Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Rapid i PSV - blisko, fajnie i ciekawie... tylko po co ten Hapoel? ehh

 

ale będzie:)

 

Będzie... dobrze :)

 

Tak czy siak dostaliśmy coś na co człowiek czeka długo, mecz którego do końca życia człowiek nie zapomni, z 0-2 do 3-2 dzięki młodym chłopakom (Polacy!!!) to sukces którego nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez tych amatorów jak na trybunach będzie po 10 tyś ludzi to będzie sukces :evil:

 

apropo stadionu. Jakie są ceny wejściówek na nowy stadion w Gdańsku?

 

-- 28 sie 2011, o 15:27 --

 

ale City zlało Tottenham. Powiem szczerze, że z Nasrim i Clishy City będzie w tym sezonie mocno walczyło o mistrzostwo.

Ciekawe jak o 17 zaprezentuje się ManU dla porównania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda na to, że w tym sezonie Arsenal nie ma szans utrzymać tema najlepszych zespołów. Szkoda Szczęsnego bo nie popełnić żadnego błędu własnego, a dostać do bramki 8 goli to na pewno trochę boli :P Swoją drogą, chyba Arsenal nigdy nie dostał takich batów od ManU?

Premier League zapowiada się bardzo ciekawie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale City zlało Tottenham. Powiem szczerze, że z Nasrim i Clishy City będzie w tym sezonie mocno walczyło o mistrzostwo.

 

 

Przyjemnie się to oglądało. W końcu ekipa, której kibicuję od dawien dawna ma szansę na meistra. :D

 

UTD :shock: Postawili sobie za punkt honoru co by wyprzedzic w tabeli CITY o......jedną bramkę.

 

-- 28 sie 2011, o 20:14 --

 

na granicy wszystko było przygotowane żeby ich nie wpuszczać... "ruska ku... aeja eja o, aeja eja o"

z drugiej jednak strony cieszę się, że niektóre transy nie wjechały

 

 

Wg. mnie szkoda, że nie Was nie wpuścili i, że te transy nie zawisły. Widocznie ktoś się boi prawdy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Szczęsnego bo nie popełnić żadnego błędu własnego, a dostać do bramki 8 goli to na pewno trochę boli :P

 

Niestety IMO to nie był dobry mecz Wojtka i nie jest bez winy przy kilku bramkach. Choć i tak był chyba najlepszym zawodnikiem Arsenalu na boisku.

 

Cóż, AFC dostał srogie lanie. :( A United są od początku w wielkiej formie. Jednak sezon jest długi i pamiętamy przypadki drużyn, które świetnie zaczynały, a potem było słabiej (choćby Chelsea w zeszłym sezonie).

 

Mnie, jako kibica Arsenalu, bardziej jednak martwi styl gry niż sam wynik. Owszem, dostać 8:2 to szok. :shock: Ale jeszcze gorsza jest słaba gra i to widoczna zarówno w meczu z Liverpoolem, jak i wczoraj z Man. Brak Cesca i Nasriego jest baaaardzo widoczny. A transferów nie widać, a jeśli nawet przyjdą, to w ostatniej chwili. Więc politykę Arsenalu w tym zakresie oceniam jako fatalną. Nie wiem na ile winy jest samego Wengera, a na ile Zarządu klubu ale generalnie ich ruchy są żenująco słabe. :evil:

 

Co ciekawe, zarówno w lidze angielskiej, jak i hiszpańskiej, mamy od początku wielkich faworytów, którzy zaczynają od pogromu przeciwników. Do obu klubów z Manchesteru, dołączył wczoraj Real Madryt, wygrywając na początek w La Liga 0:6. :!: Widać, że Real w tym sezonie jest bardzo mocny, bardzo skoncentrowany i nie zamierza brać żadnych zakładników. :wink: Każdy mecz jest mega serio i każdego przeciwnika będą chcieli zmiażdżyć. Podobnie w Anglii gra City. Widać, że Citizens mają naprawdę wielką ochotę na mistrza.

