Skocz do zawartości

Naj ciekawsze/głupsze/dziwniejsze opinie na temat subaraka


beben

Rekomendowane odpowiedzi

pawelszuszu, :mrgreen:

Wiedza niektórych poraża :roll:

 

Podwoziłem gościa po drodze ostatnio. Poszliśmy pod auto,

Ja mówię: ten tu, żeby nie szedł dalej.

On: ooo Subaru

Ja: a no

On: a kto robi te subaru?

Ja: jak kto??? ( myslę o co biega, dziecinne pytanie a facet ma ok 3 dych)

On: No np tego golfa robi VW tak?

Ja: :shock: ( o matko, gośc mysli, że subaru to model< myślę będzie grubo), To jest Subaru- Impreza, Subaru to marka jak VW- mówię

On: aaaaaa a kto go produkuje?

Ja: :shock: ,(już mi się scyzoryk otwiera w kieszeni) Jak kto?! Japonia

On: aaaaaaaa, nie wiedziałem

 

Jak uchował sie gość do 30 roku życia, że nie wie gdzie się produkuje Subaru i aaaaa z resztą. :roll: :twisted:

Ps. Więcej go nie podwoziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skiba STI, a gdzie tutaj opinia ? Toż to czysta ignorancja jest 8)

Patrz no! Następna sie czepia! A ja nie za bardzo mogę cos powiedzieć :evil:

No opinii faktycznie nie ma tam, ale tak chciałem cosik napisać jak mój poprzednik.

W zasadzie opinię mój znajomek wydał- twardy :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, taaak? Roztłumacz mnie głupiej :)

No opinia juz poszła w świat, że z nim (skibą się znaczy) to nie warto.............. :mrgreen:

Spytaj żonę :wink: 8) :mrgreen:

Właśnie z nią rozmawiałem, w związku z tym że dobra zona sama odchodzi po 10 latach (czyli u mnie wypada to za 2 miesiące), to specjalnych tajemnic przed sobą nie mamy, więc zmartwię Cię, ale potwierdza że jednak nie warto :idea::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukass, taaak? Roztłumacz mnie głupiej :)

No opinia juz poszła w świat, że z nim (skibą się znaczy) to nie warto.............. :mrgreen:

Spytaj żonę :wink: 8) :mrgreen:

Właśnie z nią rozmawiałem, w związku z tym że dobra zona sama odchodzi po 10 latach (czyli u mnie wypada to za 2 miesiące), to specjalnych tajemnic przed sobą nie mamy, więc zmartwię Cię, ale potwierdza że jednak nie warto :idea::twisted:

:shock: :shock: :shock: i żyjesz z nią? :lol:

Nie pytaj co o Tobie mówiła :mrgreen: :wink:

 

suberet, :D

...i opinie naszych żon jaki jest w... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelszuszu, :mrgreen:

Wiedza niektórych poraża :roll:

 

Podwoziłem gościa po drodze ostatnio. Poszliśmy pod auto,

Ja mówię: ten tu, żeby nie szedł dalej.

On: ooo Subaru

Ja: a no

On: a kto robi te subaru?

Ja: jak kto??? ( myslę o co biega, dziecinne pytanie a facet ma ok 3 dych)

On: No np tego golfa robi VW tak?

Ja: :shock: ( o matko, gośc mysli, że subaru to model< myślę będzie grubo), To jest Subaru- Impreza, Subaru to marka jak VW- mówię

On: aaaaaa a kto go produkuje?

Ja: :shock: ,(już mi się scyzoryk otwiera w kieszeni) Jak kto?! Japonia

On: aaaaaaaa, nie wiedziałem

 

Jak uchował sie gość do 30 roku życia, że nie wie gdzie się produkuje Subaru i aaaaa z resztą. :roll: :twisted:

Ps. Więcej go nie podwoziłem

 

Czytam to na głos żonie i szwagierce: szwagierka w pewnym momencie: ''ja też nie wiedziałem! Myślałam, że to jakiś SZWED :shock: " :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend pojechalismy z dwoma kolegami z pracy nad jezioro na typowy bawarski wiejski festyn - oczywiscie moim samochodem 8) W tamta strone jechalem bardzo spokojnie bo nam sie nie spieszylo wiec koledzy mieli okazje troszke dokladniej przyjrzec sie wnetrzu i pozadawac pare pytan - w koncu byl to pierwszy raz kiedy mieli do czynienia z Subaru. Niestety, na miejscu jeden z nich powiedzial: "Calkiem niezly jak na Koreanczyka". :shock:

 

Nie bede wnikal w szczegoly, po prostu wstawie kilka przykladowych cytatow z podrozy powrotnej:

 

"O BOZE MYSLALEM ZE UMRZEMY!!!!"

