Skocz do zawartości

Nawiew/dmuchawa w WRX


Sykstus

Rekomendowane odpowiedzi

WiS - według mnie to TTTM - za wydajny silnik przy stosunkowo niskiej masie (Az ma co prawda na ten temat swoje zdanie :twisted:) płacimy ciepłem buchającym wokół, które to ciepło, w zetknięciu z zimniejszym, wilgotnym powietrzem, daje jeden efekt 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z fizyki zawsze byłem noga... Być może to i nadmiar gorąca pod maską. Niezależnie od przyczyn parowania, ja jednak lubię po prostu mieć przejrzyste szyby - i tyle.

 

Bajdełej, raz tylko - w Polonezie, wracając z roboty gdzieś nad ranem podczas kolejnej zimy stulecia - skrobakiem czyściłem szybę od środka, żeby móc ruszyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS - według mnie to TTTM - za wydajny silnik przy stosunkowo niskiej masie (Az ma co prawda na ten temat swoje zdanie :twisted:) płacimy ciepłem buchającym wokół, które to ciepło, w zetknięciu z zimniejszym, wilgotnym powietrzem, daje jeden efekt 8).

 

 

Masz na myśli 2.5 turbo samo w sobie? No grzeje się, nie jakos starsznie ale temperatury pod maską większe dużo niż w typowych dupowozach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WiS - według mnie to TTTM - za wydajny silnik przy stosunkowo niskiej masie (Az ma co prawda na ten temat swoje zdanie :twisted:) płacimy ciepłem buchającym wokół, które to ciepło, w zetknięciu z zimniejszym, wilgotnym powietrzem, daje jeden efekt 8).

 

Przemqu Ty odbierales auto w zimie jak pamietam i moze zapomniales przestawic nagrzewnice na prace letnią? Sprawdz to (instrukcja str.666)

Pozdr AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemqu Ty odbierales auto w zimie jak pamietam i moze zapomniales przestawic nagrzewnice na prace letnią? Sprawdz to (instrukcja str.666)

 

Hi hi :D. Nagrzewnica666 w Bochni teraz siedzi i ktoś inny ją tam przestawia :mrgreen:.

 

Oczywiście pozdrawiamy Nagrzewnice666 bo jakoś nam Go brakuje :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Mam takich kilka małych pytań:

 

1. gdzie jest umiejscowiony owy filtr przeciwpyłkowy ?

2. jak się do niego dostać ?

3. jak włącze nadmuch ciepłego powietrza to mi szyby parują i dodatkowo pachnie taką nie przyjemną chemią !

Dzień dobry.

Witamy.

I się witamy w takim dziale.

 

Filtr jest zapewne za schowkiem, a smród wymaga odgrzybienia parownika. Sugeruję wizytę we Firmie zajmującej się klimatyzacjami. Zapewne ilość czynnika chłodzącego w obiegu będzie w ilości niedostatecznej.

Pozdrawiam

 

FUKS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...