 

Dzisiaj ligę zaczyna Barcelona. Moim zdaniem, choć wygrywamy ostatnie mecze, nie jesteśmy jednak w wielkiej formie. Przygotowanie fizyczne wciąż szwankuje. Mamy też znaczące braki kadrowe, szczególnie w obronie. Obawiam się o ten sezon ale jednocześnie trzymam kciuki i mam nadzieję, że będzie dobrze. :wink:

 

BTW - Real podpisał umowę sponsorską z Emirates:

http://www.realmadrid.com/cs/Satellite/ ... easons.htm

 

Oraz info dla fanów Mourinho :arrow: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/la- ... tory.shtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety IMO to nie był dobry mecz Wojtka i nie jest bez winy przy kilku bramkach.

 

maksymalnie przy dwóch bramkach mógł coś zrobić.

 

Mamy też znaczące braki kadrowe, szczególnie w obronie.

 

chodzą słuchy, że Valdes będzie grał jako stoper i zmienia pozycję bo chciałbym trochę pograć w reprezentacji :roll:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

Oraz info dla fanów Mourinho :arrow: http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/la- ... tory.shtml

 

info nie potwierdzone przez nikogo więc jest to kolejny element walki z niedobrym Mou. Nic nowego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst http://www.weszlo.com/news/7681-Patryk_ ... a_Cracovie

A Małeckiego to już do reszty po%##$%o po tym jak go Smuda powołał.

 

nie przypominam sobie żebym przeczytał taki fajny tekst na weszło :D

 

czuję, że jeszcze kilka takich wypowiedzi i ktoś przyklei Małeckiemu fanara na truje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst http://www.weszlo.com/news/7681-Patryk_ ... a_Cracovie

A Małeckiego to już do reszty po%##$%o po tym jak go Smuda powołał.

 

 

Ma chłopak rację. Bynajmniej nie chodzi mi o to, że mam coś do Craxy, ale o to, że "pikole" powinni zniknąc z polskich stadionów NA ZAWSZE. Niestety Małecki o tym nie pomyślał, ale i tak szacun za odwagę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też za nimi nie przepadam bo są jak chorągiewka na wietrze, ale weszło ma trochę racji bez nich nie będzie piłki bo płacą za grę zawodników jak by nie było i jest ich więcej niż tych prawdziwych fanów, takie mam odczucie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Małeckiego to już do reszty po%##$%o po tym jak go Smuda powołał.

 

a czy ktos spodziewal sie po nim czegos innego ?

ja nie :twisted:

 

Ma chłopak rację. Bynajmniej nie chodzi mi o to, że mam coś do Craxy, ale o to, że "pikole" powinni zniknąc z polskich stadionów NA ZAWSZE. Niestety Małecki o tym nie pomyślał, ale i tak szacun za odwagę. :wink:

 

oczywiscie ze szacun , bo trzeba byc niesamowitym idiota zeby kasac reke ktora cie karmi :twisted::P

 

bez piknikow nie bedzie ligi i trzeba sie niestety z tym pogodzic.... :|

taki jeden z drugim przyjdzie z kolega na mecz :

- 2 bilety po 120 pln

- 2 szaliki po 50

- 2 kielbasy po 10

-plus jakies picie po 10

 

 

Latwo policzyc ile taki piknik zostawia kasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty medal Wojciechowskiego w skoku o tyczce brawo :!: :!: :!: :!:

 

Super konkurs ! Szkoda, że to tak daleko i nawet relację na żywo ciężko obejrzeć. Pamiętam strasznie żałowałem 2 lata temu, że człowiek nie pojechał do Berlina, bo kto się spodziewał złota Rogowskiej czy Włodarczyk z rekordem świata. Ale Bolt dał ciała...w Londynie pewnie sobie odbierze. Jutro tyczka K, dysk M i 800 metrów - trzy szanse na medal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barca demoluje na starcie :mrgreen: 5:0 z Villarreal i odpowiedź na mocny start Realu. Obie ekipy wysoko stawiają poprzeczkę przed następnymi meczami...

 

Swoją drogą 8:2 ManU nad Arsenalem to jakiś kosmos. Nie sądziłem że coś takiego może się wydarzyć w meczu tak renomowanych drużyn :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...