Skocz do zawartości

SVX Alcyone


pegi

Rekomendowane odpowiedzi

Forumowicze, ja też szukam SVX'a, choć miałem dwa wcześniej i mówiłem sobie, że to wystarczy. Rok temu obejrzałem auto, które teraz zostało zaoferowane na OLX- biały, ściągnięty 2 lata temu ze Szwajcarii w cenie 22 500 pln. Jeśli ktoś ma życzenie, mogę podjechać i zweryfikować stan auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się robi się tłok na rynku, ale od strony popytu  ;) Szuka BelegUS, szuka kade, szukasz Ty h22a, a wczoraj natknąłem się na nowy wątek w dziale Kupię: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/75785-k-svx/

Tylko zdaje się nic rozsądnego do kupienia nie ma. Tego, o którym piszesz, już jeden kolega oglądał. I jak samo auto w sobie może i warte kupienia, to stwierdził, że porównując do tego, co się dzieje na rynku, nie jest warte tych pieniędzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się robi się tłok na rynku, ale od strony popytu  ;) Szuka BelegUS, szuka kade, szukasz Ty h22a, a wczoraj natknąłem się na nowy wątek w dziale Kupię: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/75785-k-svx/

Tylko zdaje się nic rozsądnego do kupienia nie ma. Tego, o którym piszesz, już jeden kolega oglądał. I jak samo auto w sobie może i warte kupienia, to stwierdził, że porównując do tego, co się dzieje na rynku, nie jest warte tych pieniędzy. 

No ja prawie znalazłem, ale po ustaleniu szczegółów zakupu -gdy miałem jechać po odbiór pojazdu - coś sprzedający zaczął mnie unikać.

Białego z W-wy nie zaszkodzi obejrzeć raz jeszcze i podzielić się wrażeniami. Być może wartość rynkowa tego samochodu jest dobrze skalkulowana, ja jednak oczekiwałabym czegoś lepszego. Dodam, że jeśli ktoś go będzie chciał kupić, to musi auto ubezpieczyć w ten sam dzień.

Ja postanowiłem szukać swojego SVX-a poza krajem, bo u nas chwilowo nie ma rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękujemy za trud i poświęcenie i za wyszukanie ogłoszeń i wrzucenie linków... 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ale znamy je wszystkie  :P  :D

 

Przy czym nie zniechęcaj się, każda pomoc w szukaniu SVX-ów mile widziana  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny budzi pewne podejrzenia, chociazby ze względu na wystrzeloną poduszkę w kierownicy, a i przebieg wydaje mi się mało realny.

Białego ogladałem na żywo z rok temu i wydawał się świetnym egzemplarzem, ale ostatnio oglądał go Kade i podobno nie jest już tak idealnie, a napewno nie za taką cenę.

Bordowy to już zupełnie inna bajka, a raczej jakaś brazylijska telenowela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

PS. to co wstawiłem , to gruzy, skoro "nie ma nic na rynku" ???

o już adixi1 odpowiedział

 

 

a co do tych szwajcarskich z licytacji:

Gdyby stały w Polsce....ale one są w Szwajcarii. I trzeba wpłacić zaliczkę, aby w naszym imieniu ktoś licytował. A ten pośrednik referencji nie przedstawił i nie przekonał mnie, że to pewny interes.  Nawet za cenę  trochę wyższą niż wywoławcza skłaniałbym się do kupna SVX-a w takim stanie, o ile miałbym pewność kupna. W tym wypadku takiej pewności nie mam i dlatego poprosiłem o pomoc w poszukiwaniach jednego z forumowiczów  - . Może tanio nie będzie, ale mam gwarancję profesjonalnego podejścia, popartą opiniami zadowolonych posiadaczy subaru różnych modeli.

Edytowane przez kade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie mam najgorzej, bo bym się chciał w 10-15k z rejestracją - a ceny coś w górę idą ;)

 

No nic - szukamy. Na Zachód bez 10 tysięcy na start, plus złodziejskia akcyza 20% na import, nie ma co pochodzić, niestety. Tam to już klasyk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nic - szukamy. Na Zachód bez 10 tysięcy na start, plus złodziejskia akcyza 20% na import, nie ma co pochodzić, niestety. Tam to już klasyk...

Kurcze zniknął właśnie, a jeszcze wczoraj był na ebay w USA taki jak mój, tylko czerwony. Poza 2 defektami do zrobienia za 1500 pln wyglądał zacnie. LSi, 100000 mil przebiegu, jasna skóra - za bodajże 2250 USD ...  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No nic - szukamy. Na Zachód bez 10 tysięcy na start, plus złodziejskia akcyza 20% na import, nie ma co pochodzić, niestety. Tam to już klasyk...

Kurcze zniknął właśnie, a jeszcze wczoraj był na ebay w USA taki jak mój, tylko czerwony. Poza 2 defektami do zrobienia za 1500 pln wyglądał zacnie. LSi, 100000 mil przebiegu, jasna skóra - za bodajże 2250 USD ...  

 

Tak, ale biorąc pod uwagę koszta sprowadzenia, zwłaszcza cło, akcyzę i VAT... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No nic - szukamy. Na Zachód bez 10 tysięcy na start, plus złodziejskia akcyza 20% na import, nie ma co pochodzić, niestety. Tam to już klasyk...

Kurcze zniknął właśnie, a jeszcze wczoraj był na ebay w USA taki jak mój, tylko czerwony. Poza 2 defektami do zrobienia za 1500 pln wyglądał zacnie. LSi, 100000 mil przebiegu, jasna skóra - za bodajże 2250 USD ...  

 

Tak, ale biorąc pod uwagę koszta sprowadzenia, zwłaszcza cło, akcyzę i VAT... :P

 

To da jakieś 12.000 PLN, ale masz LSi i to nie zajeżdżone  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pytanie ignoranta, ale co to jest LSi? Jakaś wersja?

Taka jak mój zielony  :)  W stanach było kilka wersji, nawet z napędem tylko na przód przez chwilę. W Europie była jedna, coś w stylu LSi amerykańskiego, choć pojawiały się tu i ówdzie jakieś dziwolągi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...