Skocz do zawartości

składka za członkostwo na forum.subaru


radekk

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie ostatnio myślałem, oczywistym jest że moderatorzy mają służbowe STI. Jednak dlaczego mają z własnej kieszeni płacić za paliwo, a wkońcu trochę to pali, też wieczne doszkalania się na torze, w końcu moderator musi być ponad zwykłego usera w każdej dziedzinie. Czy spotkania ich grupy omawiające dalsze losy i bany użytkowników, wszystko trzeba konsultować, spotykać się, często podróżując spore dystanse, często poza granice naszego kraju, a niekiedy również kontynentu. Tak samo potrzebują relaksu po ciężkiej pracy, często odbywającej się w godzinach nocnych. Gdzieś muszą wypoczywać, a jak wiadomo aura w naszym kraju nie zawsze sprzyja, więc mogą być zmuszeni wybierać jakieś dalsze rejony świata.

Stąd pomysł wprowadzenia składki członkowskiej za korzystanie z forum, aby wspomóc Ich w niedoli. Czy popieracie mój pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby wiekszosc moderatorow byla godna tego zaszczytnego tytulu to OK, osobiscie moglbym placic taka skladke (the Forum, jak wiadomo, uzaleznia :mrgreen: )

ale teraz to niektorzy z nich musieliby doplacic, ze ich znosimy... ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziu.... nie damy rady takiej kasy przepić na spotkaniach, max. 3 herbatki i nyny, to już nie te lata ;)

 

 

Zadnego moderatora tu jeszcze nie znosilem. Moglbym jedynie Age, ale to juz zalezy skad i dokad. Reszta to pewnie grubasy. :P

 

raczej cieniasy... :mrgreen:

Wypraszam sobie, pumex może faktycznie się wylaszczył ostatnio ale jezeli o mnie chodzi to jestem w szczytowej formie... prawie stówka na blacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie ostatnio myślałem, oczywistym jest że moderatorzy mają służbowe STI. Jednak dlaczego mają z własnej kieszeni płacić za paliwo, a wkońcu trochę to pali, też wieczne doszkalania się na torze, w końcu moderator musi być ponad zwykłego usera w każdej dziedzinie. Czy spotkania ich grupy omawiające dalsze losy i bany użytkowników, wszystko trzeba konsultować, spotykać się, często podróżując spore dystanse, często poza granice naszego kraju, a niekiedy również kontynentu. Tak samo potrzebują relaksu po ciężkiej pracy, często odbywającej się w godzinach nocnych. Gdzieś muszą wypoczywać, a jak wiadomo aura w naszym kraju nie zawsze sprzyja, więc mogą być zmuszeni wybierać jakieś dalsze rejony świata.

Stąd pomysł wprowadzenia składki członkowskiej za korzystanie z forum, aby wspomóc Ich w niedoli. Czy popieracie mój pomysł?

Dobra, dobra to o czym mówisz to tylko fundusz reprezentacyjny. A co z całą resztą ? Czyli utrzymaniem biura wraz z sekretarką, zwrotami kosztów, prywatnym ubezpieczeniem, opieką prawną czy wreszcie wynagrodzeniem :mrgreen:

Edytowane przez Giechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy tę składkę można przekazać tylko przelewem, czy również trzeba dać zagrychę.

 

Zagrycha w premii rocznej zależna od ilości banów.... i tak już musieliśmy korektę planu rocznego zrobić, bo jesteśmy sporo pod kreską... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy popieracie mój pomysł?

 

Nie. Moderator to funkcja społeczna. Sam "prestiż" powinien im wystarczyć :biglol:

 

 

Czy od tego prestiżu płaci się jakiś PIT, CIT, SRIT?  ;)

 

Jeżeli tak to chciałbym umniejszyć o czynniki szkodliwe w środowisku pracy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Stąd pomysł wprowadzenia składki członkowskiej za korzystanie z forum, aby wspomóc Ich w niedoli.

Czyli dodatkowo do pensji moderatorskiej będziemy dostawać jeszcze tzw. "smrodowe"?  ;)

 

 

Czy popieracie mój pomysł?

Tak popieramy! :twisted:  

 

 

osobiscie moglbym placic taka skladke

Tak tanio się nie wykpisz dla Ciebie składka będzie podwójna... 

