Skocz do zawartości

kierownica z Sti03


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kochane, jak można na publicznym forumie, gdzie plontajo sie nieletnie ciężarne księża, publikować zdjęcie całkiem goły kierownicy i to z klaksonek na wierzchu. Tu sie właśnie kończy moja sławetna, niczym nie skrępowana tolerancja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny nowej nie znam (w 2003 roku w lutym kosztowala 10 000 PLN (cena uzyskana z serwisu w Krakowie). Uzywana mozna kupic z Japonii za ok. 500 USD (ciezko trafic). Pasuje bez problemu.

Za japońską cenę to ja bym może łyknął taką kierownicę.

A tak muszę bez poduszek jeździć, bo inaczej czuję się jak w ikarusie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodan - ale może chociaż sobie stuningujesz tak układ żeby pozostałe elementy działały? Np. takie napinacze to fajna rzecz, nauczyłem się doceniać.

Fakt, muszę o tym pomyśleć, ale ktoś mi mówił, że taka kostka która oszukuje, że jest normalna kierownica (zamyka obieg) kosztuje 800zł.

Więc zobaczymy... Lepiej byłoby dołożyć trochę więcej i kupić małą kierownicę z poduchą :idea:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za japońską cenę to ja bym może łyknął taką kierownicę. A tak muszę bez poduszek jeździć, bo inaczej czuję się jak w ikarusie :lol:

 

Hehe, BTW kiedys mialem taka od Sti do sprzedania :(. Jak sobie ja wpisalem w podpis, ze ja mam do sprzedania do admin forum "skorygowal" mi podpis. :| A poza tym trzeba na nia zapolowac (polecam forum NASIOC) - jakies 2 mce temu widzialem tam sztuke od amerykaskiego STi za 450 USD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, BTW kiedys mialem taka od Sti do sprzedania :(. Jak sobie ja wpisalem w podpis, ze ja mam do sprzedania do admin forum "skorygowal" mi podpis. :| A poza tym trzeba na nia zapolowac (polecam forum NASIOC) - jakies 2 mce temu widzialem tam sztuke od amerykaskiego STi za 450 USD.

Ooo, to może zapoluję. A ty zmieniłeś kierownicę? Ja mam momo 330mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...