Skocz do zawartości

KĄCIK KIBOLA


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Po ostatnich wynikach naszej wspaniałej reprezentacji w piłkę kopaną, proponuję przechrzcić ten wątek z "Kącik Kibola" na "Kącik Kibla" (to w nawiązaniu do poziomu gry) ew. "Kącik Debila" (to w nawiązaniu do cechy, którą trzeba się legitymować, aby oglądać polską reprezentację) :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich wynikach naszej wspaniałej reprezentacji w piłkę kopaną, proponuję przechrzcić ten wątek z "Kącik Kibola" na "Kącik Kibla" (to w nawiązaniu do poziomu gry) ew. "Kącik Debila" (to w nawiązaniu do cechy, którą trzeba się legitymować, aby oglądać polską reprezentację) :mrgreen:.

dobry pomysł, tylko z tego co pamiętam to nie jest tylko wątek o piłce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny plus mojego pobytu zagranicznego ostatniego- nie mogłem meczu z Finami oglądać. No oczywiście pewni życzliwi wynik mi sms-kiem przysyłali - z sadystyczną przyjemnością w dodatku po kolei zgodnie z przebiegiem tego wydarzenia. Ale co tam, Kibic to debil i pozbawiony złudzeń optymista w żyć kopany. No to obstawiamy z Serbią (i tu się spodziewam lawiny błotnego pesymizmu Made in Poland co w tym wypadku można nazwać rozsądkiem) - ja tam daję 3:2 dal nas- a co , zawszę idę pod prąd hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku w sobotę TPSA zbierała podpisy pod petycją w sprawie organizacji z Ukrainą turnieju kopanego.

Sądzę, że to jedyna możliwość, aby w przyszłości nasza reprezentacja kochana mogła zagrać w turniejach tej rangi. Najlepiej niech organizują od dzisiaj wszystkie ME i MŚ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...