 

 

raczej cieniasy...

żebyś nie pomyślał tylko, że ta podwójna składka to zemsta za cieniasy...

bo to kolejna nagroda specjalna za całokształt ;)  :mrgreen:

 

 

Czy od tego prestiżu płaci się jakiś PIT

Tak, PIT 5L ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odbieram w Krakowie nowiutkie STI MY15  :coffee:

 

tylko uwazaj na silnik, oby nie przytrafilo sie to samo, co w obecnym 2.5T ;)

 

z innej strony, jak juz napisal chojny w innym watku, awarie przytrafiaja sie tylko tym, co nie dbaja o auto i nie przestrzegaja zalecen producenta... no ale przeciez Ciebie to nie dotyczy, prawda?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja jutro odbieram w Krakowie nowiutkie STI MY15  :coffee:

 

tylko uwazaj na silnik, oby nie przytrafilo sie to samo, co w obecnym 2.5T ;)

 

z innej strony, jak juz napisal chojny w innym watku, awarie przytrafiaja sie tylko tym, co nie dbaja o auto i nie przestrzegaja zalecen producenta... no ale przeciez Ciebie to nie dotyczy, prawda?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Kłamiesz.

 

Tak nie napisałem. 

 

Za to napisałem, że ewidentnie masz problem z ze zrozumiem języka polskiego albo/i z czytaniem.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jutro odbieram w Krakowie nowiutkie STI MY15 :coffee:

Ja dopiero w poniedziałek :toobad:

 

 

Ja chciałem ze skrzydłem, białego i muszę czekać do października  :(

 

To sprawdź olej przy odbiorze, bo może do tego czasu już wyparować. ;):biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko uwazaj na silnik, oby nie przytrafilo sie to samo, co w obecnym 2.5T

W moderatorskim STI nie muszę, części i serwis we wszystkich ASO mamy gratis ;)

 

 z innej strony, jak juz napisal chojny w innym watku, awarie przytrafiaja sie tylko tym, co nie dbaja o auto i nie przestrzegaja zalecen producenta... no ale przeciez Ciebie to nie dotyczy, prawda? 

Nieprawda... to było moje pierwsze mocne auto i niestety jak się okazuje mogłem lepiej dbać o silnik  :(

 

Skoro w każdym już wątku musisz wypisywać swoje przemyślenia na temat 2.5T to nie wiem, czy nie ustalimy dla Ciebie jednak poczwórnej składki ;)  ale za to dla wygody zmienimy Ci nicka na: eddie_paździerz_25T  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jutro odbieram w Krakowie nowiutkie STI MY15 :coffee:

Ja dopiero w poniedziałek :toobad:

 

 

Ja chciałem ze skrzydłem, białego i muszę czekać do października  :(

 

 

Ja nie chciałam w ogóle ... ale jak każą to biorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Ja jutro odbieram w Krakowie nowiutkie STI MY15 :coffee:

Ja dopiero w poniedziałek :toobad:

 

 

Ja chciałem ze skrzydłem, białego i muszę czekać do października  :(

 

 

Ja nie chciałam w ogóle ... ale jak każą to biorę :P

 

A na OBK nie pozwolili zamienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja jutro odbieram w Krakowie nowiutkie STI MY15  :coffee:

 

tylko uwazaj na silnik, oby nie przytrafilo sie to samo, co w obecnym 2.5T ;)

 

z innej strony, jak juz napisal chojny w innym watku, awarie przytrafiaja sie tylko tym, co nie dbaja o auto i nie przestrzegaja zalecen producenta... no ale przeciez Ciebie to nie dotyczy, prawda?  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

Kłamiesz.

 

Tak nie napisałem. 

 

Za to napisałem, że ewidentnie masz problem z ze zrozumiem języka polskiego albo/i z czytaniem.  ;)

 

 

a moze to Ty masz problem z wyraznym/jednoznacznym wyslawianiem sie?

tak sie sklada, ze inni uzytkownicy Forum Twoja wypowiedz zinterpretowali tak samo jak ja - ale juz wiem, ze to Ty wiesz najlepiej...

Edytowane przez eddie_gt4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...