Skocz do zawartości

Akcja wsparcia dla R.Kubicy/Lotos by Jacky X


Jacky X

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że nie powinnismy sie martwic o sponsorowanie Roberta przez Lotos. Wydaje mi sie, ze pracuja tam ludzie dosyc dobrze ogarnieci w tym temacie, i mają przynajmniej 2-letni plan. Robert przecież głupi nie jest, i sam fakt ze pozwala sobie na naukę na swój sposób w tym sezonie swiadczy  o tym, ze ma co do tego wolną ręka w tym roku. Jak pokazał w zeszłym sezonie jak trzeba pomyśleć o wyniku dla sponsora to nie ma problemu z dowiezieniem rezultatu koncowego ;)

Edytowane przez Domso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę,że trzeba ,żeba wytłumaczyć bardziej prosto.

 

Lotos ma ok. 40gr/litr paliwa marży.W związku z tym,że jest także hurtownikiem i producentem rafineryjnym to jego marża może oscylować wogół 60-80gr/l. Szacując,że wciągamy do zabawy 2000 osób na rok łatwo pokazać,że Lotos dzięki temu ,że nie tankujemy na Orlenie,BP,Shellu,Statoilu zarabia 600-800 tys. Nie w kij dmuchał kwota. Nawet jeśli była by dużo mniejsza to i tak w każdym bądź razie nie mała a kto wie przy odpowiednim podejściu i zaangażowaniu może więklsza ???

 

 

 

Jak się ma zarobek na tym milionie litrów do kasy wykładanej przez Lotos w ciągu roku na Roberta i wszystkie akcje z Nim związane?

 

 

Zależy od skali. Gdyby założyć wyniki jak powyżej. To liczby te choć nie takie same to na pewno conajmniej porównywalne.Na pewno na nowe alu-felgi by wystarczyło. ;)

 

@ Jumpman

Gratuluję czytania ze zrozumieniem.Aga pyta czy chodzi o wiertarkę (żartobliwie), piszę ,że nie chodi o wiertarkę a Ty pytasz....czy chodzi o wiertarkę.

 

@MadYarpen

 

Słupki słupkami a tu można dokładnie zobaczyć ile osób,ile litrów itp. Na słupki składa się wiele zmiennnych.Nikt nie wie ile zawdzięcza RK. Poza tym wielu kibiców RK tankuje na Orlenie,BP,Shellu i Statoilu.A taka akacja ma sprowokowac do zmiany.

 

@Elmo

 

Sądzisz,że analityk szybciej zauważy naklejki na szybach niż ilość punktów w systemie Lotos włąsnej bazy danych ??? Gdzie zysk na wożeniu naklejek po na sprzedaży paliwa to wiem gdzie.

Edytowane przez Jacky X
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na stronie Lotosu jest napisane co i kogo sponsoruja :

http://www.lotos.pl/1127/poznaj_lotos/zaangazowanie_w_sport

Taka akcja jaka proponujesz jest bez sensu - no chyba ze bardzo chcesz zeby RK dostał jednak ta wiartarke.  :) Dopoki RK bedzie "znany w swiecie sportu i bedzie robil wyniki dopoty Lotos bedzie go sponsorowal ( wizerunek Kubicy jest sam w sobie reklama dla marki Lotos) a to ze 2000 osob kupi 500 litrow paliwa na Lotosie na karte RK nic nie zmieni robertowi bo nie o to chodzi w sponsoringu - nawet chlopak moze miec problemy z tymi wiartarkami :)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotos ma wszystko dokladnie przemyslane bo niestety w firmie liczy sie tylko zysk ,moga go osiagac rowniez poprzez reklame i doskonale im to wychodzi gdyz Robert nawet przy slabej jezdzie jest ogromnie medialny na calym swiecie i dla Lotosu Robert=kura znoszaca zlote jaja i wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki doszliście do wniosku,że tankowanie na Lotosie nie zrobi żadnego wrażenia na sponsorze czy zatem nie tankowanie na Lotosie będzie lepsze lu równie dobre ??? :wacko:

 

A to takie proste ludzie,litry,setki tysięcy złotych. I to mało. Polak jest sceptyczny do bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle lotos ma jakąś stację albo coś sprzedaje za granicę?

 

na Litwie jest sporo sklepow, co handluja olejami Lotos, nawet tutaj w Kazachstanie na jakiejs stacji paliw widzialem ich olej (chyba jakis polsyntetyk 10W40)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem jak to trzeba zrobić. Karta główna na okaziciela i karta dodatkowa (rodzinna)+ skan, który upoważnia tylko do zbierania punktów. Wprawdzie Carfit nie odpowiedział na PW ale i tak znajdę jakiś sposób aby karta główna trafiła do Roberta. Carfit mnie unika najwyraźniej od czasu kiedy to w honorowym zakładzie w Mikołajkach przegrał obiad i się nie wywiązał. Mniejsza z tym, głódny nie byłem,sam sobie obiad kupiłem.Ale po dłuższym zastanowieniu jak się nie wywiązuje z honorowych zakładów to skąd mógłbym wiedzieć ,że dał kartę Robertowi a nie bierze tych wiertarek do warsztatu :D

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wiem jak to trzeba zrobić. Karta główna na okaziciela i karta dodatkowa (rodzinna)+ skan, który upoważnia tylko do zbierania punktów. Wprawdzie Carfit nie odpowiedział na PW ale i tak znajdę jakiś sposób aby karta główna trafiła do Roberta. Carfit mnie unika najwyraźniej od czasu kiedy to w honorowym zakładzie w Mikołajkach przegrał obiad i się nie wywiązał. Mniejsza z tym, głódny nie byłem,sam sobie obiad kupiłem.Ale po dłuższym zastanowieniu jak się nie wywiązuje z honorowych zakładów to skąd mógłbym wiedzieć ,że dał kartę Robertowi a nie bierze tych wiertarek do warsztatu :D

comment_FHsL3UIS2WQE2VPWaZSRfOsdDdbX7qiK

  • Lajk 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobra już wiem jak to trzeba zrobić. Karta główna na okaziciela i karta dodatkowa (rodzinna)+ skan, który upoważnia tylko do zbierania punktów. Wprawdzie Carfit nie odpowiedział na PW ale i tak znajdę jakiś sposób aby karta główna trafiła do Roberta. Carfit mnie unika najwyraźniej od czasu kiedy to w honorowym zakładzie w Mikołajkach przegrał obiad i się nie wywiązał. Mniejsza z tym, głódny nie byłem,sam sobie obiad kupiłem.Ale po dłuższym zastanowieniu jak się nie wywiązuje z honorowych zakładów to skąd mógłbym wiedzieć ,że dał kartę Robertowi a nie bierze tych wiertarek do warsztatu :D

No! Najważniejsze, że nie byłeś głodny, a do Roberta jak nie drzwiami to oknem :biglol: :biglol: :biglol: :biglol: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...