Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje - sezon 2015


Dehnel

Rekomendowane odpowiedzi

4.01 startuje nowy sezon. Szkoda, że nie u nas ;)

Kajto w ERC, mam nadzieję, że Kubek w WRC, w co w PL?

Zaczynamy pitolenie. Mam nadzieję, że w tym roku dostanę szutrem po buzi i poczuję spalone hamulce na dolnośląskich spadaniach...czego sobie i Wam życzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Vaclav Pech zrezygnowal ze starth w Janer, poniewaz po zmianie przepisow zabroniono uzywania opon z kolcani w rozmiarze 16" na rzecz opon 15". Obwod i szerokosc opony jest ta sama, tak samo z iloscia kolcow, ale koszty to generuje sporo (zakup felg, opon, wachaczy [w przyp. RRC]). A tyle sie mowi o obnizaniu kosztow...

http://rajdy.autoklub.pl/news/pech-nie-startuje,58905

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie odczuwam braku Kościuszki na trasach. Fanem nie byłem, jedynie pieniłem się, słuchając jego głupiej wypracowanej gadki. Najbardziej brakuje Leszka K.

 

Edwin, jaką masz ładną róziową wlepkę Współpracownika ;)

Edytowane przez Dehnel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z regulaminowych zmian w RSMP na 2015 ciekawostką jest Power Stage, który tak jak w WRC ma być ostatnim odcinkiem rajdu.

 

Z tego co mi wiadomo, wymogiem jest transmisja telewizyjna z PS - tylko chyba jeszcze nawet PZM nie wie, kto i jak ma to transmitować :D

 

Ale z tego powodu na tegorocznym Elmocie miasto będzie szło jako ostatni oes - bo teoretycznie najłatwiej zrobić relację tv.

 

Obawiam się, że inne kluby mogą iść tym samym tropem..i będziemy mieli miejskie, 2 kilometrowe PSy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...