Skocz do zawartości

Playstation 3


Przemeq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 tygodnie później...
od wczoraj jest na playstaion store do ściągnięcia demo FIA WRC.

Jak narazie mam mieszane uczucia. gra wydaje się realniejsza niż było to widac w zapowiedziach, ale sterowanie jakieś takie troche dziwne.

 

 

grafika spoko ale sterowanie rzeczywiscie jakies dziwne. ale podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już jutro premiera NBA 2k11 :idea: the Greatest is back. To będzie coś...powrót do młodzieńczych lat i zagrać sobie Jordanem vs Magic vs Thomas vs Barkley vs Kemp Payton itd itd....szykuje się hit.

 

Czy to prawda, że wreście ma być wydane Gran Turismo 5 ? :mrgreen: Przestałem śledzić losy tej gry jakieś dwa lata temu, bo już miałem dość ciągłych perypetrii z przekładaniem premiery. Specjalnie nie oglądałem żadnych screenow czy filmów żeby się niepotrzebnie nakręcać, Mam nadzieje, że po uruchomieniu gry najpierw zrobie tak :shock: pozniej tak :twisted: i przez conajmniej tydzień nie bede wychodził z pokoju :mrgreen:

 

WRC demo rozczarowało mnie totalnie, jarus może poratujesz nas ustawieniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem pełną wersję WRC dziś w nocy coś pogram więcej bo na razie tylko ją odpaliłem i powiem wam że szału nie ma!!!!.Grafika fajna:).Dżwięki kiepski fizyka ale Colin dirt 2:(.Jak na razie jedyny plus ma u mnie że jest w J-Wrc fiesta Kościuszki!!.

Jutro napiszę jak trochę sie wgram czy warto inwestować kaskę w ten tytuł!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram od tygodnia. osobiscie podoba mi sie ale zeby powalczyc on line trzeba sporo potrenowac. jak to f1 wszystko na gazete musi byc zeby wygrac

no właśnie i bez kiery ciężko płynnie w zakręty wchodzić, jeden ruch analogiem i już trochę czasu w dupę.Trasy piękne, pogoda zmienna ,deszcz fajny, jak trochę popada to w trakcie wyścigu tor wysycha.Na pewno najlepsze f1 do tej pory :mrgreen: Ale trzeba mieć kierownice niestety.czekam na medal of honor jednak :twisted:

 

-- 8 paź 2010, o 21:08 --

 

 

Czy to prawda, że wreście ma być wydane Gran Turismo 5 ? :mrgreen: Przestałem śledzić losy tej gry jakieś dwa lata temu, bo już miałem dość ciągłych perypetrii z przekładaniem premiery. Specjalnie nie oglądałem żadnych screenow czy filmów żeby się niepotrzebnie nakręcać, Mam nadzieje, że po uruchomieniu gry najpierw zrobie tak :shock: pozniej tak :twisted: i przez conajmniej tydzień nie bede wychodził z pokoju :mrgreen:

 

tak listopad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...