i zmarznac mozna, chyba ze bart bedzie rozgrzewal goracymi przejazdami swoim sti-em :twisted::twisted::twisted:

 

pozdr. i do zobaczenia

mk.si

 

P.S. bart: nie jechales dzisiaj przypadkiem przez rondo grunwaldzkie w strone centrum :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem spod M1.bylo sympatycznie i milo.posiedzialbym tam jeszcze troche ale dzis juz wyjezdzam do Krynicy wiec bylem zmuszony do wczesnej ewakuacji.tylko jednego nie przezyje:wozili ludzi Subarami wiec polecialem od razu jako ochotnik pociagam za klamke od Imprezy a tu mi pan mowi ze jeszcze dziewczynka musi jechac przede mna :evil: i nie pojechalem wogole bo juz pozniej nie jezdzili :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....o matko, jesli jakies glupoty napisze to sorry ale jeszcze jestem pod wplywem srodkow odurzajacych zwanych subaru impreza sti........dzis mniej wiecej o 14.30 spelnilo sie moje male marzenie - przejazdzka sti-em, wiem wiem, dla 3/4 forum (moze bez lukazzza i rafala :)) przejazdzka sti-em to chleb powszedni albo malo znaczacy incydent.......natomiast dla mnie czlowieczka ktory nocami i dniami mysli o subaru i o imprezie i jeszcze nie jechal sti-em to jest naprawde mega przezycie..........i tu chcialbym bardzo serdecznie podziekowac BART-owi, wlascicielowi sti-a, ktory wykazal sie naprawde wielkim sercem i zrozumieniem dla mlodych subaromaniakow.....jeszcze raz WIELKIE DZIEKI ...... bardzo milo bylo mi poznac lukazzza, rafala i welniacza no i oczywiscie Barta :D mam nadzieje ze takie spontaniczne spotkania forumowiczow beda odbywac sie znacznie czesciej :D ...........fotki zamieszcze jak dojde do siebie 8) ...........

 

pozdr. mk.si

 

jjjjjjjuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhuuu jezdzilem sti-em :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do domu. Było bardzo fajnie, można było dostać np. skrobaczkę :) Były jakieś konkursy itd. Co prawda nie udało sie przejechać sjs-ową Imprezą GT, ale udało sie przejechać rajdowym(?) peugeotem 205, ale największa atrakcja była pod koniec... 8) Przejażdżka Bart-owym STi :D :shock:

Było też kilku forumowiczów; Wełniacz, WRC fan, mk.si, Bart, no i rafał, ale on sie nie liczy :twisted:

 

Jeszcze raz Dzieki dla Barta :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...