Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hmmmmm NFS shift, F1 2010, Colin dirt 1 , Uncharted , Fajne są gry z seri hero (guitar, dj).Bardzo fajny jest kontroler ruchowy Ps3 move do tego kilka gier dedykowanch i młody zamiast siedzieć na kanapie będzię biegał przed TV:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmm NFS shift, F1 2010, Colin dirt 1 , Uncharted , Fajne są gry z seri hero (guitar, dj).Bardzo fajny jest kontroler ruchowy Ps3 move do tego kilka gier dedykowanch i młody zamiast siedzieć na kanapie będzię biegał przed TV:)

Kontroler Move to fantastyczna zabawa.

Pół godziny tenisa stołowego i... trzeba zrobić przerwę na odpoczynek i uzupełnienie płynów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ młody dostał na mikołaja PS3 poproszę szanowne grono o podpowiedz jakie sensowne gdy można mu zakupić - chłopak ma 7 lat - zaznaczam, że GT5 już ma :mrgreen:

 

God of War 3, Bad Company 2, Killzone 2. Jak się małemu nie spodoba, to zawsze tata może pograć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupią prośbę, ale doradźcie mi proszę co mam nabyć i ewentualnie gdzie, aby wypełnić zlecenie ŚM w kwestii zakupu PS3 dla dwóch młodych graczy :?: Najlepiej, żeby to był jakiś mega zestaw z padami i tym całym movem i co tam jeszcze do tego potrzebne :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod Little Big Planet (fajne nawet dla dorosłych) i EyePet oraz zestawem Move.

Dla 7-latka bardzo dobry wybór. Można jeszcze dołożyć na Move "Sports Champions" i
młody zamiast siedzieć na kanapie będzię biegał przed TV:)
:mrgreen::mrgreen:

 

Moja żona wczoraj zrobiła jakiś puchar w siatkówkę i dzisiaj jakaś taka połamana chodzi :twisted::mrgreen::mrgreen:

Move to świetny wynalazek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale doradźcie mi proszę co mam nabyć i ewentualnie gdzie

 

Nie widziałem nigdzie w necie, fajnych pełnych zestawów (nawet np. w amazon.co.uk), a to dziwne, bo pod choinkę coś takiego by się na pewno dobrze sprzedało :roll:.

 

Musisz więc kupić:

 

1. Konsolę PS3

2. Zestaw PlayStation Move (kamerka + kontroler)

3. Drugi kontroler PlayStation Move

4. Grę, lub gry, obsługującą(-e) move

5. Nie zapomnij o wystarczająco długim kablu HDMI :twisted:.

 

Ja z pewnych powodów sugeruję zakup w empik.com lub Merlin :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zestaw PlayStation Move (kamerka + kontroler)

3. Drugi kontroler PlayStation Move

właśnie, co w ogóle daje taki kontroler w GT5?

 

Ja z pewnych powodów sugeruję zakup w empik.com lub Merlin :twisted:.

piszesz, że tam najtaniej? chyba nie :P

 

na spokojnie przemyślałem, że na razie PS3 nie kupuję, póki mój PC daje radę z grami nie mam sensu kupować konsoli, a potem chyba nie będę się już zastanawiał co brać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zestaw PlayStation Move (kamerka + kontroler)

3. Drugi kontroler PlayStation Move

właśnie, co w ogóle daje taki kontroler w GT5?

 

Ja z pewnych powodów sugeruję zakup w empik.com lub Merlin :twisted:.

piszesz, że tam najtaniej? chyba nie :P

 

na spokojnie przemyślałem, że na razie PS3 nie kupuję, póki mój PC daje radę z grami nie mam sensu kupować konsoli, a potem chyba nie będę się już zastanawiał co brać :wink:

jak masz kamerkę to podczas gry w GT5 ruszając głową rozgladasz się po wnętrzu samochodu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zestaw PlayStation Move (kamerka + kontroler)

3. Drugi kontroler PlayStation Move

właśnie, co w ogóle daje taki kontroler w GT5?

 

Ja z pewnych powodów sugeruję zakup w empik.com lub Merlin :twisted:.

piszesz, że tam najtaniej? chyba nie :P

 

na spokojnie przemyślałem, że na razie PS3 nie kupuję, póki mój PC daje radę z grami nie mam sensu kupować konsoli, a potem chyba nie będę się już zastanawiał co brać :wink:

jak masz kamerkę to podczas gry w GT5 ruszając głową rozgladasz się po wnętrzu samochodu:)

 

nie za bardzo to kumam, przecież jak obracam głowę to nie widzę telewizora, więc to chyba funkcja dla posiadaczy 3 telewizorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za głupią prośbę, ale doradźcie mi proszę co mam nabyć i ewentualnie gdzie, aby wypełnić zlecenie ŚM w kwestii zakupu PS3 dla dwóch młodych graczy :?: Najlepiej, żeby to był jakiś mega zestaw z padami i tym całym movem i co tam jeszcze do tego potrzebne :?

idziesz do MM/Saturn i wybierasz zestaw - z movem, z assasin creed'em , z gt5 itp. Jeśli chodzi o move to jest ogromny problem z dostaniem drugiego kontrolera - sony nie wyrabia. Ja czekajac kilka tygodni kupilem drugi zestaw z kamerką i movem - mam dzięki temu zapasową kamerkę (u mnie dość często spada, więc pewnie się przyda). Na allegro niby dostępne, ale jak się podzwoni to jednak nie mają i czekają na dostawę...

