Skocz do zawartości

okiem (potencjalnego) klienta


docurobei

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mi sie z koleji wydaje ze mam cholernie twardy zawias(...) turboantyk (...) Nie zauwazam zeby mialo miekki tył

Turbo miało inaczej zestrojone zawieszenie niż wolnossący, prawie dwa razy większa moc wymaga takich zabiegów. Zresztą twardość zawiasu to cecha odbierana bardzo indywidualnie, Azrael będzie narzekał, że jest za miękko nawet jak zawias zaspawają na stałe a opony z betonu odleją :twisted:

Ale trochę chyba odbiegamy od przewodniego tematu tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieodpowiadajcie już!

Bardzo pięknie proszę!

Nie chce mi się już odpisywać.

Co bystrzejsi pewnie zauważyli że juz mi się nie chce skrobać na forum i odpowiadam wywołany do odpowiedzi.

 

ale nikt Cie przeciez nie wywołuje do odpowiedzi. Sam sie nakrecasz. Nie wiem po co zreszta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Są już prawie wszystkie części z wyjątkiem jednej sprężyny..." Spokojnie "czekamy aż się "dowije" do EU a potem PL zainteresowany TM informowany jest co pewien czas :lol:

AK

 

A tak, potwierdzam, ostatnio miałem telefon, żebym się nie denerwował bo czekamy na części i pamietamy, pamietamy o Panu :-) Niby nic, zwykły telefon do klienta, prosta rzecz, ale to działa!

 

No to się nie denerwuję :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale faktem jest, że FHI to departament logistyki powinien wyrzucić na bruk w jednej chwili. Bo, w dzisiejszych czasach czekanie miesiąc na coś, co powinno dojść max w tydzień, to są niezłe jaja.

 

Może oni pierwszy odcinek drogi noszą te części przez góry i zawieje na plecach biednych i głodnych tragarzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, jak to jest z tymi amorkami, które ma outback? Nie da się dopasować czegoś do legaca, co zapewni samopoziomowanie? Może choć ten producent robi coś podobnego? Bo chyba były modele legaca z takim zawieszeniem...

 

Dla tych, którzy wożą czasem coś większego (vide krzysiom choćby), to by była piękna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, jak to jest z tymi amorkami, które ma outback? Nie da się dopasować czegoś do legaca, co zapewni samopoziomowanie? Może choć ten producent robi coś podobnego? Bo chyba były modele legaca z takim zawieszeniem...

 

Dla tych, którzy wożą czasem coś większego (vide krzysiom choćby), to by była piękna sprawa

 

Ja jeżdżę GT z przyczepką :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Andrzeju, jak to jest z tymi amorkami, które ma outback? Nie da się dopasować czegoś do legaca, co zapewni samopoziomowanie? Może choć ten producent robi coś podobnego? Bo chyba były modele legaca z takim zawieszeniem...

 

Dla tych, którzy wożą czasem coś większego (vide krzysiom choćby), to by była piękna sprawa

 

Fido! może jakbym mlodszy byl to bym coś wymyślil ....sam wiesz jak to jest.. :lol:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...