Skocz do zawartości

kierownica z Sti03


Kameleon 02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze...........to wolałbym sobie na wieloklin od drozka kierowniczego zamontowac klucz nastawny i nim krecic...niz dac za kierownice 10 tysi ...!! Dla mnie to jest chore !!! pozdrawiam bananowców :D :D :?

 

Subaru Legacy 2.0 T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TAKA CENA ! Super muszę mówić to klientom. Bo marudzą że drogie sprzedaję, a przecież RACING za 599 zł to najtańsza kierownica jaką zrobiło MOMO * :wink:

 

JOY

------------------------------------

We współpracy z logitechem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś sie jeszcze interesuje tematem ale znalazłem przypadkiem miejsce gdzie można kupić kierownice od STI Spec-C

 

"STi Spec C Steering Wheel Assembly

Leather-wrapped 3-spoke steering wheel with distinctive silver & black airbag. STi logo on center of airbag. Comes complete with airbag roll-connector. Installation may require some cutting and soldering due to connector differences on some models. Note: Soldering of airbag circuits should be done in such a way that circuit integrity and reliability is maintained.

4 Currently Available

PRO-SHSW STi Takeoff Steering Wheel Assy. -- $325

Also have one available w/ light scuff mark... $275 "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś sie jeszcze interesuje tematem ale znalazłem przypadkiem miejsce gdzie można kupić kierownice od STI Spec-C

 

"STi Spec C Steering Wheel Assembly

Leather-wrapped 3-spoke steering wheel with distinctive silver & black airbag. STi logo on center of airbag. Comes complete with airbag roll-connector. Installation may require some cutting and soldering due to connector differences on some models. Note: Soldering of airbag circuits should be done in such a way that circuit integrity and reliability is maintained.

4 Currently Available

PRO-SHSW STi Takeoff Steering Wheel Assy. -- $325

Also have one available w/ light scuff mark... $275 "

 

WOW, super, muszę o tym pomyśleć... a jakiej jest wielkości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wyłącz jeszcze wspomaganie hamulców albo całkiem je wyłącz. Wtedy to dopiero jazda :mrgreen:

 

 

Próbowałeś? Bo ja tak :->

 

Hmm. powiem tak, swego czasu jak miałem inny pojazd to podczas pędzenia na zlot, jakoś koło 200 silnik mi zgasł i wszystko przestało działać, nawet wspomaganie kierownicy a na kapciach 235 wcale to nie jest przyjemne. O hamulcach nie wspomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz jeszcze wspomaganie hamulców albo całkiem je wyłącz. Wtedy to dopiero jazda :mrgreen:

 

 

Próbowałeś? Bo ja tak :->

 

Hmm. powiem tak, swego czasu jak miałem inny pojazd to podczas pędzenia na zlot, jakoś koło 200 silnik mi zgasł i wszystko przestało działać, nawet wspomaganie kierownicy a na kapciach 235 wcale to nie jest przyjemne. O hamulcach nie wspomne.

 

 

To się nie liczy ja jechałem zupełnie świadomie i zamierzenie bez hamulców 100km ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz jeszcze wspomaganie hamulców albo całkiem je wyłącz. Wtedy to dopiero jazda :mrgreen:

 

 

Próbowałeś? Bo ja tak :->

 

Hmm. powiem tak, swego czasu jak miałem inny pojazd to podczas pędzenia na zlot, jakoś koło 200 silnik mi zgasł i wszystko przestało działać, nawet wspomaganie kierownicy a na kapciach 235 wcale to nie jest przyjemne. O hamulcach nie wspomne.

 

 

To się nie liczy ja jechałem zupełnie świadomie i zamierzenie bez hamulców 100km ;-)

 

kamikadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...