Jako gierkę "killera" wytrzymałościowego polecam The Fight :) W przerwach między treningami , albo jak nie zdążę, to sobie wirtualnie chociaż powalczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz kamerkę to podczas gry w GT5 ruszając głową rozgladasz się po wnętrzu samochodu:)

 

Nie zdołałem tylko ustalić, czy jak grasz w dwie osoby w trybie split screen, to kamerka zauważy ruchy obu głów, czy trzeba mieć dwie kamerki, czy to w ogóle w split screen nie zadziała. Zadałem nawet stosowne pytanie na forum ps3, ale odpowiedzi - zero :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem PS 3 z Move i Xbox 360 z Kinectem i wybrałem Xboxa

1. nie musisz nic trzymać w ręce - całe ciało jest kontrolerem :D

2. urządzenie ma nie tylko kamerkę, ale również czujnik podczerwieni, dzięki czemu potrafi skanować i rozpoznawać ciało gracza

3. jest cała masa gier sportowych, co dla całej rodziny ma istotne znaczenie (Kinect Sports, YourShape czy Active 2 z miernikiem tętna)

4. tylko na Xbox dostępne są świetne gry dla dzieci, jak np. nieśmiertelna Viva Pinata, czy Kinectimals

Xbox jest spięty na stałe z netem (jest WiFi i wejście Ethernet),więc można rozmawiać i grać ze znajomymi zalogowanymi do sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie musisz nic trzymać w ręce - całe ciało jest kontrolerem

Z ogromnymi lagami i słabą precyzją

 

2. urządzenie ma nie tylko kamerkę, ale również czujnik podczerwieni, dzięki czemu potrafi skanować i rozpoznawać ciało gracza

szacun. fajnie że gołą ręką można obsługiwać menu itp. tylko czekać kiedy TV będziemy w ten sposób obslugiwać bez pilota

 

3. jest cała masa gier sportowych, co dla całej rodziny ma istotne znaczenie (Kinect Sports, YourShape czy Active 2 z miernikiem tętna)

Podobnie na PS3 - Sports, Rockets...

 

4. tylko na Xbox dostępne są świetne gry dla dzieci, jak np. nieśmiertelna Viva Pinata, czy Kinectimals

Tylko na PS3 dostępne są inne tytuły :mrgreen:

 

Xbox jest spięty na stałe z netem (jest WiFi i wejście Ethernet),więc można rozmawiać i grać ze znajomymi zalogowanymi do sieci

identycznie w PS3. Masz PS3 Home w którym możesz się spotykać ze znajomymi, stały dostęp do neta itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ogromnymi lagami i słabą precyzją

szacun. fajnie że gołą ręką można obsługiwać menu itp. tylko czekać kiedy TV będziemy w ten sposób obslugiwać bez pilota

Podobnie na PS3 - Sports, Rockets...

Tylko na PS3 dostępne są inne tytuły :mrgreen:

identycznie w PS3. Masz PS3 Home w którym możesz się spotykać ze znajomymi, stały dostęp do neta itp.

no to wychodzi na to, że trzeba mieć obie konsole :lol:

do tego dorzucić jeszcze Nintendo Wii i PSP

szkoda, że mam tylko 4 wejścia HDMI w TV :P

 

a na marginesie zapytam tylko: ile muszę mieć kontrolerów Move, żeby z żoną i córką zagrać w wirtualną siatkówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to nie.

 

Nie ma się co kłucić PS3 jest poprostu lepsze bo bardziej użyteczne.

Dziecko ma Pet-y żona jak marudzi że jest za gruba to zamiast zaprzeczać to mozna jej dać mova.A tatuś może z kolegami z Forum polatać po nurburgringu subarakiem.

 

A włśnie chłopaki co się dzieje zbieramy ekipe na turniej Ringu w sieci.

 

Jedyne wymagania to seryjny STi 10 na sportowych średnich oponach bez pomagaczy abs na 1>

 

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=12&t=139406&p=1188143#p1188143

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz więc kupić:

1. Konsolę PS3

2. Zestaw PlayStation Move (kamerka + kontroler)

3. Drugi kontroler PlayStation Move

4. Grę, lub gry, obsługującą(-e) move

5. Nie zapomnij o wystarczająco długim kablu HDMI

Dzięki za informacje 8) Okazało się, że Zestaw Move jest deficytowy więc przełożyłem jego zakup na następne święta :mrgreen: Kupiłem za to drugiego pada bo do konsoli dołączany jest tylko jeden. Nabyłem także stację dokującą na 2 pady, gdyż dodatkowy pad sprzedawany jest bez żadnej ładowarki. Kabel HDMI kupiłem w komplecie z jakimś pilotem i filmem na Blu-Ray będzie więc nie tylko granie ale i oglądanie :D a że w pakiecie z konsolą były dwie gry, więc święta mamy zorganizowane.

 

Mam nadzieję, że młodzież nie czyta tego wątku, gdyż może utracić wiarę w Świętego Mikołaja :twisted:

 

sugeruję zakup w empik.com lub Merlin
idziesz do MM

Sorry Przemeq ale za radą Niedźwiedzia poszedłem do Idiotów :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...