Skocz do zawartości

Spotkanie U Mamuśki w Miechowie, Sobota 16.09


CracowDragon

Rekomendowane odpowiedzi

Co powiecie na wyjazd do Mamci Forumowej Jasno Miechowskiej w sobotę na jakies odwiedzinki... :?: umówić się np. o 18 pod SIP'em na 29 listopada, następnie skompresować w jak najmniejszą ilość samochodów, lub poprostu uskładać kolumnę i wyjechać na podbój Miechowa... Jak coś to Ja mogę zabrać 2 osoby...

 

Piszcie kto jest "ZA" kto "PRZECIW" (to w ryło ;) ) jakie godziny Wam odpowiadają itp. Myślę, że ekipa się uzbiera...

 

z powodu małego zainteresownia w terminie 09.09 wyjazd proponuję dnia 16.09. Co Wy na to... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurna to Cynka już w tą sobotę :?: hmmm... jakby mi umknęło... Mamuśka się wyciągnąć nie da zapewne, no bo musi interesa pilnować... No to piszcie kto jedzie na Cynkę, a kto do Mamci. Jeżeli będzie mało chętnych to przełożymy to na następny tydzień jakoś cy cuś... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet admin nas zaszczyci swoją obecnością... :>

No i bardzo dobrze, będzie komu nakopać za popsucie foruma... (Ciekawe czy teraz dostanę bana :twisted: )

Charlie z Myślenicami bedę wiedział w niedzielę, więc dam znać w poniedzialek, będzie czas do soboty aby zebrać ewentualną ekipę... ;)

 

Ja niestety na Cynkę nie pojadę... :cry: Więc pozostaje wybrać mi się do Mamci... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WuRCuś Ty jesteś usprawiedliwony jak najbardziej, co nie znaczy, że nie będzie Ciebie nam tam brakować, o ile w ogóle dojdzie ten wyjazd do skutku, bo Kajtuś jakiś mało chętny w tak skromnym składzie... :| coś chłopakowi nie wychodzi ostatnio organizacja spotów :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WuRCuś, no to fakt, że Cie co nieco omija, ale wszystko jeszcze będzie do nadrobienia... ;) A i tak spoty bez Ciebie są nudne, mętne i jakieś bez sensu... :D

 

charlie, ja nie jestem nie chętny, jeżeli tylko te osoby które sie deklarowały, że chcą jechać, dalej są chętne to Ja jak najbardziej chcę jechać... Zastanawia mnie jedynie czy wszyscy pojechali na Cynkę... :?: Jest w teraz 15:00, jeżeli do 17 będą odpowiedzi, że jedziemy to zbieramy się na 18 i wypad z tego przygnębiającego Kraka...

Lista:

CDragon = Jadę

charlie = Jedzie

matt = :?:

Kropek = :?:

Tyle jeżeli chodzi o osoby które odnotowałem. Alex, może dojedzie wieczorkiem.

 

Jest Nas cztery osoby, umówmy się pod SIP'em bo do 18 mam multum na głowie, wezmę Rambo i pojedziemy jednym autkiem z 29-listopada

coś chłopakowi nie wychodzi ostatnio organizacja spotów

tere fere... :P:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się znowu pozmieniało, w związku z kiepściutkim zainteresowaniem wyprawa jest przesunięta na następny weekend - pewnie również sobota - mam nadzieję, że jacyś Cyniarze się pojawią wtedy, ekipa krakowska bardziej się zmobilizuje i mamusię odwiedzimy większą gromadką... bo jak nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, ze mną wiesz jak jest.... bardzo chetnię bym odwiedził mamuskę tylko ....... jadę w jurajskim, więc nie mogę się zobligować czy będę a już zupełnie o której godzinie... aaa i najchętniej bym się z kims zabrał bo malar w sobotę kilka km-ów zrobi a i kierowca by się czegoś "normalnego" napił :D ....

 

ale faktycznie coś ekipa krakowska mało wzruszona :evil:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, dzięki :D ........ no pewnie, że z Krzyśkiem, ja bez niego nigdzie nie jadę 8) ..... jak wrócisz i wszystko już będzie ok to nie będziesz kibicował tylko aktywnie nawigował albo kajtka albo wiesz kogo ..... także roboty trochę cię czeka :D

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

charlie, ze mną wiesz jak jest.... bardzo chetnię bym odwiedził mamuskę tylko ....... jadę w jurajskim, więc nie mogę się zobligować czy będę a już zupełnie o której godzinie... aaa i najchętniej bym się z kims zabrał bo malar w sobotę kilka km-ów zrobi a i kierowca by się czegoś "normalnego" napił :D ....

 

ale faktycznie coś ekipa krakowska mało wzruszona :evil:

 

pozdr. matt

Matt, z Miechowem jest zawsze problem może nie tyle z dojazdem co z powrotem :wink:

Trzymam kciuki za jurajski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety tym razem nie startuję... Raz to kasa, a dwa Barbie powiedziała, że nie bedzie jeździć... Więc jest chwilowo bez życia. Spsyngło padło, a nie chcę zakładać na szybko jakiegoś dziadostwa, allegro rullezzz i kurier już pomuka rowerkiem, ze sportowym wynalazkiem... ;)

 

co do Miechowa to jeśli rekfencja się nie podniesie, to idea upadnie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...