"PRZEZ CALE MOJE TRZYDZIESTOLETNIE ZYCIE NIGDY NIE WYPRZEDZILEM PIECIU SAMOCHODOW NARAZ !!!!! "

"PRZECIEZ TAM BYL ZAKRET!!!!

- ale bylo daleko widac.

ALE TAM BYL ZAKREEEEET!!!!!!! "

 

podroz zakonczylismy pod knajpa w ktorej chcielismy obejrzec final Euro: zaproponowalem im, ze ich wyrzuce pod wejsciem i poszukam miejsca do parkowania, ale oni odpowiedzieli, ze "jeszcze sobie posiedzimy..."

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend pojechalismy z dwoma kolegami z pracy nad jezioro na typowy bawarski wiejski festyn - oczywiscie moim samochodem 8) W tamta strone jechalem bardzo spokojnie bo nam sie nie spieszylo wiec koledzy mieli okazje troszke dokladniej przyjrzec sie wnetrzu i pozadawac pare pytan - w koncu byl to pierwszy raz kiedy mieli do czynienia z Subaru. Niestety, na miejscu jeden z nich powiedzial: "Calkiem niezly jak na Koreanczyka". :shock:

 

Nie bede wnikal w szczegoly, po prostu wstawie kilka przykladowych cytatow z podrozy powrotnej:

 

"O BOZE MYSLALEM ZE UMRZEMY!!!!"

"PRZEZ CALE MOJE TRZYDZIESTOLETNIE ZYCIE NIGDY NIE WYPRZEDZILEM PIECIU SAMOCHODOW NARAZ !!!!! "

"PRZECIEZ TAM BYL ZAKRET!!!!

- ale bylo daleko widac.

ALE TAM BYL ZAKREEEEET!!!!!!! "

 

podroz zakonczylismy pod knajpa w ktorej chcielismy obejrzec final Euro: zaproponowalem im, ze ich wyrzuce pod wejsciem i poszukam miejsca do parkowania, ale oni odpowiedzieli, ze "jeszcze sobie posiedzimy..."

 

:mrgreen:

 

Ha, haaa , no widać Koreańce tak mają :lol: Pierwszy raz słyszę takie porównanie, nawet Seata mógłbym przełknąć :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe takie teksty sie przecież zawsze słyszy wożąc ludzi swoimi "koreańcami".

Ja woziłem m.in. kolegów co na codzień szlifierkami jeżdżą, to słyszałem teksty typu "zwolnij, ja chcę jeszcze żyć"

Nie dziwota zresztą że się motocyklista przestraszy, przecież te upośledzone urządzenia dwukołowe przed ciasnym zakrętem lub rondem prawie do zera wyhamować muszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed marketem, ładuję siaty do auta i słyszę:

Czy to Prodrive? wychylam się i rozglądam i nikogo nie widzę poza parą ok 70-cio latków. Pomyślałem, że mi się przesłyszało, radyjo grało, ale nie, dziadek ponawia pytanie: czy to Prodrive? Pięknie wygląda :D

:shock: :shock: :shock:

Babulka z dziadziusiem zatrzymali się przy subaru i gapili się jak w Da Vinci :mrgreen:

Co najlepsze stali od tyłu. Ciekawe czy babcia pytała po co półka, czy też wiedziała co to subaru 8) Widać w UK bardziej znają markę.

Mój znajomy ten sprzed kilku postów dopiero by karpia strzelił jak by to słyszał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed marketem, ładuję siaty do auta i słyszę:

Czy to Prodrive? wychylam się i rozglądam i nikogo nie widzę poza parą ok 70-cio latków. Pomyślałem, że mi się przesłyszało, radyjo grało, ale nie, dziadek ponawia pytanie: czy to Prodrive? Pięknie wygląda :D

:shock: :shock: :shock:

Babulka z dziadziusiem zatrzymali się przy subaru i gapili się jak w Da Vinci :mrgreen:

Co najlepsze stali od tyłu. Ciekawe czy babcia pytała po co półka, czy też wiedziała co to subaru 8) Widać w UK bardziej znają markę.

Mój znajomy ten sprzed kilku postów dopiero by karpia strzelił jak by to słyszał :lol:

 

No w Polsce to raczej takiego czegoś pod marketem nie uświadczy :(

Prędzej zapytali by czy to nie Skoda 105 wersji LUX :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...