Skocz do zawartości

Wypadek Richarda Hammonda


paul_78

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przynajmniej Clarkson sie odczepi od niego, jak mu Hammond wypali: "ktory z nas przezyl wypadek jadac 280mph" :-)

 

Mam nadzieję, że w którymś z programów angielski humor Jeremiego nie weźmie góry i nie wypali z tekstem - " Niestety nasz mały kolega nie nadaje się już do prowadzenia programu, ponieważ nie dosięgnął do pedału hamulca i przy prędkości 440km/h rozbił kojeny samochód, dlatego ogłaszamy konkurs na nowego prezentera - piszczie: BBC ..." !!

 

To było by lekkie przegięcie.

 

 

Szybkiego powrotu do zdrowia i forma życzę Hammondowi, bo to naprawdę fajny gość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że w którymś z programów angielski humor Jeremiego nie weźmie góry i nie wypali z tekstem - " Niestety nasz mały kolega nie nadaje się już do prowadzenia programu

 

O to bym się nie martwił - pewnych granic oni nie przekraczają.

 

(Nawet jeśli WiS uważa inaczej po tym, jak jego nissan okazał się jednym z 10 najbrzydszych samochodów w historii :D.)

 

Chociaż jestem przekonany, że jeśli Hamster wyszedłby z tego bez trwałych uszkodzeń ciała i jednak prowadził dalej program, pewnie nie raz daliby gazu na ten temat 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze rezyser ma sporo wiecej kontroli co sie dzieje na planie.

Bylem nieraz w studio i widzialem nieraz jak robi sie programy. (Bynajmniej w PL).

 

To jest oczywiste jak swieże bułki z rana. Napisałem, JOKE

 

 

EDIT: Właśnie obejrzałem ten reportaż w faktach, kurcze, faktycznie nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja uwazam ze rezyser ma sporo wiecej kontroli co sie dzieje na planie.

Bylem nieraz w studio i widzialem nieraz jak robi sie programy. (Bynajmniej w PL).

 

To jest oczywiste jak swieże bułki z rana. Napisałem, JOKE

 

 

EDIT: Właśnie obejrzałem ten reportaż w faktach, kurcze, faktycznie nieciekawie...

 

O pardonsik. Zajarz mam dzis słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dziś na siłowni Sky News - mimo tego, że to konkurencja dla BBC, mówili b. dużo o Richardzie. Niestety, oprócz mowy o wizycie Jezzy i James'a mowa była o "serious brain injury"... :roll: :(

 

A - mówili też, że według początkowego planu miał jechać James, zmienili decyzję 13 września. W przypadku niepowodzenia próby bicia rekordu, za sterami bolidu miał usiąść Stig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Właśnie obejrzałem ten reportaż w faktach, kurcze, faktycznie nieciekawie...

 

A ja nie widzialem, powiedzcie co mowili ...

 

jestem za :)

 

 

Tak ogólnie to mówili to co wiemy, czyli przy prędkości 480km/h Hamster zaczął hamować i podobno jakaś awaria była bo zaczęło go bujać no i poleciał w trawę. Nawet długo o tym w faktach mówili, powiedzieli też, że nikt nie może odwiedzać Richarda oprócz najbliższej rodziny i jego przyjaciół z TOP GEAR - pokazali Jeremiego jak odjeżdza samochodem z pod szpitala bodajże...miał grobowo - poważną minę...

 

Przykra sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...