Skocz do zawartości

"Piątek u Emila" - 6.10.2006 r.


misha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

..... spocik, mega sympatyczny i udany ...... super, że załoga emila zgodziła się na 3 przejazd bo na dwóch pierwszych za bardzo mnie fantazja poniosła :razz: .... na trzecim 1,32,50 .... szkoda jedynie, że ten 3 przejazd misha okupił spisaniem przez straż miejską :evil: ...... będzie w ogóle opublikowana lista z najlepszymi czasami wszystkich startujących?

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezo, He he nie wiem czemu ale wlasnie sobie pomyslalem ze to pewnie byles ty nie wiem skad ale tak wlasnie pomyslalem.Czyli z tego co widac mieszkasz w tych okolicach?

 

PS.Co ci sie stalo z wydechem?Jakies takie dwa kikuty wystaja :mrgreen: :wink:

 

Mieszkam dokładnie na krakowskich Bielanach, a z tamtej myjni korzystam od dawna bo po drodze i niedrogo :)

 

Ja na początku nie zakumałem zupełnie, ale potem sobie przypomniałem foto z Twojego podpisu i wszystko stało się jasne :) A Ty gdzie mieszkasz?

 

Co do moich "kikutów" :) to stała się seria WRX (z ograbionymi chromowanymi nakładkami), dopiero co zanabyłem subaraka i troszkę mi kasy brakło aby zmienić, ale H&S wskakuje jak tylko się z kasy trochę odblokuję :) Bo bez właściwego mruku jest biednie :wink:

 

 

SE 04 :)

 

właścicela czarnej IX tu nie ma

 

Pozdrawiam

 

Czemu nie Ty jeździłeś :?:

 

 

Jeździł, wgniótł sobie nawet drzwi w tym samym miejscu, gdzie Ty otarłeś Carfita błotnik :wink:

 

Z tego co wiem, to z ta straza miejska w koncu nic sie nie stalo ;)

 

 

A za co i po co Straz Miejska spisywała??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki było zaje ...... Wielkie dzięki. Moj kolega Irek z którym byłem, nie mógł się nadziwić, jaka mamy super ekipę, i teraz po dwóch dniach jeżdzenia ze mna, zbiera na subaru :!: A chciał kupić motor :mrgreen: Moze kiedyś zrobimy małopolski zjazd w Ułężu naprawde polecam!!! Byłem w różnych miejscach, Poznań, Kielce, Słomczyn, Bemowo, alę Ułęż poprostu jest THE BEST ! jest asfaltowy idealnie równy, zajebiście szybki miejscami wkładałem cztery do odcięcią !!! a próba ma 4,6 km

Do następonego spotkania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straż miejsca przyjechała, bo podobno były zgłoszenia z pobliskich bloków, że samochody hałasują... ludzie to są powaleni żeby o godzinie 18.00 dzwonić z donosami, ja rozumiem jakbyśmy upalali po 22 to by się mogli coś przyczepić, no ale w środku dnia... dramat. a panowie tylko odnotowali co się działo w jakich godzinach i coś tam jeszcze włącznie chyba z danymi "głównego opiekuna" czyli mishy

 

zastanawialiśmy się z Kajtkiem czy nie pokazać panom, że ich transitem można też chodzić bokami - w końcu wiecie, że Kajtuś potrafi dużymi budami jeździć :mrgreen: ale ostatecznie stwierdziliśmy, że zbyt drętwi są na taką naukę :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lezo, He He no to jestesmy prawie sasiadami ja mieszkam przy Krolowej Jadwigi niedaleko petli na Salwatorze :wink:

Fakt myjnia tania i fajna w zimie zawsze tam myje ..... w lecie samemu bo lubie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...